Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

29.12.2019
2.350
A+
A-
Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Migros müşteri hizmetleri iletişim numarası; 444 10 44’tür. Migros müşteri hizmetleri, 08:30 ile 22:00 arasında hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü bu hizmetten yararlanabilmek mümkündür.

Migros’un İletişim Bilgileri Nelerdir?

Migros mağaza zinciri, Migros Ticaret A.Ş. adı ile kurulmuştur. Mağaza ile ilgili bilinmesi gereken iletişim bilgileri ise aşağıda verilmiştir:

 • Merkezinin adresi; Atatürk Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir/İSTANBUL olarak bilinmektedir.
 • Telefon numarası; 0 216 579 30 00’dır.
 • Faks numarası; 0 216 579 35 00’dır.
 • E-posta adresi; iletisim@migros.com.tr olmaktadır.
 • Büyük Mükellefler Vergi Dairesi’ne bağlıdır ve vergi numarası da 622 052 9513’tür.
 • Mersis numarası; 0622052951300016’dır.
 • İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı bir işletmedir.
 • Müşteri hizmetlerinin telefon numarası; 444 10 44’tür.

Migros Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Migros müşteri hizmetleri hattı aranarak yapılabilecekler aşağıda sıralanmıştır:

 • Migros ile ilgili soru, istek ve güncelleme bildirimi yapılabilmektedir.
 • Money kart ile yapılan alışverişlerden kazanılan indirim puanlarının karta yansımadığı tespit edildiğinde, müşteri hizmetleri aranmalıdır.
 • Migros sanal marketten verilen siparişte eksik ürün olması durumunda, eksik ürün bildirimi müşteri hizmetlerine yapılabilmektedir.
 • Geciken teslimat ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşülmesi gerekmektedir.
 • Sipariş verildikten sonra evde olunmaması halinde, gerekli bilgi müşteri hizmetlerinden alınabilmektedir.
 • Siparişin fatura bilgilerinin değişimi yapılabilmektedir.
 • Oluşturulan siparişin teslimat adresinin değişimi müşteri hizmetleri aracılığı ile mümkündür.
 • Verilen siparişin teslimat grup saati değiştirilebilmektedir. Aynı zamanda teslimat günü de değiştirilebilmektedir.
 • Siparişteki ürünlerin iadesi talep edilebilmektedir.
 • Migros sanal market üyeliğinin sonlandırılabilmesi için talepte bulunulabilmektedir.
 • Yeni üye şifresi almak ve bloke olan şifredeki blokeyi kaldırmak için müşteri hizmetleri kullanılabilmektedir.

Migros İle İlgili Öneri ve Talepler Nasıl İletilir?

Migros’a herhangi bir konuda öneri ve talep iletmek isteyenler; bunu Migros mağazalarından, Migros’un web sitesi üzerinden veya Migros’un müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilmektedirler. Migros’un web sitesi üzerinden öneri ve talep formunun doldurulması durumunda ise; yetkililer kişiye e-mail atarak veya telefon ile arayarak ulaşmaktadırlar. https://www.migros.com.tr adresine girdikten sonra ana sayfanın en alt kısmından destek başlığına bakılmalıdır. Öneri ve talep formu butonuna tıklanmalıdır.

Bir form açılmaktadır ve Migros sanal market veya Migros mağaza butonlarından birine tıklayarak bu form doldurulmalıdır. İsim, soyisim, e-posta adresi, telefon numarası ve konu gibi bilgiler istenmektedir. Ayrıca Migros mağazası için bildirimde bulunacak olanlardan mağazanın bulunduğu il, ilçe ve şube de istenmektedir. İletişime geçilmek istenen konu ile ilgili mesaj yazılmalıdır ve gönder butonuna tıklanmalıdır.

Migros Sanal Market Üyesi Nasıl Olunur?

Migros sanal markete kayıt olabilmek için iki yöntem izlenebilmektedir. Bu yöntemler aşağıda belirtilmiştir:

 • Migros’un web sitesine girildikten sonra ana sayfada giriş yap butonunun yanında bulunan üye ol butonuna tıklanmalıdır. Ardından önce telefon numarasının ve sonra da e-posta adresinin yazılması gerekmektedir. Kullanım koşulları, gizlilik sözleşmesi, kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma yazısı kabul edilmelidir. Kampanya ve bilgilendirme amaçlı Migros’un kendisi ile iletişime geçmesine izin verilmelidir. Üye ol butonuna tıklanmalıdır.
 • Migros şubelerine giderek, kasada üye olmak istendiği söylenmelidir. Kişinin bir form doldurması gereklidir. Bununla beraber hem Money kart verilmektedir hem de üyelik işlemleri yapılmaktadır.

Migros Sanal Market Üyelerinin Avantajları Nelerdir?

Migros sanal markete kayıt olunması durumunda sağlanabilecek yararlar aşağıdaki gibidir:

 • Migros’un düzenlediği veya sadece Migros sanal market adına düzenlenmiş olan kampanyalardan yararlanabilmek mümkündür.
 • Anlaşmalı firmalardan özel indirimler ile alışveriş yapabilmek ve sadece üyelere özel avantajlardan faydalanabilmek mümkündür.
 • İletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her siparişte tek tek yazmaya gerek kalmamaktadır.
 • Daha önceden oluşturulmuş olan siparişlerin görülebilmesi ve eski siparişler üzerinden yeni siparişlerin oluşturulabilmesi mümkündür.
 • Migros ürünleri içerisinden favori ürünlerin seçilebilmesi, siparişe eklenebilmesi mümkündür.
 • Migros sanal market ile ilgili duyurulara hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Migros Sanal Market Siparişleri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Migros sanal marketten sipariş vermek isteyenlerin en az 60 TL tutarında sipariş vermeleri gerekmektedir. 60 TL ile 149.99 TL arası siparişlere 5.90 TL, 150 TL ile 249.99 TL arası siparişlerde 3.90 TL ve 250 TL ile 250 TL üzeri siparişlerde 0 TL hizmet bedeli istenmektedir. Migros sanal market ekibi tarafından Migros mağazalarından toplanan siparişler gönderilmektedir. Migros müşteri hizmetleri aracılığı ile sipariş süreci takip edilebilmektedir.

Migros Alternatif Ürün Nedir?

Alternatif ürün; Migros’tan verilen siparişlerde, sipariş içerisindeki bir ürünün stokta olmaması durumunda yerine gönderilen ürüne verilen isimdir. Alternatif ürünü kişinin kendisinin seçebilmesi, alternatif ürünü almaması ve bu ürünün ne olacağının belirlenmesi için kendisinin aranmasını talep edebilmesi mümkündür. Sipariş sahibinin alternatif ürünü beğenmemesi durumunda, sonradan iade edebilme hakkı bulunmaktadır.

Migros Teslimat Saatleri Hangi Aralıklardadır?

Teslimat grup saat aralıkları şu şekildedir:

 • 10:30 ile 13:00 arası
 • 13:30 ile 16:00 arası
 • 16:30 ile 19:00 arası
 • 19:30 ile 22:00 arası

Migros Uygulaması Nasıl Kullanılır?

App Store üzerinden ve Google Play Store üzerinden Migros’un mobil uygulamasının indirilebilmesi mümkündür. Yeni üyeliğin oluşturulması ile beraber uygulamayı kullanmaya başlamak mümkündür. Ana sayfada indirimli ürünler görülebilmektedir. Fırsatlar menüsünden katılmanın mümkün olduğu kampanyalara göz atabilmek mümkündür. MKolay aracılığı ile alışveriş yapılabilmektedir. Profil menüsünden ise; Migros’tan toplam kazancın ne kadar olduğu gözükmektedir. Ayrıca üyelik bilgileri güncellenebilmektedir.

Migros Şifre İşlemleri Nasıl Yapılır?

Migros üyelik şifresinin değiştirilmesi ve yeni şifre alınabilmesi için üye girişi yapıldıktan sonra üyelik bilgilerim menüsüne girilmesi gereklidir. Ardından hem kişisel bilgilerin hem de iletişim bilgilerinin güncellenebilmesi mümkündür. Buna ek olarak müşteri hizmetleri aracılığı ile de yeni şifre belirlenebilmektedir.

Migros Money Kartın Özellikleri Nelerdir?

Migros Money kart sahiplerinin, yanlarında kartları olmasa bile Müşteri Tanıma Sistemi aracılığı ile Migros indirimlerinden ve kampanyalarından yararlanabilmesi mümkün olmaktadır. Mağazalardan alışveriş yaparken sadece kayıtlı cep telefonunu kasiyere ileterek alışverişlerini tamamlayabilmektedirler. Kartsız alışveriş yapmak isteyen kişilerin aynı cep telefonu numarası ile gün içerisinde yapabilecekleri alışveriş sayısı maksimum 3’tür. Cep telefonuna gelen şifre ile kartsız alışveriş yapabilme özelliğini kapatmak veya tekrar aktif etmek için Migros’un mobil uygulaması, müşteri hizmetleri numarası ve 5818’e SMS gönderilmesi gibi yöntemler uygulanabilmektedir.

Whatsapp Üzerinden Migros İle Nasıl İletişime Geçilir?

Migros’un Whatsapp numarası 0530 300 1 300’dür. Migros müşteri hizmetleri aracılığı ile müşterilerine daha hızlı ulaşabilmek adına Whatsapp hattı kurmuştur. Money karta hangi telefon numarası tanımlanmış ise; o telefon numarasından ilgili numaraya bir mesaj gönderilmesi durumunda, numara sahibi otomatik olarak tanınmaktadır. Ardından yazışarak sormak istediği soruları sorabilmekte ve sorularına cevap alabilmektedir. Migros kampanyaları hakkında bilgi alabilme, Money kullanım detaylarını ve güncel puanlarını öğrenme, konum gönderilmesi durumunda en yakın 3 Migros mağazasını öğrenme gibi işlemler bu hat üzerinden yapılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.