QNB Finansbank Yatırım Danışmanı Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank, müşteri memnuniyetine verdiği önemle de sektörde en çok tercih edilen bankalardan biri olarak öne çıkıyor. Bünyesinde çeşitli şubelerinde çalışan açığı olması durumunda zaman zaman personel alımı ilanları yayınlayan QNB Finansbank son olarak kurumsal internet sitesi üzerinden ve çeşitli kariyer siteleri aracılığıyla yayınladığı personel alımı ilanında banka şubelerinde yatırım danışmanı kadrosunda istihdam edilecek personele ihtiyaç duyulduğunu açıkladı.

QNB Finansbank güncel yatırım danışmanı alımı ilanına başvuruda bulunarak bankacılık kariyerine QNB Finansbank bünyesinde devam etmek ya da başlamak isteyen adayların ilanın detaylarında yer alan başvuru şartlarını taşımaları gerektiği bildirildi. QNB Finansbank finans yatırım danışmanı personel alımı başvuru şartları ve bu ilana başvuru işlemleri ile ilgili olarak merak edilen bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Yatırım Danışmanı Personel Alımı İlanı

QNB Finansbank Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı banka personel alımı ilanları ile bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenlerin de yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Son olarak bankanın internet sayfası ve çok sayıda kariyer sitesi aracılığıyla yayınlanan güncel personel alımı ilanında QNB Finansbank’ın Bursa şubesinde istihdam edilmek üzere yatırım danışmanı alımları yapılacağı kaydedildi.

Adaylarda aranan özellikler ve nitelikler de QNB Finansbank’ın yayınladığı banka personel alımı ilanı detaylarında yer aldı. Buna göre bankacılık sektöründeki kariyerine QNB Finansbank bünyesinde başlamak ya da devam etmek isteyen kişilerin, yatırım danışmanı personel alımı ilanında belirtilen şartları taşıması gerektiği açıklandı. QNB Finansbank kurumsal internet sitesi üzerinden ve çok sayıda kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan yatırım danışmanı personel alımı ilanında açıklanan başvuru şartlarına dair tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank Yatırım Danışmanı Personel Alımı Başvuru Şartları

QNB Finansbank tarafından Bursa şubelerinde istihdam edileceği açıklanan yatırım danışmanı personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin, bankanın açıkladığı şu başvuru şartlarını taşıması gerektiği belirtildi:

 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat ya da ilgili bölümlerinden mezun olması veya YÖK tarafından denklik verilen yurt dışı yükseköğretim kurumlarından mezun olması,
 • Bankaların özel bankacılık birimlerinde Müşteri Temsilcisi veya Aracı Kurumlarda Yatırım Danışmanlığı alanında görev yapmış tecrübe sahibi olması,
 • Sermaye Piyasası Araçları ile ilgili ürün ve hizmetleri ile ilgili iş süreçlerine hakim olması,
 • Düzey 3 ve türev lisansına sahip olması,
 • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını ileri derecede kullanabiliyor olması,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip olması,
 • Araştırma ve analiz yapabilme, problem çözebilme becerilerinin gelişmiş olması,
 • Yoğun iş ortamında dikkatli, planlı çalışabiliyor olması ve detaylara özen gösteriyor olması,
 • Sözlü ve yazılı iletişim becerilerinin gelişmiş olması,
 • Takım çalışmasına uyumlu olması

QNB Finansbank Yatırım Danışmanı Personel Alımı Görevleri

QNB Finansbank tarafından duyurulan başvuru şartlarına haiz olan adayların başvurularını bankanın kurumsal internet sitesi ya da çeşitli kariyer sayfaları üzerinden bankaya iletebilecekleri açıklandı. Bunun yanı sıra QNB Finansbank kurumsal internet sitesinde yatırım danışmanı olarak bankanın Bursa şubelerinde istihdam edilecek çalışanların görev tanımlarına da yer verildi.

 • Müşterin risk profiline ve ihtiyaçlarına uygun sermaye piyasası araçlarının geliştirilmesini sağlamak,
 • Yatırım danışmanlığı alacak müşterilerin ziyaretlerini gerçekleştirmek
 • Sermaye piyasası araçları ile ilgili düzenlemeleri takip etmek

QNB Finansbank yatırım danışmanı personel alımı ikanı son başvuru tarihi 3 Nisan 2020 olarak belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu