TEB 3 Farklı İle Aktif Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankaları arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası ya da bilinen adıyla TEB, bünyesinde ihtiyaç duyulan şubelerinde yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla, bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenlere yönelik personel alımı ilanını yayınlayan TEB, başvuruları kabul edilip işe alınan yeni personelin Kayseri, Samsun ve Ordu illerinde daimi olarak istihdam edileceğini açıkladı. İlan detayları ve ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

TEB resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla güncel personel alım ilanlarını duyurmaya devam ediyor. Kariyerine özel bankacılık alanında TEB çatısı altında başlamak veya devam etmek isteyen adayları yakından ilgilendiren personel alımı ilanında bankanın ihtiyaç duyulan şubelerine çok sayıda aktif satış temsilcisi alımı yapılacağı duyuruldu. İnternet üzerinden yapılan duyuruda adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Türk Ekonomi Bankası (TEB) bünyesinde aktif satış temsilcisi olarak görev yapmak isteyen adayların ilgili banka şubeleri veya bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden başvurularını tamamlamaları gerektiği belirtildi.

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımı İlanı Yayınlandı

Ülkemizin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankaları arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), banka iş ilanları çerçevesinde yeni personele ihtiyaç duyurulduğunu açıkladı. Bankanın kurumsal internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyurulan yeni personel alımı ilanında Kayseri, Samsun ve Ordu illerinde bulunan TEB şubelerine çok sayıda aktif satış temsilcisi alımı yapılacağı belirtildi.

Kariyerine TEB çatısı altında devam etmek isteyenlerin ve bankacılık sektöründe aktif satış temsilcisi olarak çalışmayı hedefleyenlerin başvuruda bulunabileceği TEB aktif satış temsilcisi personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartları da belirtildi. İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların bu başvuru şartlarını taşımaları gerektiği aksi halde başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adayların işe alımı gerçekleşse dahi başvurularının iptal edileceği açıklandı.

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımı Başvuru şartları

Bankacılık sektöründe TEB kısa adı ile bilinen Türk Ekonomi Bankası tarafından banka iş ilanları çerçevesinde yapılan yeni personele ihtiyaç duyulduğu belirtildi. Bankanın bünyesinde daimi olarak istihdam edeceği aktif satış temsilcisi alımı ilanında adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

 • En az ön lisans mezunu,
 • Banka adına sahada kredi kartı ürünleri ile bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek,
 • Özel bankacılık alanında satış üzerine kariyer hedefleyen,
 • Maaş + prim kazanç sistemi ile çalışma şartlarına uygun,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yetenekleri gelişmiş,
 • Güler yüzlü ve satış odaklı hizmet prensibini benimsemiş,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • Sahada yoğun bir tempo ile çalışabilecek potansiyele sahip,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olan,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • En az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif bir şekilde araç kullanabilen,
 • Belirtilen illerde ikamet eden veya edebilecek olan

Bu başvuru şartlarına sahip olan adayların başvurularını ilgili banka şubelerine şahsen müracaat ederek veya TEB kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla tamamlamaları gerektiği açıklandı. Adayların son başvuru tarihi olarak belirlenen 20 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını iletebilecekleri belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu