ŞOK Market Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

27.12.2019
1.060
A+
A-
ŞOK Market Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Şok market müşteri hizmetleri iletişim numarası; 0212 576 33 00’dır. Web sitesi veya uygulamaya girerek direkt Şok müşteri hizmetlerine bağlanabilmek mümkündür. Bunun için Cepte Şok’taki telefon numarası yazan kısımdaki numaraya tıklamak yeterlidir. musterihizmetleri@sokmarket.com.tr adresine e-posta göndererek de müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek mümkündür. Şok üyeliğini iptal etmek, şikayette bulunmak, sipariş ile ilgili herhangi bir problemi iletmek için bu yöntem kullanılabilmektedir.

ŞOK Market Adres Bilgileri Nedir?

Şok’un kurumsal adı Şok Marketler Ticaret A.Ş.’dir. Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL’da merkezi bulunmaktadır. Genel müdürlüğün telefon numarası 0850 221 11 00’dır. Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube’ta kurumsal hesapları bulunmaktadır.

ŞOK Market İletişim Formu Nedir?

ŞOK Market’in iletişim formu aracılığı ile Şok mağazası ile ilgili herhangi bir istek, talep, şikayet veya öneri belirtilebilmektedir. Bunun için Şok’un web sitesine girdikten sonra iletişim menüsüne girilmesi gerekmektedir. Ardından iletişim formu menüsüne girilmelidir. Açılan sayfadaki form doldurulmalıdır. Öncelikle perakendeci mi tüketici mi yoksa kurum organizasyon işi mi yaptığını belirtmesi gerekmektedir. Ardından mağazaya iletilmek istenen mesaj yazılmalıdır. İsim, soyisim, e-posta adresi, ülke, şehir, ilçe, adres, telefon numarası bilgilerinin girilmesi gereklidir. Gönder butonuna tıklanmalıdır. İletişime geçilmesi gereken bir konunun bildirilmiş olması durumunda ise Şok müşteri hizmetleri iletişime geçmektedir.

En Yakın ŞOK Mağazası Nasıl Bulunur?

En yakın Şok mağazasının nerede olduğunun görülebilmesi için https://www.sokmarket.com.tr adresine giriş yapılması gerekmektedir. Ana sayfadan mağazalarımız butonuna tıklanmalıdır. Açılan sayfada sol tarafta bulunan il ve ilçe kısmından seçim yapılmalıdır. Görüntüle butonuna tıklanmalıdır. Sayfanın sağ kısmında bulunan haritada seçilen ilçedeki Şok mağazaları ayrıntılı bir şekilde gösterilmektedir.

ŞOK Market’de Haftanın Fırsatları Nedir?

Şok’ta her hafta haftanın fırsatları adı altında belirli ürünlerde indirim yapılmaktadır. Bu ürünler Çarşamba gününden Çarşamba gününe değişmektedir. Haftanın fırsat ürünlerine ulaşabilmek için Şok mağazalarına gidilebilmektedir, Cepte Şok uygulaması kullanılabilmektedir veya Şok’un web sitesi üzerinden haftanın fırsatları menüsünden katalog görüntülenebilmektedir.

Cepte ŞOK Nedir?

Cepte Şok; internet üzerinden ödeme yaparak Şok’tan alışveriş yapabilmek için kullanılabilecek olan bir uygulamadır. https://www.ceptesok.com adresinden, App Store’dan veya Google Play Store’dan Cepte Şok uygulaması indirilebilmektedir. Aynı zamanda uygulamayı indirmeden web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmek de mümkündür. Cepte Şok’ta ürünler kategorilerine göre, kampanyalı veya indirimli olup olmamalarına göre listelenebilmektedir. Mağazaya gitmek zorunda kalmadan kısa sürede alışveriş yapılabilmesini sağlayan bir yöntemdir.

Cepte Şok Noktası Nasıl Bulunur?

Cepte Şok noktası bulabilmek için Cepte Şok’un web sitesine girilmesi gereklidir. Ardından Cepte Şok noktası bulun butonuna tıklanmalıdır. Marketleri listelemek için öncelikle bir şehir seçilmesi gerekmektedir. Şehir seçiminden sonra ilgili şehirde bulunan Cepte Şok noktalarının gösterildiği bir harita açılmaktadır. Bu haritanın sol tarafında ise semt veya market arama kısmı ve marketlerin açık adresleri ile beraber listesi yer almaktadır. Buradan en yakın Cepte Şok noktasının nerede olduğu görülebilmektedir.

Cepte Şok’a Nasıl Üye Olunur?

Cepte Şok’a üye olunabilmesi için Cepte Şok’a girilmesi ve ardından giriş yap ve üye ol butonları arasından üye ol butonuna tıklanması gerekmektedir. Açılan sayfadan Facebook ile giriş yapabilmek veya bilgileri girerek kayıt olabilmek mümkündür. İstenen bilgiler ise e-posta adresi, cep telefonu numarası, ad, soyad ve paroladır. Kullanım koşullarını da kabul ettikten sonra kayıt ol butonuna tıklanması gerekmektedir. Üyelik veya şifre işlemleri ile ilgili herhangi bir problemin yaşanması durumunda Şok müşteri hizmetlerinin aranması gereklidir.

Cepte Şok’a Üye Olunmasının Avantajları Nelerdir?

Cepte Şok hizmetlerinden yararlanabilmek için üye olunması gereklidir. Üye olunması sayesinde de Şok bünyesinde satılan ürünlerden uygun fiyat ve fırsatlar ile yararlanabilmek mümkün olabilmektedir. Stoklar ile sınırlı kampanyalardan daha kısa sürede haberdar olabilmek ve tükenmeden yararlanabilmek için Cepte Şok’a üye olunması gerekmektedir.

ŞOK Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şok Market iş başvurusunu Şok’un web sitesi üzerinden veya herhangi bir Şok mağazasına giderek yapabilmek mümkündür. Web sitesi üzerinden yapacak olanlar hemen başvur butonuna tıklanmalıdır. Mağazadan başvuru yapacak olanlar ise; mağazada başvuru formu doldurarak işlemleri tamamlayabilmektedirler. Başvurunun değerlendirme süreci başlamaktadır. Eğer başvuru değerlendirmesi olumlu sonuçlanır ise; saha yöneticileri başvuru sahibi ile iletişime geçmektedir. Kendilerini mülakata çağırmaktadırlar. Mülakattan da geçen başvuru sahipleri, göreve başlayabilmektedirler.

ŞOK Market İş Başvuru Formunda Hangi Bilgiler İstenir?

ŞOK Market’e iş başvurusu yaparken bir başvuru formunun doldurulması gerekmektedir ve bu formda olması gereken bilgiler aşağıda verilmiştir:

 • Başvuru sahibinin fotoğrafı olmalıdır.
 • Cinsiyet belirtilmelidir.
 • C. kimlik numarası olmalıdır.
 • İsim, soyisim, doğum tarihi yazılmalıdır.
 • Doğum yeri, ev adresi, yaşanılan şehir, ilçe, e-posta adresi, telefon numarası, cep telefonu numarası istenmektedir.
 • Anne adı ve annenin mesleği ile beraber baba adı ve babanın mesleği talep edilmektedir.
 • Medeni durum belirtilmelidir.
 • İlköğretim, lise, ön lisans ve üniversite olmak üzere öğrenim durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiler girilmelidir.
 • Şok’ta daha çok çalışıp çalışılmadığı ve Şok’ta çalışan bir yakının olup olmadığı belirtilmelidir.
 • Çalışılan iş yerlerinin adını, oradaki görevi, başlangıç ve bitiş tarihlerini, ayrılma sebeplerini yazmak gereklidir.
 • Öğretmen veya akraba olmayan yakınlardan referans gösterilmelidir. İsim, soyisim, yakınlık derecesi, iş yeri adı, görev ve telefon belirtilmelidir.
 • Sigara kullanıp kullanmadığı, çalışmaya engel bir durumu olup olmadığı, daha önce herhangi bir suçtan dolayı yargılanıp yargılanmadığı, çalışmak istediği pozisyon, beklediği ücret yazılmalıdır.

ŞOK Market’de Kariyer Durakları Nelerdir?

Şok’ta adayların özel bilgi, beceri, potansiyel ve yetenek gibi konularda uygunluklarına karar verilmiş olması durumunda yükselebilmeleri mümkün olmaktadır. Kariyer duraklarına bakıldığında; en alt pozisyon mağaza elemanıdır. Mağaza yönetici yardımcısı onu takip eder. En üst pozisyon ise; mağaza yöneticisidir. Mağaza yöneticilerinin ortalama 5 kişilik bir ekibi yönetebiliyor olması ve en az 2 yıl tecrübesinin olması gerekmektedir. Mağazanın karlılık hedeflerini gerçekleştirebilmek için faaliyet göstermektedir. Mağaza yöneticileri lise mezunu olarak tercih edilmektedir. Ancak bölge yöneticisi olmak isteyenlerin lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Sektör, rakip ve ürün bilgisine sahip kişiler içerisinden seçilmektedir.

ŞOK Market’de Mağaza Elamanı Olabilmek İçin Hangi Niteliklere Sahip Olunması Gereklidir?

Şok mağaza elemanlarını market elemanı adı altında çalıştırmaktadır. Market elemanlarından ise; güler yüzlü olmalarını, müşterileri hem karşılamalarını hem de uğurlamalarını, mağaza içerisindeki depo ve rafları düzenlemelerini, mağazanın temizliğini sağlamalarını, reyon yerleştirmesini yapmalarını, kasa işlemlerini gerçekleştirmelerini, kampanyalar ile ilgili müşterileri bilgilendirmelerini beklemektedir. Bu görev tanımına uyabilecek başvuru sahiplerinin taşımaları gereken nitelikler ise aşağıda sıralanmıştır:

 • En az lise mezunu olmaları tercih edilmektedir.
 • Çalışmaya istekli ve motivasyonu yüksek olan işiler olmalılardır.
 • Mağazacılığı meslek olarak yapmaları gereklidir.
 • Sorumluluk bilinçleri gelişmiş olmalıdır.
 • İletişim becerisi kuvvetli olmalıdır.
 • Başvuru sahibi erkek ise en az 3 yıl tecilinin olması veya askerlik görevini tamamlamış olması istenmektedir.

Şok müşteri hizmetleri aracılığı ile mağazada çalışmak isteyen kişilerin açık pozisyon olup olmadığı, açık pozisyonlar için aranan şartlar gibi konularda bilgi alabilmeleri mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.