Üniversiteye En Az Önlisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacak!

Üniversite hastanelerinde çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alımı ilanı yayınlandı. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü tarafından duyurulan personel alımı ilanında sağlık personeli istihdam edilecek kadrolar da açıklandı. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) puan şartının arandığı bildirildi. Adayların müracaatlarını hangi tarihler arasında yapmaları gerektiği de duyuruldu. En az önlisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu kurum ve kuruluşlarında sağlık personeli olarak çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alımı ilanı yayınlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sayfası üzerinden kamuoyuna duyurulan sağlık personeli alımı ilanına göre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin bünyesinde bulunan eğitim ve araştırma hastanesinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere birbirinden farklı kadrolarda toplam 17 sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı. Kurumun hemşire, eczacı ve sağlık teknikeri gibi unvanlarda istihdam edeceği sağlık personelinin kadro sayıları da Bakanlığın resmi internet sayfası üzerinden açıklanan duyuruda yer aldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı İlanı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü tarafından duyurulan sağlık personeli alımı ilanında, kurum bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam edilecek personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartı arandığı da bildirildi. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ni bünyesinde hizmete açılan eğitim ve araştırma hastanesinde sözleşmeli olarak çalıştırılacak yeni sağlık personelinin şu kadrolarda görevlendirileceği açıklandı:

 • Hemşire kadrosuna 11 yeni personel
 • Eczacı kadrosuna 1 yeni personel
 • Fizyoterapist kadrosuna 1 yeni personel
 • Sağlık teknikeri – eczane hizmetleri kadrosuna 1 yeni personel
 • Sağlık teknikeri – anestezi hizmetleri kadrosuna 1 yeni personel
 • Sağlık teknikeri – fizik tedavi ve rehabilitasyon kadrosuna 1 yeni personel

Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Başvuru Genel Şartları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin bünyesindeki eğitim ve araştırma hastanesinde sözleşmeli olarak istihdam edilecek yukarıdaki kadrolardan yeni sağlık personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

 • T.C. vatandaşı olmak
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak
 • Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak (Hamilelik hariç)
 • Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS Lisans, KPSS Ortaöğretim ve KPSS Ön Lisans) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmak
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, malullük, dul ve yetim aylığı ile yaşlılık aylığı almıyor olmak
 • Mesleğini devamlı yapmasına engel teşkil edebilecek bedensel veya zihinsel engeli bulunmamak
 • “İstisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olmak

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanının Resmi Gazete’de yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde iş talep formu ve istenen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığının personelbasvuru@beun.edu.tr e-posta adresine “Alındı onaylı” olarak göndermeleri gerektiği duyuruldu. Başvuru evrakları üniversiteye ulaşan adaylara e-posta yoluyla bilgi verileceği ve üniversitece tarafına bilgi verilmeyen adayların başvurularını yeniden yapmaları gerektiği bilgisi paylaşıldı. E-postası Üniversitemize ulaşmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacağı açıklanırken, eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyeceği bildirildi. Ayrıca şahsen veya posta ile müracaatlar kabul edilmeyeceği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu