Turkcell’den EBA Sistemine Erişim İçin 6 GB Hediye İnternet Kampanyası

Koronavirüs salgını sebebiyle okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim sürecinin başlatılması kararının ardından Turkcell, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) uygulamasında kullanılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 3 GB internet paketinin üzerine 3 GB daha ekleyerek tüm mobil abonelerine 6 GB hediye internet tanımlayacağını duyurduğu kampanya ile açıkladı. Fiber internet kullanan Turkcell müşterileri de EBA altyapısından sınırsız bir şekilde yararlanabileceği açıklandı. Müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Turkcell’in EBA sistemine erişim için başlattığı 6 GB hediye kampanası hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Turkcell güçlü altyapısı sayesinde yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında evden eğitime geçen öğrencilere avantajlar sunuyor. Turkcell tarafından başlatılan kampanya ile birlikte öğretmen, öğrenci ve velilerin EBA içeriklerine erişmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 3 GB desteğin yanına 3 GB daha ilave ederek toplamda 6 GB hediye internet sunuyor.

Turkcell 6 GB Hediye İnternet Kampanyası Katılım Koşulları

Turkcell abonelerinin 6 GB kotalı hediye internet kampanyasından yararlanabilmeleri için Turkcell BiP uygulamasında yer alan “Keşfet” bölümünde bulunan “EBA” kanalını takip etmeleri gerekiyor. Türkiye’nin resmi dijital eğitim platformu olan EBA’nın içeriklerinden faydalanan tüm Turkcell abonelerine 12 ay boyunca 6 GB ücretsiz internet üyeliği sağlanıyor.

  • EBA BiP uygulaması kanalına abone olan kullanıcılara yalnızca EBA uygulaması içinde kullanılmak üzere MEB’in sunduğu 3 GB hediye internet üzerine 3 GB ücretsiz internet hakkı tanımlanacaktır.
  • 13 Mart 2020 tarihi itibarıyla internet faydası ikiye katlanarak 6 GB olarak verilecektir.
  • Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
  • İnternet paket aşım ücreti, kampanyada belirilen kotanın aşılması halinde tarife aşım ücreti üzerinden devam edecektir.
  • 6 GB hediye internet paketinizde ne kadar kota kaldığını öğrenmek için “KALAN” yazıp “2222” ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu