Türkiye Finans Muhabir İlişkileri Yetkilisi Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Güncel banka personel alımı ilanlarını yakından takip eden kişilere yönelik personel alımı ilanını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, kurumsal internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda banka bünyesinde istihdam edilmek üzere muhabir ilişkileri yetkilisi personel alımları yapılacağını açıkladı. Ülkenin önde gelen özel katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans güncel personel alımı ilanında ayrıca bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartları da paylaştı. Türkiye Finans Katılım Bankası muhabir ilişkileri yetkilisi personel alımı ilanı başvuru tarihi ve bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, bünyesinde bazı şubelerinde istihdam edilmek üzere muhabir ilişkileri yetkilisi personel alımı yapacağını açıkladı. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan banka iş ilanları kategorisindeki personel alımına göre ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da belirtildi.

Türkiye Finans Personel Alımı İlanı Detayları

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan banka personel alımları bilgilendirmesinde banka bünyesinde muhabir ilişkileri yetkisi olarak görev yapacak kişiler ihtiyaç duyulduğu, başvuru sahiplerinin hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmaları gerektiği gibi bilgiler paylaşıldı. Ayrıca Türkiye Finans Katılım Bankası’nda muhabir ilişkileri yetkisi olarak istihdam edilecek personelin işe başladıktan sonra hangi görevleri yerine getireceğine dair ayrıntılar da ilan metninde yer aldı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın güncel personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin Uluslararası İlişkiler, İşletme, İktisat, İstatistik, Bankacılık-Finans, Ekonomi bölümlerinden mezun olmaları gerektiği kaydedildi. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda ayrıca başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlara da yer verildi.

Türkiye Finans Personel Alımı İlanı Başvuru Şartları

Ülkenin katılım bankacılığı alanında önde gelen özel bankalarından biri olan Türkiye Finans’ın internet üzerinden yayınlamış olduğu güncel banka ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların şu başvuru şartlarını taşımaları gerektiği belirtildi:

 • Muhabir ilişkileri ve Dış Ticaret Finansmanı alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olması,
 • Yurt içi ve yurt dışı banka borçlanma işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olması,
 • Banka borçlanma işlemleri alanında deneyim sahibi olması,
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olması,
 • MS Office uygulamalarına hakim olması,
 • İşini yapmasına engel olacak herhangi bir seyahat engelinin olmaması,
 • Problem çözme yeteneğinin gelişmiş olması,
 • Analitik düşünme becerilerine sahip olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu ve aktif olması,
 • Kendini geliştirmeye açık olması,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek olması

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın muhabir ilişkileri personel alımı ilanında belirtmiş olduğu bu şartları sağlayan adayların, gerekli belgeler ile kendilerine en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası’na şahsen müracaat yolu ile başvuruda bulunmaları gerektiği belirtildi. Güncel banka ilanlarını yakından takip eden kişilerin ilgilendiği Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı ilanı başvuru tarihleri de ilan detaylarında belirtildi.

Türkiye Finans Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde muhabir ilişkileri yetkilisi olarak görev yapmak isteyen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da banka tarafından belirtilen şartlar arasında yer aldı. Faizsiz bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenlerin Türkiye Finans Katılım Bankası’na yapacakları iş başvurularını 2 Mart 2020 tarihine kadar tamamlamaları gerektiği belirtildi. Başvurular İstanbul’daki Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri tarafından alınmaktadır.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu