TEB Lise Mezunu Aktif Satış Temsilcisi Alımı İlanı Yayınlandı!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alımı ilanında, banka bünyesinde ihtiyaç duyulan şubelerde istihdam edilmek üzere aktif satış temsilcisi kadrosuna personel alımı yapılacağını duyurdu. TEB bünyesinde özel bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. En az lise mezunu olarak belirlenen TEB aktif satış temsilcisi personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan TEB, Nevşehir’de bulunan merkez şubelerinin Aktif Satış ekibinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapıldığını, kurumsal internet sitesi üzerinden iş arayan vatandaşlara duyurdu. Sık sık banka personeli alımları ile dikkatleri üzerine çeken TEB bünyesinde ihtiyaç duyulan aktif satış temsilcisi pozisyonunda çalışmak isteyenlerin için başvuru şartları da internet üzerinden yayınlanan duyuruda açıklandı. TEB aktif satış temsilcisi ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin merak ettiği başvuru şartları ve diğer detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye bankacılık sektöründe daha çok TEB kısa adıyla bilinen Türk Ekonomi Bankası tarafından banka iş ilanları çerçevesinde yapılan duyuru ile yeni personellere ihtiyaç duyulduğu açıklandı. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan güncel personel alımı ilanında adaylarda aranan şartlar açıklandı. Buna göre TEB satış temsilcisi pozisyonuna yapacağınız başvurunun olumlu sonuçlanmasını isteyenlerin, banka tarafından belirlenen şu şartları taşımaları gerektiği hatırlatıldı:

 • En az lise mezunu,
 • Banka adına sahada kredi kartı ürünleri ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirmeleri,
 • Başvuru sahiplerinin bankacılık ve özellikle satış alanında kariyer hedefinin bulunması,
 • Maaş + prim kazanç usulüne uygun olarak çalışmayı kabul edecek olması,
 • Personel alımının gerçekleştiği Nevşehir ilinde ikamet ediyor olması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
 • İnsani ilişkileri gelişmiş ve iletişimi yüksek bireyler olması,
 • Ofisin dışında sahada yoğun bir tempo ile çalışabilecek olması,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uygun olması,
 • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olması,
 • Seyahat engelinin bulunmaması,
 • İşini yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık probleminin olmaması

TEB Satış Temsilcisi Personel Alımı Son Başvuru Tarihi

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan TEB bünyesinde aktif satış temsilcisi olarak çalışmak isteyen adaylar, banka personel alımı başvuruları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurumsal internet sitesi üzerinden güncel olarak duyurulan aktif satış temsilcisi ilanına başvuruda bulunacak adaylar için son başvuru tarihi de ilan detaylarında yer aldı.

TEB tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Nevşehir ilinde ihtiyaç duyulan en az lise mezunu aktif satış temsilcisi personel alımı ilanına son başvuru tarihi 19 Mart 2020 tarihi olarak açıklandı. Banka bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların bu tarihe kadar başvurularını TEB kurumsal internet sitesi üzerinden online olarak ya da Nevşehir’de bulunan TEB şubeleri üzerinden şahsen tamamlamaları gerektiği bildirildi. Öte yandan TEB’in satış departmanında görev yapacak olan yeni personellerde tecrübe şartı aranmadığı da açıklandı.

En az lise mezunu adayların iş başvurularının kabul edileceği TEB aktif satıl temsilcisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen üniversite mezunu adayların başvurularının ön değerlendirmeye alınacağı kaydedildi. Detaylı bilgileri TEB internet sitesinde bulabilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu