Vestel En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından biri olan Vestel, personel alımı yapacağını duyurdu. En az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Vestel Şirketler Grubu’nun kurumsal internet sitesi üzerinden ve Türkiye İş Kurumu’nun özel sektör personel alımı ilanları aracılığıyla kamuoyuna duyurulan ilanda ayrıca istihdam edilecek çalışanların yerine getirmesi gereken görevler de açıklandı. Vestel Şirketler Grubu güncel personel alımı ilanı hakkında merak edilen tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Vestel Şirketler Grubu bünyesinde çalıştırılmak üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Şirketin kurumsal internet sitesi üzerinden de yapılan duyuruda adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. İŞKUR’un özel sektör personel alımı ilanları kategorisinde yer alan Vestel personel alımı ilanına başvuruların İŞKUR ve Vestel kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan Kariyer sayfası aracılığıyla yapılması gerektiği bildirildi. Ayrıca Vestel personel alımı ilanında şirket bünyesinde istihdam edilecek adayların yerine getirmesi gereken görevlere de yer verildi.

Vestel Engelli Üretim ve Montaj İşçisi Personel Alımı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden güncel yayınlanan özel sektör personel alımı ilanları arasında Vestel’in iş ilanları dikkat çekti. Söz konusu ilanda şirket tarafından yapılan personel alımı açıklamasında, “Vestel Şirketler Grubu bünyesinde çalıştırılmak üzere en az ilköğretim mezunu engelli üretim ve montaj işçisi aranmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

Bunun yanı sıra başvuru yöntemi ve koşulları hakkında da detayları yer alan Vestel engelli üretim ve montaj işçisi personel alımı ilanında adayların, her pazartesi saat 14:00’de Manisa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde yapılacak olan toplu görüşmelere katılması gerektiği duyuruldu.

Vestel Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Personel Alımı

Vestel Şirketler Grubu bünyesinde belirtilen şartlarda İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çok sayıda çağrı merkezi müşteri temsilcileri istihdam edileceği aktarıldı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden iş arayanların bilgisine sunulan personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenler için görüşmelerin Manisa İŞKUR’da yapılacağı açıklandı. Bunun yanı sıra adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde duyuruldu:

 • Tercihen meslek yüksek okulu veya lisans mezunu
 • MS Office programlarına hakim (Word, Excel, Powerpoint vb)
 • Çağrı merkezi alanında kariyer yapmak isteyen
 • Yardımsever olup ses enerjisini karşı tarafa yansıtabilen
 • Güler yüzlü hizmet anlayışın benimsemiş
 • Telefonda doğru iletişim kurma tekniklerini bilen ve bu yetenekleri gelişmiş
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen
 • Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek
 • İşini yapmasına engel olabilecek herhangi bir ağlık sorunu bulunmayan
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek
 • Esnek çalışma temposuna uygun
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan
 • Manisa ve İzmir’de ikamet eden (Bayraklı ve Bornova tercih sebebidir)

Vestel Kalıp Teknisyeni Personel Alım İlanı

Vestel beyaz eşya kalıphane bölümünde belirtilen şartları taşıyan kalıp teknisyenleri alımı yapılacağı duyuruldu. Adayların İŞKUR üzerinden başvuru yaptıktan sonra salı veya perşembe günleri saat 14:00’te şahsen fabrikada düzenlenen iş görüşmelerine katılmaları gerektiği açıklandı. Vestel kalıp teknisyeni personel alımı ilanında aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • Meslek lisesi, meslek yüksek okulunda makine, torna tesviye, endüstriyel kalıpçılık bölümlerinden mezun
 • Tezgah (CNC, Freze, Torna, Erozyon tezgahı) kullanım bilgisi olan
 • Kalıp montaj/demontaj yapabilen

Ölçü aletlerini (kumpas, mikrometre v.b) kullanabilen,

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu