Tc Kimlik Numarasına Göre Çiftçilerin Mazot ve Gübre Desteği Ödemeleri Başladı 2017

2017 tarımsal destek ödemeleri kapsamında çiftçilere ödenecek olan mazot ve gübre desteği ödemeleri T.C kimlik numarasının son rakamına göre 24 Şubat 2017 tarihinden itibaren başlamıştır.  T.C kimlik numarasının son rakamına göre 2017 Mazot ve gübre destek ödemeleri aşağıda belirtildiği şekilde yapılacaktır.

Mazot ve gübre destek ödemeleri ne zaman yapılıyor 2017

T.C kimlik numarasının;

  • Son rakamı 0 ve 2 olanlara 24 Şubat 2017 tarihinde ödemeleri yapılmıştır.
  • T.C kimlik numarasının son rakamı 3 ve 6 olan çiftçilere bugün yani 3 Mart 2017 tarihinde,
  • T.C kimlik numarasının son rakamı 8 olan Çiftçilere ise 10 Mart 2017 tarihinde Mazot ve gübre destek ödemeleri yapılacaktır.

Çiftçi ve Mazot Gübre Desteği Ödemeleri Saat Kaçta Hangi Bankaya Yapılıyor?

Çiftçilerin destek ödemeleri belirtilen tarihlerde saat 18. 00 dan itibaren çiftçilerin hesaplarını aktarılmaya başlanacaktır.Ödemeler Ziraat Bankası hesaplarına yatırılmaktadır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 2017 yılı tarımsal ödemeleri kapsamında üreticiye ocak ayından itibaren 2 milyar 118 milyon tutarında ödeme yapılacağı açıklamasında bulunmuştu Bu ödemelerin 722 milyonu mazot desteği kapsamında , 877 milyonu ise gübre desteği kapsamında ödenmektedir.

Mazot ve Gübre Desteği Hesabıma Yatırılmamış 03 Mart 2017

Ödemeler banka hesabınıza saat 18.00 dan itibaren yapılacaktır. Ödemeler yaklaşık olarak 1 hafta aksayabilmektedir. Bununla ilgili bankadan bilgi alabilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. 22 mart Denizli Bozkurt hala paralar yatmadı acaba evet kampanyalarındamı kullanılıyor gariban çiftçinin emeği ayrıca tc noda 3 rakamı yok 4 olması gerekiyor

  2. 20mart 2017 saat 19.00 itibariyle Denizli Tavas Ziraat bank çiftçimize para hesaplara yatırılmadı lafa geldimi sayın bakanımız Ömer faruk çelik mangalda kül bırakmıyor bir çok paraymış gibi medyada güzel konuşuyorsum çiftçimizin hakkını cebinizden mi ödüyorsunuz kısacası bu vatan hepimizin laf değil icraat lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu