ŞOK Market Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

ŞOK Market müşteri hizmetleri telefon numarası; 0850 808 00 00’dır. Şok Market üyelikleri hakkında bilgi edinmek, Şok’ta kariyer konusunda bilgi almak, Cepte Şok üyeliğini iptal etmek, Şok Market ile alakalı şikayette ve öneride bulunmak, Şok Market’ten verilmiş olan bir sipariş ile ilgili soru sormak ya da sorunu iletmek için müşteri iletişim numarası kullanılabilmektedir. Marketin kurumsal olarak Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesapları bulunduğu için telefon veya mail yolu ile ulaşamayanlar; bu hesaplar aracılığı ile de iletişime geçebilmektedirler.

ŞOK Market Adres Bilgileri Nedir?

Şok’un kurumsal adı Şok Marketler Ticaret A.Ş.’dir. Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL’da merkezi bulunmaktadır. Genel müdürlüğün telefon numarası 0850 221 11 00’dır. Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube’ta kurumsal hesapları bulunmaktadır.

ŞOK Market İletişim Formu Nedir?

ŞOK Market’in iletişim formu aracılığı ile Şok mağazası ile ilgili herhangi bir istek, talep, şikayet veya öneri belirtilebilmektedir. Bunun için Şok’un web sitesine girdikten sonra iletişim menüsüne girilmesi gerekmektedir. Ardından iletişim formu menüsüne girilmelidir. Açılan sayfadaki form doldurulmalıdır. Öncelikle perakendeci mi tüketici mi yoksa kurum organizasyon işi mi yaptığını belirtmesi gerekmektedir. Ardından mağazaya iletilmek istenen mesaj yazılmalıdır. İsim, soyisim, e-posta adresi, ülke, şehir, ilçe, adres, telefon numarası bilgilerinin girilmesi gereklidir. Gönder butonuna tıklanmalıdır. İletişime geçilmesi gereken bir konunun bildirilmiş olması durumunda ise Şok müşteri hizmetleri iletişime geçmektedir.

En Yakın ŞOK Mağazası Nasıl Bulunur?

En yakın Şok mağazasının nerede olduğunun görülebilmesi için https://www.sokmarket.com.tr adresine giriş yapılması gerekmektedir. Ana sayfadan mağazalarımız butonuna tıklanmalıdır. Açılan sayfada sol tarafta bulunan il ve ilçe kısmından seçim yapılmalıdır. Görüntüle butonuna tıklanmalıdır. Sayfanın sağ kısmında bulunan haritada seçilen ilçedeki Şok mağazaları ayrıntılı bir şekilde gösterilmektedir.

ŞOK Market’de Haftanın Fırsatları Nedir?

Şok’ta her hafta haftanın fırsatları adı altında belirli ürünlerde indirim yapılmaktadır. Bu ürünler Çarşamba gününden Çarşamba gününe değişmektedir. Haftanın fırsat ürünlerine ulaşabilmek için Şok mağazalarına gidilebilmektedir, Cepte Şok uygulaması kullanılabilmektedir veya Şok’un web sitesi üzerinden haftanın fırsatları menüsünden katalog görüntülenebilmektedir.

Cepte ŞOK Nedir?

Cepte Şok; internet üzerinden ödeme yaparak Şok’tan alışveriş yapabilmek için kullanılabilecek olan bir uygulamadır. https://www.ceptesok.com adresinden, App Store’dan veya Google Play Store’dan Cepte Şok uygulaması indirilebilmektedir. Aynı zamanda uygulamayı indirmeden web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmek de mümkündür. Cepte Şok’ta ürünler kategorilerine göre, kampanyalı veya indirimli olup olmamalarına göre listelenebilmektedir. Mağazaya gitmek zorunda kalmadan kısa sürede alışveriş yapılabilmesini sağlayan bir yöntemdir.

Cepte ŞOK Noktası Nasıl Bulunur?

Cepte Şok noktası bulabilmek için Cepte Şok’un web sitesine girilmesi gereklidir. Ardından Cepte Şok noktası bulun butonuna tıklanmalıdır. Marketleri listelemek için öncelikle bir şehir seçilmesi gerekmektedir. Şehir seçiminden sonra ilgili şehirde bulunan Cepte Şok noktalarının gösterildiği bir harita açılmaktadır. Bu haritanın sol tarafında ise semt veya market arama kısmı ve marketlerin açık adresleri ile beraber listesi yer almaktadır. Buradan en yakın Cepte Şok noktasının nerede olduğu görülebilmektedir.

ŞOK Market Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

0850 808 00 00 numaralı Şok Market’in müşteri iletişim numarası üzerinden Şok Market ile ilgili soru, görüş ve öneriler bildirilebilmektedir.

0850 808 00 00

ŞOK Market Müşteri Hizmetlerine Mail Yolu İle Nasıl Ulaşılır?

Şok Market ile ilgili herhangi bir soru, görüş, öneri veya şikayet olması durumunda; mail aracılığı ile de bunun iletilmesi mümkündür. surdurulebilirlik@sokmarket.com.tr veya musterihizmetleri@sokmarket.com.tr adresine mail atıldığında, yetkililer kısa süre içerisinde ilgili konuyu incelemekte ve iletişim adresleri üzerinden müşterilerine geri dönüş sağlamaktadırlar.

ŞOK Market İletişim Formu Üzerinden Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Şok Market ile ilgili yetkililere bildirilmek istenen bütün konular, iletişim formu aracılığı ile iletilebilmektedir. Şok Market’in web sitesine giriş yapıldığında iletişim menüsü açılmalıdır. İletişim menüsünde, Şok Market’in iletişim bilgileri ve şubelerinin gösterildiği bir harita açılmaktadır. Bu menüden iletişim formu seçilmelidir ve bir form açılmaktadır. Formu dolduracak olan kişinin tüketici, perakendeci veya kurum organizasyon işi yapan biri olup olmadığı öncesinde sorulmaktadır.

Ayrıca isim, soyisim, e-mail adresi, bulunulan ülke, şehir, ilçe, adres ve telefon numarası gibi bilgiler de talep edilmektedir. Bunların girişi gerçekleştirildikten sonra kişinin mağazaya iletmek istediği konuyu olabildiğince açık ve net bir şekilde yazması gerekmektedir. Gönder butonuna tıklandığında, mesaj Şok Market yetkililerine ulaşmaktadır. Eğer geri bildirim yapılması gereken bir konu ise; yapılan bildirim okunduktan sonra Şok Market müşteri hizmetleri, kişi ile verdiği iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçmektedir.

ŞOK Market Mobil Uygulaması Üzerinden Müşteri Hizmetleri İle Nasıl İletişime Geçilir?

Şok Market, Cepte Şok isimli bir mobil uygulamaya sahiptir. Bu uygulama üzerinden sipariş verebilmek, siparişleri tercihe göre marketten veya adresinden teslim alabilmek mümkündür. Aynı zamanda Şok Marketlerin indirimli ürünleri konusunda da bilgi alınabilmektedir. IOS işletim sistemine sahip cihazı olanlar App Store’dan, Android işletim sistemine sahip cihazı olanlar ise Google Play Store’dan uygulamayı indirebilmektedirler. Uygulama yüklendikten sonra hesabım menüsünden giriş yapılmalıdır. Ardından Bizi Arayın bölümünden direkt olarak Şok Market müşteri hizmetleri aranabilmektedir veya Bize Yazın kısmı aracılığı ile Şok Market’e mail atılabilmektedir.

En Yakın ŞOK Market’in Nerede Olduğu Nasıl Bulunur?

Şok Market’in web sitesi üzerinden mağazalarımız sekmesine giriş yaparak en yakın Şok Market’in nerede olduğunu bulmak mümkündür. Bulunulan il ve ilçenin seçilmesi gerekmektedir. Ardından Görüntüle butonuna tıklayarak en yakın Şok Market’in konumu ile ilgili net bir bilgi alınabilmektedir. İlgili marketin açık adresi verilmektedir. Haritada göster butonuna tıklayarak marketin haritadaki yerine bakılabilmektedir. Navigasyonda aç butonuna tıklayarak da en yakın Şok Market’e gidilebilmektedir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ŞİKAYETİMDİR 
    Ben izmir Kemalpaşa da oturan biriyim
    Çevre yolundaki Marketlerde bakım yok hijyen yok ürünler bitmiş durumda kim ilgileniyor bu işlerle bilmiyorum. Ama biz şok market dışında başka bir yerden alış veriş yapmıyoruz. Bundan sonra girdiğim her markette resim çekip sosyal medyalara atıcam. Çalışmayan Bu marketleri görmezden gelenler gidip evlerinde rahat rahat bir ömür boyu otururlar.

  2. şok marketlerinin içi çok sıcak dışarda bulunan bütün çikolatalar erimiş vaziyette bu konu ile ilgili gereğinin yapılması lazım..

  3. Salim bey Sok masasından şikayetçiyim içerisi bulandırıcı derecede sıcak çalışanları son derecede güler yüzlü sevecen biz gidince şok mazasindan biran önce çıkmak istiyoruz bu sıcağa nasıl dayanıyorlar bilmiyorum lütfen bir çare bulunsun

  4. Magazanızdan şıkayetçıyım. uctür başıma geldi. bir hafta önceden reklam ilan yapıyorsunuz , su mal gelecek diye. gunu geldiğinde mal az geldi bitti, veya gelen malı görevliler satın aldı bitti veya mal akşamdan satışa çıktı sabaha kalmadı. bundan sonra zor giderim magazanıza. Şikayetçiyim. Biribci önerim görevliler ancak kampanya günü bitince kalan malı alsın. ikinci önerim mal tam kapnya günü satisa çıksın. son olarak yeterince mal gönderin. ve bilgi verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu