TEB 6 İlde Müşteri İlişkileri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), ülke çapındaki pek çok şubesinde görevlendirilmek üzere CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı yapacağını duyurdu. Bankacılık alanında kariyer yapmak ya da kariyerine TEB bünyesinde devam etmek isteyenleri yakından ilgilendiren CEPTETEB banka personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerde aranan başvuru şartları da duyuruldu. TEB kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfasında müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı hakkında detaylara yer verildi. TEB banka personel alımı detaylarını haberimizden takip edebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe daha çok kısaltma şekli olan TEB adıyla bilinen Türkiye Ekonomi Bankası, güncel personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. TEB kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfasından duyurulan son personel alımı ilanına göre TEB, 6 farklı ilde CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi alımı yapacağını açıkladı. Bankanın Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde faaliyetlerine devam eden şubelerinde istihdam edilmek üzere CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi ihtiyacı olduğunu duyurdu.

CEPTETEB Müşteri İlişkileri Temsilcisi Başvuru Şartları

Kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla sık sık banka bünyesinde ihtiyaç duyulan kadro ve pozisyonlara personel alımı ilanlarını duyuran TEB son olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bankacılık faaliyetlerine devam eden şubelerinde istihdam edilmek üzere CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi pozisyonunda görev yapacak yeni personel ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Kariyerine TEB bünyesinde başlamak ya da devam etmek, bankacılık alanında çalışmak isteyen adayları yakından ilgilendiren CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. TEB tarafından güncel personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • Adayların personel alımı yapılacak olan illerden en az birinde ikamet ediyor veya edebilecek konumda olması,
 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması,
 • Teknolojik ürünlerin kullanımına uyumlu olması,
 • Tercihen dijital bankacılık alanında deneyimli olması,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip olması,
 • Pozitif ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip, insan ilişkileri ve iletişimi yüksek olması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu ve zaman yönetimini yapabiliyor olması,
 • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıllık yedek sınıfa geçirilmiş olması,
 • Seyahat engeli bulunmaması ve B sınıf ehliyete sahip olup aktif bir şekilde araç kullanabilmesi

Yukarıda belirtilen ve TEB tarafından bankanın kurumsal internet sitesi aracılığıyla duyurulan CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi başvuru şartlarına uygun olan adayların, başvurularını ilgili banka şubeleri ya da TEB kariyer sayfası üzerinden online platformda yapabilecekleri açıklandı.

TEB Hangi Şehirler İçin Personel Alımı Yapıyor?

CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı yapan TEB, başvuruları değerlendirilip işe alınan çalışanların Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan 6 farklı şehirde istihdam edileceğini açıkladı. TEB internet sitesinden duyurulan açıklamada adayların;

 • Diyarbakır,
 • Gaziantep,
 • Hatay,
 • Malatya,
 • Kahramanmaraş,
 • Şanlıurfa

illerinden herhangi birinde ikamet etmesi gerektiği belirtildi. CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanına başvuruda bulunarak banka bünyesinde çalışmak isteyen adayların en geç 5 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerektiği duyuruldu. Ayrıca adayların başvuru işlemleri sırasında iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermelerinin bankanın sağlayacağı geri dönüşler için önem teşkil ettiği vurgulandı. Başvuru işlemleri ile ilgili detaylı bilgileri TEB kurumsal internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. B sınıf ehliyet haricinde bütün şartları sağlarım Şanlıurfa’da ikamet ediyorum ama aynı zamanda Gaziantep’te de calisabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu