Şekerbank müşteri hizmetleri numaraları; 0850 222 78 78 ve 444 78 78’dir. Telefon bankacılığı aracılığı ile birçok bankacılık işlemleri hızlı ve güvenli şekilde yapılabilmektedir. Müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek kalmadan sesli yanıt sistemi ile birçok işlem sadece tuşlamalar yapılarak halledilebilmektedir. Banka müşterisi olanlar gibi bankanın müşterisi olmayanların da müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu veya hesap açma işlemleri yapabilmeleri mümkündür.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Şekerbank’a 7 gün 24 saat erişim sağlamak için 444 78 78 ya da 0850 222 78 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Her gün ve her saat aktif olan numaralar, bu sayede hafta sonları da erişim sağlamanızı ve işlemlerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Yurtdışından Nasıl Bağlanılır?

Yurtdışında bulunduğunuzda, herhangi bir ülke fark etmeksizin müşteri hizmetleri numarasının başına “+90” koyarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Buna göre +90 850 222 78 78 numaralı telefon üzerinden istediğiniz ülkeden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Ücretli midir?

Şekerbank müşteri hizmetleri ücretli olup arama başına operatörlere göre farklı ücretlendirme yapmaktadır. Eğer kullandığınız halihazırda tarife ya da paket bulunuyorsa, dakikalar paket ya da tarife üzerinden değerlendirilmektedir. Yurtdışından aramalarda ise bulunduğunuz ülkenin tarifesi geçerli olmaktadır.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Ulaşılır?

2020 yılında Şekerbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için şu adımları takip ediniz;
  • İlk olarak 444 78 78 ya da 0850 222 78 78 numaralardan birisini çeviriniz.
  • Ardından bağlantı kurulduğunda eğer kimlik bilgileri istenirse kimlik bilgilerinizi giriniz ve “0”a basınız.
  • Müşteri hizmetleri ile bağlantınız hemen kurulacaktır.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanmanın İkinci Yöntemi nedir?

Şekerbank müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için tercih edeceğiniz bir diğer yöntem, “kayıp çalıntı işlemleri” menüsüdür. Buna göre numarayı çevirdikten sonra kayıp çalıntı işlemleri üzerinden hemen müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Müşterilerin bankacılık ile ilgili işlemlerini kolaylaştırmak adına Şekerbank müşteri hizmetlerinde havale – EFT, hesap açılışı, kredi kartı borç sorgulama, kurum ödemeleri, döviz ve kur oranları, döviz hesabı açılışı, şüpheli hareket bildirimi gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Kredi Kartı Alıyor mu?

Müşteri hizmetlerine bağlantı kurduktan sonra Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Temsilcinin sizden isteyeceği bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra kredi kartı başvurunuz tamamlanacaktır.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılan EFT Ücretli mi?

Müşteri hizmetleri üzerinden havale ve EFT işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için hesabınızda belirli bir miktar bulunması gerekmektedir. EFT işlemlerine müşteri hizmetleri üzerinden belirli ücretler alınmaktadır.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile Yapılan Ödemeler Nelerdir?

Çeşitli kurum ve kuruluşlara ait fatura ödeme, kredi kartı borç ödeme, şans oyunları ödeme gibi pek çok alana ait ödemelerinizi müşteri hizmetleri üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Güvenli midir?

Şekerbank müşterileri için tam gizlilik ve güvenlik sunduğu için yapılan tüm işlemlerde en üstün güvenlik önlemleri alınmakta ve herhangi bir kişisel bilgi kaydedilmemektedir. Şifreler ya da hesap bilgileri özel şifreleme yöntemi ile korunmaktadır.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılan İşlemler Ücretsiz midir?

Müşteri hizmetleri kanalı ile yapılacak pek çok işlem ücretsizdir. Ancak havale ya da EFT gibi ödemelerde belirtilen tutar kadar ücret alınmaktadır. Hesap açma ya da kapatma gibi işlemler ise ücretsizdir.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılan Şifre İşlemleri Nedir?

2020 Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi ile hesap veya kart bilgilerinize ait şifre değişikliği taleplerini hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Şekerbank müşteri hizmetleri numaralarından herhangi biri arandıktan sonra bir tuşlama yapılmasına gerek olmadan direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilmek mümkün olmaktadır. Ancak öncesinde banka müşterisinin kendisini sisteme tanıtabilmesi için kimlik bilgisi ve telefon bankacılığı şifresinin girişini yapması gerekmektedir. Ardından sırada başka müşteri yoksa birkaç saniye içerisinde, yoğunluk olması durumunda ise birkaç dakika bekleterek müşteri temsilcisi ile bağlantı gerçekleştirilmektedir.

Tuşlama Yaparak Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Şekerbank müşteri temsilcisi ile herhangi bir tuşlama yapmadan görüşebilmek mümkündür. Ancak bunun için banka müşterisinden birtakım bilgiler istemektedir. Bu bilgileri unutanlar ise sesli yanıt sistemi aracılığı ile tuşlama yaparak müşteri temsilcisine direkt bağlanma imkanına sahiptir. Bunun için öncelikle müşteri hizmetlerinin aranması ardından sırası ile 5 ve 2’nin tuşlanması gerekmektedir. Kısa süre içerisinde kişinin müşteri temsilcisine aktarımı gerçekleşmektedir.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Şifre İşlemleri Nasıl Yapılabilir?

Şekerbank müşteri hizmetleri, 1 numaralı işlem menüsünü şifre işlemleri için ayırmıştır. Banka kartının ve kredi kartının şifresini değiştirmek isteyen veya şifresini unutanlar; sırası ile 1 ve 1’i tuşlayarak yeni şifre belirleyebilmektedirler. Telefon bankacılığı şifresi ile ilgili değiştirme işlemi yapmak isteyenlerin ise müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sırası ile 1 ve 2’yi tuşlamaları gerekmektedir. Yeni belirlenen şifrelerin müşteri temsilcisine söylenmemesi, sadece tuşlayarak oluşturulması gerekmektedir.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Kayıp ve Çalıntı Bildirimi Nasıl Yapılır?

Şekerbank müşteri hizmetleri üzerinden vakit kaybetmeden kayıp ya da çalıntı bildirimi yapılabilmesi için ayrı bir menü oluşturulmuştur. Bu sayede kartlar ile bilgi dahilinde olmayan harcamalar yapılmadan önce kartın geçici süreliğine işleme kapatılması daha kolay şekilde yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra direkt 0 tuşlandığında, müşteri temsilcisine aktarım gerçekleşmektedir. Kayıp ve çalıntı bildirimi ile ilgili müşteri temsilcisinin sorduğu sorulara cevap verilerek ilgili kartın işleme kapatılması gerçekleştirilmektedir.

Şekerbank Müşteri Hizmetlerinden Ürün ve Hizmetler Hakkında Nasıl Bilgi Alınır?

Şekerbank’ın ürün ve hizmetler hakkında bilgi verdiği işlem menüsü için müşteri hizmetleri arandıktan sonra 4’ün tuşlanması gerekmektedir. Ardından kredi işlemleri için 1’in, banka kartı işlemleri için 2’nin, sigorta ve bireysel emeklilik işlemleri için 3’ün, FINDEKS rapor işlemleri için 4’ün, bankanın diğer ürünleri hakkında bilgi almak için ise 5’in tuşlanması gerekmektedir.

Yurt Dışından Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak İçin Hangi Numara Aranmalıdır?

Yurt dışındaki sabit hatlardan Şekerbank’ın müşteri hizmetlerini arayacak olanlar; +90 0850 222 78 78 ya da 444 78 78 numaralarını arayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için işlem yapabilmektedirler. KKTC’deki herhangi bir sabit hattan arama yapacak olanlar ise; Şekerbank müşteri hizmetleri numarasının başına 0 ekleyerek ve alan kodu çevirmeden arama yapabilmektedirler. [sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="Şekerbank İnternet Bankacılığı Girişi Nasıl Yapılır?" answer-0="https://www.sekerbank.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bireysel butonundan bireysel müşteriler kurumsal butonundan kurumsal müşteriler internet şubesine giriş yapabilmektedirler." image-0="" headline-1="h3" question-1="Şekerbank Ortaklık Yapısı Nasıldır?" answer-1="%38’i halka arz edilmiş, %35’i Şekerbank Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na, %19’u Samruk-Kazyna Invest LLP’ye ait olan bankadır." image-1="" headline-2="h3" question-2="Şekerbank İletişim Adresi Nedir?" answer-2="Şekerbank genel merkezinin adresi; Emniyet Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:1/1A Kağıthane/İSTANBUL olmaktadır." image-2="" headline-3="h3" question-3="Şekerbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma İçin Tuşlama Yapmak Gerekli Midir?" answer-3="Tuşlama yapmadan da müşteri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür." image-3="" headline-4="h3" question-4="Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?" answer-4="Şekerbank müşteri hizmetleri için aranacak numara; 0850 222 78 78’dir." image-4="" count="5" html="true" css_class=""]
Editör: TE Bilisim