TEB 5 Farklı İlde Müşteri İlişkileri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalar arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası ya da bilinen adıyla TEB, banka bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi alımı yapacağını duyurdu. Bankanın kurumsal hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine katkı sağlayacak yeni personelin alımında öne çıkan başvuru şartları da yayınlanan ilan metninde yer aldı. Ülkemizde önde gelen bankalar arasında yer alan TEB, kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlandığı CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanını 5 farklı ildeki ihtiyaç duyulan şubelerine yapacağını duyurdu. TEB personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi alımı yaptığını kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla iş arayan kişilerin bilgisine sunan TEB, bünyesinde daimi olarak görevlendirilecek yeni personelde aradığı başvuru şartlarına da ilan metninde yer verdi. İnternet üzerinden duyurulan CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanında başvuruları kabul edilen ve istihdam edilecek adayların 5 farklı TEB şubesinde daimi olarak görev yapacağı açıklandı.

TEB Hangi İllerde CEPTETEB Müşteri İlişkileri Temsilcisi Alımı Yapıyor?

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan TEB, ülke genelindeki banka şubelerinde ortaya çıkan istihdam açıklarını da kapatmaya devam ediyor. Bankanın kurumsal hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetlerine sadık olarak çalışacak CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi alımının yapılacağı banka şubelerinin şu illerde bulunduğu açıklandı:

 • Afyon
 • Aydın
 • Denizli
 • Manisa
 • Uşak

Bu illerde ikamet eden adayların başvuruda bulunabileceği CEPTETEB müşteri ilişkiler temsilcisi personel alımı ilanlarında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Bankacılık kariyerine TEB bünyesinde başlamak ya da devam etmek isteyen adayların yoğun ilgisini çeken CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanına başvuruların ilgili banka şubeleri ve bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yapılacağı aktarıldı.

CEPTETEB Müşteri İlişkileri Temsilcisi Personel Alımı Başvuru Şartları

Türk Ekonomi Bankası (TEB) bünyesinde CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi pozisyonunda görev yapacak yeni personele ihtiyaç duyulduğu bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden duyuruldu. Banka iş başvurusunda bulunacak olan ve kariyerine TEB bünyesinde müşteri ilişkileri temsilcisi olarak başlamak ya da devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

TEB tarafından yayınlanan güncel banka personel alımı ilanında başvuruda bulunmak isteyen adayların söz konusu alım yapılan illerde ikamet etmesi ya da edebilecek olması şartı bulunduğu aktarıldı. Bunun yanı sıra adayların ilgili pozisyon için belirtilen başvuru şartlarını da taşıması gerektiği ifade edildi. Buna göre CEPTETEB müşteri ilişkileri temsilcisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • Adayların Afyon, Aydın, Denizli, Manisa, Uşak illerinden birinde ikamet ediyor ya da edebilecek olması,
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
 • Teknolojik cihazların kullanımına uyumlu olması,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip olması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
 • Pozitif düşünen ve ilişki yönetiminde başarılı olması,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmesi,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olması,
 • Seyahat engeli olmayıp B sınıfı ehliyet sahibi olması

Bu şartları taşıyan adayların iş başvurularını 9 Nisan 2020 tarihine kadar tamamlamaları gerektiği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu