TRT Yeni Üniversite Mezunu Personel Alımı İlanı Yayınladı! Başvuru Şartları Açıklandı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) bünyesinde daimi olarak çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren personel alımı ilanları peş peşe yayınlandı. Üniversite mezunları arasından yapılan yeni personel alımı ilanında, kurum bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği açıklanan personel adaylarında, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartının aranmadığı bildirildi. TRT’nin KPSS puan şartsız personel alımı ilanında kurum bünyesinde insan kaynakları iş ortağı şefi kadrosunda daimi olarak görev yapacağı açıklandı. TRT’nin kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası üzerinden duyurulan personel alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. TRT en az üniversite mezunu insan kaynakları iş ortağı şefi alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla peş peşe personel alımı ilanları yayınlamaya başladı. Kurum bünyesinde İstanbul merkezli şubelerde daimi olarak istihdam edilmek üzere insan kaynakları iş ortağı şefi alımı yapılacağı açıklandı. İnternet sayfası üzerinden duyurulan personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartları da duyuruldu. Kurum bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği açıklanan insan kaynakları iş ortağı şefinin görev ve sorumluluklarına da ilan detaylarında yer verildi.

TRT İnsan Kaynakları İş Ortağı Şefi Alımı İlanı

Bilindiği üzere TRT kendi bünyesindeki açık kadrolara yapacağı personel alımı ilanlarını kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. En güncel ilanlar arasında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) insan kaynakları iş ortağı şefi alımı ilanı da öne çıktı. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı bulunmayan adayların başvuruda bulunabileceği ilan detaylarında, “İnsan Kaynakları İş Ortaklığı ekibine liderlik eedecek, Yıllık iş gücü planının doğru kullanımı için yöneticileri yönlendirecek ve personel bütçesi doğrultusunda işe alım yapılmasını sağlayacak İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı İstanbul yerleşkesinde istihdam edilmek üzere İnsan Kaynakları İş Ortağı Şefi aramaktayız.” ifadeleri kullanıldı.

TRT İnsan Kaynakları İş Ortağı Şefi Alımı Başvuru Genel Şartları

TRT tarafından kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan KPSS’siz yeni personel alım ilanı başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

 • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği veya İnsan Kaynakları Bölümünden mezun
 • En az 7-10 yıl işe alım/iş ortaklığı ve benzer pozisyonlarda çalışmış
 • Dijital değerlendirme sürecini tasarlamış ve etkin olarak programlarını kullanan veya kullanılabilecek, iletişim becerisi ve temsil kabiliyeti yüksek
 • Çeşitli değerlendirme araçlarının içeriği konusunda deneyim ve bilgi sahibi
 • Yetenek kazanım programı süreci içerisinde yer almak isteyen
 • Daha önce aday deneyimi süreci tasarlamış ya da sürecin bir parçası olmuş
 • Takım çalışmasına yatkın, işe alımda yeni gelişmeleri takip eden
 • Çok iyi derece İngilizce bilen
 • MS Office programlarını çok iyi şekilde kullanabilen ve veri yönetimi becerisine sahip

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların, TRT’nin kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası üzerinden “İş Başvuru Formu”nu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurularını tamamlayacakları belirtildi. TRT insan kaynakları iş ortağı şefi personel alımı başvurularının devam ettiği bildirildi.

TRT İnsan Kaynakları İş Ortağı Şefi Görevleri

 • İşe alım süreçlerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde yürütülmesini sağlamak
 • İşe alım süreçlerini, kullanılmakta olan işe alım sistemi üzerinden yürütmek
 • İlan yayınlamak, iç ve dış kaynakları kullanarak uygun aday araştırmak, aday havuzunun hazırlanmasını sağlamak
 • Yetenekli çalışanları elde tutma önerilerinin geliştirilmesi ve önerilerin hayata geçirilmesi için diğer İK birimleri ile koordinasyonun sağlamak

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu