QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı Alımı Yapacak

Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca müşterisine kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet sunan özel bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, çeşitli şubelerinde ve çağrı merkezinde görevlendirmek üzere Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı alımı yaptığını açıkladı. QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden banka iş ilanları kategorisinde  güncel olarak yayınlanan personel alımı detayları da ilan metninde yer aldı. QNB Finansbank bünyesinde telefon bankacılığı müşteri danışmanı olarak istihdam edilmek isteyen adaylarda aranan temel nitelikler ve başvuru şartları bankanın internet sitesi üzerinden tüm ilgililere duyuruldu. Banka personel alımı hakkında merak ettiğiniz detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonu bulunan şubelere personel alımı yapılacağı belirtildi. QNB Finansbank’ın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Telefon Bankacılığı birimine bağlı olarak müşteri danışmanı kadrosunda istihdam edilecek personelin;

  • İstanbul Kristal Kule Telefon Bankacılığı Hizmeti
  • Ümraniye Operasyon Merkezi

kapsamında müşteri danışmanı olarak görevlendirileceği belirtildi. Kariyerine bankacılık sektöründe müşteri danışmanı olarak devam etmek isteyen adaylarda aranan temel nitelikler ve söz konusu QNB Finansbank banka personel alımı ilanı başvuru şartları da bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden açıklandı

QNB Finansbank Yeni Personel Alımı Yapıyor

Özel bankalar arasında müşteri memnuniyetine verdiği önemle adından sıkça söz ettirmeyi başaran QNB Finansbank, müşterilerine aynı kalitede hizmet verebilmeyi sürdürebilir kılmak için banka bünyesinde çeşitli açık pozisyonlara personel alımı yapılacağını açıkladı. Türkiye’de milyonlarca aktif banka müşterisi bulunan QNB Finansbank’ın Telefon Bankacılığı birimi kapsamında istihdam edilecek yeni personelin müşteri danışmanı olarak görev yapacağı belirtildi.

Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden duyurulan personel alımı ilanına göre QNB Finansbank Telefon Bankacılığı müşteri temsilcisi kadrosuna yeni alımlar yapılacak. QNB Finansbank söz konusu ilanında ayrıca bu pozisyona başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan özellikler ve nitelikleri de sıraladı. Buna göre QNB Finansbank Çağrı Merkezi birimlerinde ve telefon bankacılığı hizmetlerinde görev yapmak isteyen yeni personellerde aranan özellikler şu şekilde açıklandı.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi Başvuru Şartları

Kariyerine Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından QNB Finansbank bünyesinde telefon bankacılığı birimine bağlı müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen adayların ilana başvuru sırasında dikkate almaları gereken başvuru şartları şunlardan oluşmaktadır:

  • Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun,
  • Ön lisans mezunu, 3. veya 4. sınıf lisans öğrencisi yada mezun,
  • Takım çalışmasına uyumlu hareket eden,
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik görevini tamamlamış ya da lisans eğitimine devam eden öğrenciler için en az 2 yıl tecil ettirmiş olması,
  • İletişim becerileri kuvvetli, sözlü ikna kabiliyeti gelişmiş, telefon bankacılığı üzerinden satış yapma konusunda istekli ve sorumluluk sahibi olması,
  • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına uyum sağlayabilen,
  • Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş, sabırlı ve empati yeteneği yüksek,
  • Daha önceden QNB Finansbank bünyesinde benzer pozisyona başvuruda bulunup mülakat aşamasında elenmemiş olması gerekmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi Personel Alımı İlanı Başvuruları

QNB Finansbank müşterilerinin beklentilerini ve taleplerini en doğru bir şekilde gerçekleştirme, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma ve adaylara verilecek hedefler doğrultusunda telefon bankacılığı hizmetleri içinde müşteri isteklerinin alınıp işlemlerinin yapılması görevleri, istihdam edilecek personel tarafından yerine getirilecektir. Bu kapsamda QNB Finansbank güncel müşteri temsilcisi ilanlarına başvurular ihtiyaç duyulan banka şubeleri üzerinden gerçekleştirilecektir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu