Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market’lerde haftanın indirim fırsatları devam ediyor. Temel ihtiyaç ürünlerinde geçerli indirimler ile vatandaşların birçok ürünü uygun fiyatlara satın alması sağlanacak. 14 Mart’a kadar geçerli olan indirimler sayesinde market sepetlerini vatandaşlar rahatlıkla doldurabilecekler.

Et ve Süt Kurumu gövde tavuk fiyatı kampanya kapsamında sadece 38,00 TL’ye satışa sunuluyor. 1 Mart’tan itibaren geçerli indirimli fiyatlar ile vatandaşların cazip fiyatlarla temel ihtiyaç ürünlerini satın almaları hedefleniyor. Daha birçok farklı üründe indirim uygulanacak.

TEMEL İHTİYAÇ ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM FIRSATI!

Türkiye’de son dönemde artan market fiyatları sonrasında birçok zincir marketten haftalık indirimler yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market temel ihtiyaç ürünlerinde indirimlerini duyurdu. Bu kapsamda birçok farklı üründe 14 Mart’a kadar indirimli fiyatlar uygulanacak.

Son dönemde fiyatı en çok artan ürünler arasında yer alan çayın fiyatında da indirime gidildi. Bu kapsamda 3 kg büyük boy TK Filiz Çay fiyatı sadece 199,90 TL ile raflardaki yerini alacak. 1 Mart’tan itibaren geçerli indirim fırsatlarından yararlanacak vatandaşların avantajlı şekilde market alışverişlerini yapmaları sağlanacak.

TARIM KREDİ HAFTANIN İNDİRİMLERİ DUYURULDU!

1 – 14 Mart tarihleri arasında geçerli olmak üzere Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde indirimler görüldü. Temel ihtiyaç ürünlerinde cazip fiyatları duyuran Tarım Kredi, çaydan tavuğa ve sucuğa kadar birçok çeşit üründe avantajlı fiyatlar uygulamaya başladı.

Tarım Kredi’de geçerli temel ihtiyaç ürünlerindeki haftanın indirim fırsatları ise şöyle:

  • TK Fermente Dana Kangal Sucuk – 220,00 TL
  • Et ve Süt Kurumu Gövde Tavuk – 38,00 TL
  • TK Filiz Çayı 3000 g – 199,90 TL
  • TK Jumbo Demlik Poşet Çay 1000 g – 99,90 TL
  • Lipton Poşet Çay – 45,90 TL
  • Uludağ Efsane Portakal 2500 Ml – 19,90 TL

En uygun market fiyatları ile vatandaşları buluşturan Tarım Kredi Market, her hafta olduğu gibi yeni haftada da temel birçok ihtiyaç ürününde indirim seçeneklerini duyurdu. İndirimli fiyatlar 14 Mart’a kadar devam edecek.

Editör: TE Bilisim