TRT En Az Lise Mezunu İstanbul’da Çalışacak Personel Alımı Yapıyor!

İstanbul’da iş arayanları yakından ilgilendiren personel alımı ilanı Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) tarafından yayınlandı. TRT’nin resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla kamuoyuna duyurulan personel alımı ilanında istihdam edilecek adayların İstanbul Anadolu Yakası ve ya Avrupa Yakası’nda ikamet etmeleri gerektiği bildirildi. Kamu kurum ve kuruluşlarında Kamu Personeli Seçme Sınav (KPSS) puanı olmadan çalışmak isteyenler için yayınlanan ilanda TRT’nin mobil jeneratör sorumlusu aradığı duyuruldu. TRT personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. İstanbul içi TRT personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yeni bir personel alımı ilanı yayınladı. TRT bünyesinde İstanbul içinde istihdam edilmek üzere mobil jeneratör sorumlusu kadrosuna personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilanda ayrıca adaylarda aranan başvuru şartları ile ilana başvuru yapmak isteyenler için müracaat tarihlerine de yer verildi. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı bulunmayan adayların da bu ilana başvuruda bulunabilecekleri bildirildi.

TRT Mobil Jeneratör Sorumlusu Personel Alımı İlanı

TRT tarafından yayınlanan personel alım ilanında, “Mobil jeneratör araçlarının yayın-yapım veya bakım-onarım hizmetleri kapsamında sevk edilmesi amacıyla araç kullanabilmek,Naklen yayın hizmetlerinde kullanılan yayın-yapım teçhizatının enerji ihtiyacını tespit etmek ve gerekli enerji altyapısını tesis etmek, Mobil jeneratör gruplarının kurulumunu yapmak, işletmek ve yayın-yapım teçhizatının kesintisiz beslenmesini sağlamak ve Naklen yayın/up-link araçlarında bulunan enerji (jeneratör grubu, kesintisiz güç kaynağı vb.) ve iklimlendirme sistemleri ile mobil jeneratör gruplarının bakım-onarım hizmetlerini takip edecek Kurumumuzda İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere Mobil Jeneratör Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.” ifadeleri kullanıldı.

 TRT Mobil Jeneratör Sorumlusu Personel Alımı Başvuru Şartları

TRT’nin bünyesinde açık olan pozisyonlar için iş ilanlarını kamuoyuna duyurduğu kariyer sayfası üzerinden yayınlanan mobil jeneratör sorumlusu personel alımı ilanında da başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları açık bir şekilde yer aldı. Açıklanan başvuru şartlarına uygun olmadığı tespit edilen adayların müracaatlarının iptal edileceği bildirildi. TRT’nin İstanbul merkezine bağlı olarak mobil jeneratör sorumlusu kadrosunda daimi olarak istihdam edilecek yeni personelde aranan başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

  • Meslek yüksekokullarının Elektrik veya benzeri bölümlerinden mezun
  • Meslek liselerinin Elektrik veya Elektrik – Elektronik (YG Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü veya Endüstriyel Bakım-Onarım) bölümlerinden mezun
  • Jeneratör gruplarının işletme ve bakımı konularında en az 2 yıl deneyimli
  • İş disiplini ve bilinci yüksek, sorumluluk almaktan çekinmeyen, dinamik, dikkat sahibi ve takım çalışmasına uyumlu
  • Vardiyalı sistemde çalışmaya durumu elverişli
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
  • İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası’nda ikamet eden ya da edebilecek olan
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini tamamlamış olan
  • C veya CE sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan
  • Tehlikeli veya çok tehlikeli işlerde (Elektrik İşlerinde) çalışılmasına engel olmayacağını gösterir belge sahibi

TRT resmi internet sayfası üzerinde kariyer bölümünden ilana başvuruların devam ettiği bildirildi. Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların en geç 24 Nisan 2020 tarihine kadar internet üzerinden başvuru işlemlerini tamamlamaları gerektiği duyuruldu. Online platform dışında şahsen veya posta yoluyla yapılan başvuruların değerlendirilmeyeceği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu