Türk Telekom üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak için sesli yanıt sistemi üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Sesli yanıt sisteminin yanı sıra TTNET müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle 444 1 444 numaralı hattın aranması ve akabinde 1,3 ve 4 numarasının tuşlanması gerekmektedir. TTNET müşteri hizmetleri üzerinden her türlü başvuru işlemi yapılabildiği gibi aynı zamanda mevcut tarifelerle ilgili de bilgi akışı sağlanabilmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilmek için aynı zamanda mesai saatlerinin ayarlanması gerekmektedir. Mesai saatleri dışında müşteri hizmetleri ile kurulan iletişimlerde doğrudan sesli yanıt sistemi ile iletişim kurulmakta yalnızca belirli durumlarda yönlendirme yapılabilmektedir. Aynı zamanda mesai saatleri dışında yoğunluk da olduğu için öncelikle mesaide görüşmelerin yapılması gerekmektedir.

TTnet Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

TTNet müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki farklı numarayı çevirmek yeterlidir. 444 1 500 ya da 444 1 444 numaraları üzerinden müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetleri ile Yapılan Görüşmelerden Ücret Alınır Mı?

TTNET müşteri hizmetlerinin aranmasının ardından yalnızca 25 saniye boyunca herhangi bir ücret alınmadığı bilinmekle birlikte devamında her dakikadan 60 kuruş ödeme alınmaktadır. Toplam dakika ücretleri faturalara yansıtılmaktadır. TTNET müşteri yetkilileri ile yapılmakta olan işlemlerde sesli yanıt servisinin kullanılmasının ardından da aynı süreyle ücret işletilmektedir. Bunun dışında herhangi bir ekstra ödeme yapılmasına gerek kalmamaktadır. Ücretlerle ilgili GSM operatörlerine göre de farklılık oluşması söz konusu olabilmektedir. Dakika başına 60 kuruş üzerinde ücret alınması halinde mutlaka GSM operatörleri ile iletişime geçilmesi gerekli görülmektedir.

TTNet Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Bağlanılır?

2020 TTNet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisini uygulamanız halinde doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın İlk Yöntemi Nedir?

İlk yöntemi uygulamak için öncelikle 444 1 444 ya da 444 1 500’ü arayın. Ardından “2” tuşuna basın. Hemen sonra sırasıyla “1” ve son olarak da “0” tuşuna basın. Ancak bu tuşlara basma sırasında arka arka olmak yerine aralarında en az 1 – 2 saniye boşluk bırakarak basın. Doğrudan temsilciye bağlanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin İkinci Yöntem Nedir?

İkinci yöntemi uygulamak için öncelikli 444 1 444 ya da 444 1 500 numaralı çağrı merkezini arayın. Bağlantı kurulduğunda ilk olarak “2” tuşuna, sonra “0” tuşuna basın. Basma araları olarak 1 – 2 saniye bekledikten sonra müşteri temsilcisine yönlendirileceksiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin Üçüncü Yöntem Nedir?

Üçüncü yöntemi uygulamak için öncelikle 444 1 444 ya da 444 1 500 numarasını çevirin. Bağlantı sağlanması sonrasında önce “6” tuşuna ve ardından da “0” tuşuna basın. Kısa sürede bağlantınız kurulacaktır.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin Dördüncü Yöntem Nedir?

Dördüncü yöntemi uygulamak için 444 1 444 numarasını çevirin. Bağlantı kurulunca ilk “1” tuşuna, sonra “3” tuşuna ve son olarak da “0” tuşuna basın. Müşteri hizmetleri ile bağlantınız kurulacaktır.

Yurtdışından TTNet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Yurtdışından TTNet müşteri hizmetlerine bağlanmak için +90 312 444 4 375 numaralı hat üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Yapılacak ücretlendirme arama yapılan ülkenin tarifesine göre belirlenecektir.

TTNet Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılır?

TTNet müşteri hizmetleri üzerinden pek çok işlem yapılabilmektedir. İnternet bağlantı sorunları, modem ayarları, hız sorunları, paket değiştirme, ödeme yapma, bağlantı durum sorgulama ya da başvuru yapmak gibi işlemleri hızlıca yapabilirsiniz.

TTNet Müşteri Hizmetlerinden Ödeme Nasıl Yapılır?

TTNet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı kurarak ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra ödeme yapmak istediğinizi belirterek kart bilgilerinizi girerek geçmiş ya da güncel faturalar ödenmektedir.

TTNet Müşteri Hizmetleri ile Arıza Çözülür mü?

İnternet arızaları için genelde müşteri hizmetleri olumlu sonuçlar vermektedir. İlgili abonelik üzerinden şikayet bıraktığınızda müşteri temsilcisi gerekli olan işlemleri, ping gönderme, hattı kontrol etme gibi işlemleri yapabilmektedir.

Kurumsal İşlemler için Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Kurumsal işletmeler için sunulan hizmetlerden yararlanıyorsanız 444 5 444 numaralı hat üzerinden TTNet müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. İşletmeler için özel oluşturulmuş bu hat sayesinde 2020 yılında TTNet müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma imkânından yararlanabilirsiniz. [sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020 Nasıldır?" answer-0="444 1 444 numarasının aranmasının ardından sesli yanıt sisteminin beklenmesine gerek kalmadan sırasıyla 1,3 ve 4 tuşlarına basılması ardından direk müşteri hizmetlerine bağlanılabilmektedir." image-0="" headline-1="h3" question-1="TTNET Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Nasıl Olur?" answer-1="Müşteri hizmetleri numarasının aranmasının ardından, istene işlem menüsüne tıklanarak hızlı bir biçimde işlemler tamamlanabilmektedir." image-1="" headline-2="h3" question-2="TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası Değişti Mi?" answer-2="TTNET müşteri hizmetleri numarasında bir değişiklik olmamakla birlikte 444 1 444 numarası üzerinden ulaşılmaktadır." image-2="" headline-3="h3" question-3="TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Olur?" answer-3="TTNET müşteri hizmetlerine, müşteri hizmetleri numarasının tuşlanmasının ardından hızlı bir biçimde bağlanılabilmektedir." image-3="" count="4" html="true" css_class=""]
Editör: TE Bilisim