Vakıfbank Nisan Ayına Özel Faiz Oranlı Konut Kredisi Kampanyası

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyen ve kira ödeme derdinden kurtulmayı planlayan vatandaşlar için bankaların cazip faiz oranlı konut kredisi kampanyaları devam ediyor. Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyasında nisan ayına özel yeni faiz oranları belirlendi. Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla tüm kredi ürünlerinde uygulanan faiz oranlarını yeniden güncelleyen Vakıfbank’ın güncel konut kredisi kampanyası hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Vakıfbank’tan konut kredisi kullanacak müşterilere özel 2 farklı faiz oranı sunuluyor. İlk seçenekte sıfır konut alımı yapacak vatandaşlara, hayallerindeki eve kavuşmaları için yüzde 0.79 faiz oranlı konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Bu konut kredisi seçeneğinde maksimum vade sayısı 180 ay olarak belirlendi. Bununla birlikte vatandaşlar sahip olmak istedikleri konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i için kredi kullanma imkanından yararlanabilecekler.

Vakıfbank’ın ikinci konut kredisi seçeneği ise sıfır yerine ikinci el konut alımı yapacak müşterilere avantajlar sunuyor. Aynı şekilde maksimum 180 ay vade seçeneği ile kullandırılan Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranı ise yüzde 0.94 olarak belirlendi.

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi kapsamında nisan ayı için belirlenen faiz oranlarından yararlanarak hayallerindeki evi satın almak isteyenler için hesaplama tablosu şu şekilde açıklanmıştır:

  • 100.000 TL Sarı Panjur Konut Kredisi için
  • İkinci el konuta uygulanan yüzde 0.94 faiz oranı ve
  • 180 ay vade seçeneği tercih edildiğinde,
  • Kredi aylık taksit tutarı: 1.154 TL
  • Yıllık maliyet oranı: %12.1326

Konut kredisi geri ödemelerini eşit taksitli, eşit ana paralı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif ödeme seçeneklerinden yararlanarak bütçenize uygun bir şekilde düzenleyip gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’ın nisan ayı için belirlediği avantajlı konut kredisi faiz oranlarından yararlanmak için online platform üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank kurumsal internet sitesinde bulunan kredi başvuru formunu kişisel bilgilerinizle doğru ve eksiksiz biçimde doldurduktan soran Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi başvurunuzu banka yetkililerine iletebilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak için en yakın şubeye müracaat edebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu