Türkiye Finans Çağrı Merkezi Yetkili Yardımcısı Personel Alımı İlanı

Türkiye’de bankacılık faaliyetlerini sürdüren en güzide katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, gelen çağrı yetkili yardımcısı personel alımı yaptığını duyurdu. 23 Ocak Perşembe tarihi itibarıyla Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi birimlerinde istihdam edilmek üzere banka personel alımları yapıldığı ve bu kapsamda çağrı merkezi yetkili yardımcısı alınacağı belirtildi. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın güncel banka personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin merak ettiği tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası, kurumsal internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyurduğu banka iş ilanları kategorisindeki güncel duyuruya göre personel alımı yapacağını açıkladı. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri birimlerinde istihdam edilmek üzere en az ön lisans mezunu gelen çağrı yetkili yardımcısı personel alımı yapıldığı belirtilen ilanda ayrıca bu ilana başvuruda bulunmak isteyenler için detaylı bilgilere de yer verildi.

Türkiye Finans Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı Alacak

En az ön lisans mezunu olma şartının bulunduğu Türkiye Finans Katılım Bankası gelen çapru yetkili yardımcısı alımlarında İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şubelerin rol oynadığı belirtildi. Bu bölgedeki şubelerde tam zamanlı ve sürekli istihdam edilmek üzere Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet üzerinden yayınladığı söz konusu banka iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylardan ayrıca şu şartlar arandığı görüldü:

  • İstanbul’da ikamet etmesi
  • Vardiyalı çalışabilmesi
  • En az ön lisans mezunu olmaları
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olmaları

Tüm bu şartların yanı sıra Türkiye Finans Katılım Bankası’nın gelen çağrı yetkili yardımcısı pozisyonunda görevlendireceği personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar arasında üniversite, yüksek lisans ya da doktora eğitimlerine devam eden, devam etmek zorunluluğu olmayan bireylerin başvurularının da banka tarafından inceleneceği kaydedildi.

Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısının Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın 23 Ocak Perşembe tarihi itibarıyla kurumsal internet sitesi üzerinden duyurduğu gelen çağrı yetkili yardımcısı personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, bu pozisyonda çalışanın görev ve sorunluluklarını da merak konusu haline getirdi. Genel olarak bankaların çağrı merkezlerinde ve müşteri hizmetleri biriminde görev yapan gelen çağrı yetkili yardımcısının en temel sorumlulukları şunlardır:

  • Bankanın telefon bankacılığı hizmetinin sağlanması,
  • Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi hizmeti sunması,
  • Bankaya gelen çağrıların etkin ve güzel bir şekilde karşılanması,
  • Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine güler yüzlü ve samimi hizmet sunması,
  • Gelen çağrı karışılama yetkilisinin bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olması,
  • Türkiye Finans Katılım Bankası’nın satış hedeflerine ulaşması açısından çağrı ve dış aramalarda sürekli faaliyet gösterilmesi

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın İstanbul Anadolu Yakası’ndaki şubelerinde istihdam edeceği gelen çağrı yetkili yardımcısı adaylarının yukarıda belirtilmiş olan genel şartlar dışında banka şubelerine ulaşım sorununun olmaması ve görev sorumluluk bilincine sahip olmaları da banka tarafından talep edilen şartlar arasında yer almaktadır.

Türkiye Finans Personel Alımı Son Başvuru Tarihi

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın gelen çağrı yetkili yardımcısı personel alımı ilanına son başvuru tarihi de bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden adayların bilgisine sunulmuştur. Buna göre Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde kariyer hedefleri olan adayların söz konusu ilana başvurularını en son 19 Mart 2020 tarihine kadar banka şubeleri veya internet sitesi üzerinden tamamlamaları gerekmektedir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu