Türkiye Finans Çok Sayıda Yeni Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Ülkemizin bankacılık sektöründe önde gelen katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, ihtiyaç duyulan şubelerinde daimi olarak istihdam etmek üzere çok sayıda gişe yetkilisi personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla bankacılık sektöründe iş hayatına atılmak isteyenlerin bilgisine sunulan banka personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da belirtildi. Katılım bankacılığı alanında Türkiye Finans çatısı altında bankacılık kariyerine başlamak veya devam etmek isteyenlerin merak ettiği Türkiye Finans Katılım Bankası gişe yetkilisi alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Finans kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla banka bünyesinde ihtiyaç duyulan pozisyonlara yeni personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak bankanın çeşitli illerde bulunan şubelerinde çok sayıda gişe yetkilisi alımı yapacağı açıklandı. Özellikle katılım bankacılığı alanında kendine kariyer hedefleyen kişilerin başvuruda bulunabileceği Türkiye Finans Katılım Bankası gişe yetkilisi personel alımı ilanında ayrıca banka bünyesinde istihdam edilecek adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı

Banka iş başvurusunda bulunarak Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde daimi olarak gişe yetkisi kadrosunda çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren ilanda adayların görev ve sorumlulukları da belirtildi. Türkiye’nin önde gelen katılım bankaları arasında gösterilen Türkiye Finans’ın çeşitli ve ihtiyaç duyulan şubelerinde istihdam edilmek isteyenlerin başvurularını bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla tamamlayabilecekleri belirtildi.

Türkiye Finans Katılım Bankası gişe yetkilisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların Uşak ilinde ikamet ediyor olması gerektiği belirtildi. Son başvuru tarihi 17 Nisan 2020 olarak açıklanan ilanda adaylarda aranan ikamet şartı dışındaki koşullar da bankanın resmi internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyuruldu.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı güncel personel alımı ilanına başvuruların elektronik ortamda yapılacağı belirtildi. Katılım bankacılığı sektöründe Türkiye Finans kalitesiyle kendine önemli bir kariyer inşa etmek isteyen adayların başvuruda bulunabileceği Türkiye Finans Katılım Bankası gişe yetkilisi banka personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi’nde iktisat, işletme, maliye, çalışma ekonomisi, ekonometri, uluslararası ilişkiler gibi bölümlerden mezun olması,
 • Yeniliklere ve gelişime açık olması,
 • Kendini sürekli geliştirmeye istekli olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması,
 • Katılım bankacılığı alanında kariyer yapmak istemesi,
 • MS Office programlarına hakim olması,
 • Güler yüzlü ve ikna kabiliyetinin yüksek olması,
 • Müşteri memnuniyeti ve satış odaklı çalışabilmesi,
 • Diksiyonu düzgün ve analitik düşünce yeteneğinin gelişmiş olması
 • Uşak ilinde ikamet ediyor veya edebilecek olması

Türkiye Finans Gişe Yetkilisi Görev ve Sorumlulukları

Katılım bankaları arasında öne çıkan Türkiye Finans yeni istihdam edeceği gişe yetkisi personelinin görev ve sorumluluklarını da ilan detaylarında açıkladı:

 • EFT – havale, döviz alım satım ile vergi ve fatura ödemelerinden sorumlu olma,
 • Yeni personel adına fon toplama,
 • Nakit bankacılık işlemlerini yerine getirme,
 • Gişede yapılan tüm müşteri işlemlerinde memnuniyet odaklı hizmet gösterme

Bu koşullara uygun olan adayların 17 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını Türkiye Finans Katılım Bankası internet sitesi üzerinden iletebilecekleri belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu