Türk Telekom’dan Özür Hediye 10 GB İnternet

Türk Telekom’dan Özür Hediye 10 GB İnternet, 26 Eylül 2019 saat 13.59’da meydana gelen İstanbul depremi ardından müşterilerine şebeke hizmeti sunamayan Türk Telekom konuyla ilgili açıklama yaparak müşterilerinden özür hediyesi olarak Hediye 10 GB İnternet hediyesi sunacağını açıkladı. İstanbul depreminin Türk Telekom’un teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana geldiğini, deprem sırasında şebeke iletişimini gerçekleştiremedikleri için müşterilerinden özür için kendilerine hediye olarak 10 GB İnternet kullanım hakkı sunacaklarını belirtti.

İstanbul’da meydana gelen depremin ardından Türk Telekom müşterilerinin sevdikleri ile iletişim sağlayamadığı, yaşanan yoğunluk ve Türk Telekom’un yenileme çalışmalarının sürdüğünden hizmet aksaklığı yaşamışlardı.

Türk Telekom’dan Gelen Açıklama

Türk Telekom’dan Gelen Açıklama, yaşanılan olaylar ardından Türk Telekom bir açıklamada bulunarak şunları belirtmiştir.

“Türk Telekom ailesi olarak daha güvenli iletişim çalışmalarımızın sürdüğü anda meydana gelen İstanbul depreminde yoğunluk nedeni ile şebekemizde aksaklıklar meydana gelmiştir. Mobil müşterilerimiz deprem sonrası iletişim sağlayamadıklarından ötürü derin üzüntü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz gelişme için içtenlikle özür dileriz. Müşterilerimizin sabır ve anlayışı için teşekkür ederiz.

Yaşanan olumsuz olay karşısında bir nebze olsun telafi edebilmek adına tüm mobil müşterilerimize aylık 5 GB olmak üzere toplamda 10 GB internet kullanım hakkı hediyesi sunulacaktır. Müşterilerimiz adına çalışmalarımız bundan sonra da aynı hızda devam edecektir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu