Türkiye İş Bankası’ndan Emekli Müşterilere Özel Bin TL Hediye!

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında öne çıkan İş Bankası, emekli maaş müşterilerine yönelik cazip kampanyaları ile bankacılık sektöründe adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Siz de emekli maaşınızı İş Bankası’ndan almak için maaş taşıma yapın ya da mevcut taahhüdünüzü yenileyin, koşulsuz şartsız bin TL’ye varan promosyon ödemesinin yanı sıra ücretsiz EFT ve havale ayrıcalıklarından da yararlanın. Tüm bu avantajların yanında Maximum kart aidatı ödemekten de kurtulun! Türkiye İş Bankası’nın emekli maaş müşterilerine yönelik öne çıkan promosyon kampanyası hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.ç

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan promosyon anlaşması kapsamında mevcut maaşını İş Bankası aracılığıyla almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası bünyesine taşıyan Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK emeklileri, 2020 yılı ile 2023 yılları arasındaki dönem için bin TL’lik hediye promosyon ödemesinden yararlanabiliyor.

İş Bankası Emekli Maaş Müşterilerine Bin TL Nakit Kampanyası

Tüm Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilerinin faydalanabildiği bu kampanya kapsamında emekli maaş müşterileri pek çok avantajdan ve ayrıcalıktan da yararlanabiliyor. Maaşlarını İş Bankası bünyesinden alan müşteriler Maximum Kart ve ek kartları için aidat ücreti ödemiyor.

Yurt genelinde sayısı 1.300’e yakın şube ve 6.500’ü aşkın Bankamatik aracılığı ile emekli maaşını hemen elinin altında bulmak isteyen tüm emekliler, en yakın İş Bankası şubesinden, İnternet şubesinden veya İşCep’ten emekli maaşlarını kolaylıkla taşıyabilme imkanından yararlanabiliyor. Emekli maaşlarının 1 aya karşılık gelen tutarı üzerinden hesaplanan ve 3 yıllığına peşin olarak verilen promosyon ödemeleri şu şekilde açıklandı:

  • Bin 500 TL’den düşük maaşlar için 750 TL,
  • Bin 500 TL ile 2 bin 500 TL arası maaşlar için 875 TL,
  • 2 bin 500 TL ve üzerinde maaşlar için bin TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Türkiye İş Bankası’nın emekli maaş müşterilerine avantajlı olarak sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için banka şubelerinden ya da internet şubesinden hemen kampanyaya katılabilirsiniz.

Emeklileri İlgilendiren Promosyon Ödemelerinin Nasıl Yapılacağı Netleşti

Emekliye 355 TL İntibak Müjdesi! İntibak Zammı Ne Zaman Ödenecek?

Ev Hanımlarına Emeklilik Fırsatı! Ev Kadınları Nasıl Emekli Olabilir?

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu