Migros Türkiye Genelinde 1000 Yeni Personel Alımı Yapıyor!

Migros Market bünyesinde çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alım ilanları yayınlandı. Türkiye genelinde bulunan tüm online satış şubeleri için bin personel alımı yapacağını duyuran Migros Market, istihdam edilecek yeni personelin evlere servis hizmetinde bulunacaklarını kaydetti. Migros Market resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni personel alımı duyurusunda işe alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerektiği açıklandı. Bunun dışında personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Migros personel alımı online iş başvurusu hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye’nin hemen hemen bütün illerinde pek çok şubesi bulunan ve milyonlarca kişiye gıda marketçilik sektöründe hizmet veren Migros Marketler, coronavirüs salgını sonrasında yeni bir uygulamaya geçti. Covid-19’a karşı alınan tedbirler kapsamında mevcut çalışanlarının sağlığını gözetmek ve vatandaşların evden çıkmadan temel ihtiyaçlarını alması için kurulan sanal markete çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Migros Marketler, Türkiye genelindeki 1000 yeni personel alımı ilanına başvuru işlemlerinin 2 hafta içinde sonuçlandırılacağını açıkladı.

Migros Sanal Markete Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak

Sanal market üzerinden alışveriş yaparak ihtiyaçlarını giderme şansına sahip olan 60 yaşının üzerindeki vatandaşlara ücretsiz eve teslim hizmeti de sağlayan Migros Marketler, koronavirüs salgını sebebiyle son dönemde sanal market uygulaması üzerinden yoğun bir şekilde sipariş aldığını bu yüzden yeni personel ihtiyacının gündeme geldiğini açıkladı. Türkiye’nin 61 noktasına ulaşan ve binlerce kişiye hizmet veren Migros Sanal Market kapsamında yaklaşık 2 hafta içinde bin kişinin daha daimi olarak işe alınacağı duyuruldu. Migros Sanal Market bünyesinde çalışmak isteyenlerin merakla beklediği ve yakından takip ettiği personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi.

Migros Sanal Market Personeli Ne İş Yapacak?

Migros bünyesinde Türkiye’nin dört bir yanından istihdam edilecek 1000 kişinin Migros Sanal Market uygulaması üzerinden gelen siparişleri, reyonlardan alıp paketleyeceği ve paketlemenin ardından ürünleri sipariş veren yerlere teslim etmek için görevlilere vereceği açıklandı. Konuyla ilgili son dakika açıklamasında buluna Migros İnsan Kaynakları bölümü yetkilileri açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, biz gıda perakendesi çalışanları, yalnızca müşterilerimizin günlük hayatlarını devam ettirebilmesi için temel ihtiyaç malzemelerini temin etmekle kalmıyor, hayatlarına dokunuyor ve her zamanki gibi ülkemize iyi geliyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlık ve güvenliği, birinci önceliğimiz.

Bu süreçte gelişmeleri ve Sağlık Bakanlığı’nın kılavuz ve yönlendirmelerini sürekli takip ederek koruyucu uygulamalara odaklanıyoruz. Üniversitelerin tatil edildiği ve pek çok işletmenin hizmete kapandığı bu geçici dönemde, iş ihtiyacı olan vatandaşlarımıza çağrı yapıyor, bu önemli görevde bizimle birlikte yer alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu dönemde başvuran tüm adaylarımızla, görüşmelerimizi online ortamda gerçekleştiriyoruz. Migros ailesi olarak, bu zor günleri de birlikte aşmak üzere yeni çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz.”

Migros Sanal Market Personeli Başvuru İşlemleri

Türkiye genelinde istihdam edilecek olan bin personel alımı ilanına başvuruların dijital platform üzerinden gerçekleştirileceği ve bu yöntemin dışındaki tüm başvuru yollarının Migros İnsan Kaynakları birimi tarafından dikkate alınmayacağı açıklandı. Migros kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iş başvurusu formundaki bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde dolduran kişilerin başvurularının değerlendirmeye alınacağı belirtildi. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından yaklaşık 2 hafta içinde başvurusu kabul edilen adayların istihdam edilip Migros Sanal Market bünyesinde işe alımlarının gerçekleştirileceği açıklandı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu