Lise Mezunlarına Tecrübe Şartsız 6 Bin TL Maaş İş Fırsatı

Türkiye’nin önde gelen hava yolu şirketleri arasında yer alan Onur Air Hava Yolları firması, kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yeni bir personel alımı ilanı yayınladı. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak mülakatla Onur Air Hava Yolları bünyesinde yurt içi ve yurt dışı seferlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda erkek – kadın kabin memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Duyuruda ayrıca adaylarda aranan genel ve özel başvuru şartlarına da yer verildi. Tecrübesiz adayların da başvurabileceği kabin memuru alımından başvuru şartlarını taşıyan ve başvurusu kabul edilen yeni personelin en az 6 bin TL maaşla işe başlatılacağı açıklandı. Onur Air Hava Yolları kabin memuru alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Onur Air Hava Yolları şirketinin resmi internet sitesinden güncel kabin memuru personel alımı ilanı yayınlandı. Duyuruda en az lise mezunu adaylar arasından şirket bünyesinde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda görevlendirilmek üzere çok sayıda kabin memuru alımı yapılacağı belirtildi. Antalya Havalimanı başta olmak üzere Onur Air Hava Yolları firmasının yurt genelindeki şubelerinde istihdam edilmesi planlanan kabin memuru alımlarında ayrıca adaylarda aranan genel ve özel başvuru şartları da belirtildi.

Onur Air Hava Yolları Kabin Memuru Alımı İlan Detayları

Tecrübe şartı aranmadan yapılan Onur Air Hava Yolları en az lise mezunu kabin memuru alımı ilanında başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilen ve yapılan mülakatlardan başarılı geçen adayların yeni kabin memuru personeli olarak şirket bünyesinde yurt içi ve yurt dışı uçak seferlerinde görevlendirileceği açıklandı. Onur Air Hava Yolları göreve yeni başlayan kabin memuru personeline en az 6 bin TL maaş vereceğini duyurdu.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru şartlarını taşımaları gerektiği belirtildi. En az lise mezunu öğrenim düzeyi şartının yanı sıra adayların mesleklerini yapmalarına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması ve uçak fobilerinin bulunmaması da belirtildi. Ayrıca kadın ve erkek kabin memuru adaylar için ayrı ayrı boy – kilo şartlarının da bulunduğu Onur Air Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla ilgililere duyuruldu.

Onur Air Hava Yolları Kabin Memuru Alımı Başvuru Şartları

 • T.C. vatandaşı olup T.C. pasaportuna sahip olmak,
 • 1990 – 2000 yılları arasında doğmuş olmak (Bu başvuru şartı sadece tecrübesiz adaylar için geçerlidir.),
 • Mesleğe ara veren kabin memuru adayları için son uçuş görevini en fazla 5 yıl öncesinde gerçekleştirmiş olmak,
 • İyi derecede İngilizce ve temel düzeyde Almanca, İtalyanca ile Kazakça konuşabilen,
 • En az lise veya dengi okul mezunu,
 • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş,
 • Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,
 • Sağlık durumu uçuşa elverişli olan (Adaylar işe başlamadan önce Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş hastanelerden uçuşa uygun olduğuna dair sağlık raporu almaları ve raporlarını Onur Air Hava Yolları işyeri hekimliğine onaylatmalıdır.)
 • Kadın kabin memuru adayları için 1.60 – 1.80 boy aralığında olmak,
 • Erkek kabin memuru adayları için 1.70 – 1.92 boy aralığında olmak
 • Onur Air Hava Yolları tarafından yapılacak olan boy ve kilo ölçümünde boy-kilo orantılı olmak,
 • Üniforma giydiğinde vücudunun görünen yerlerinde dövme ya da piercing bulunmayan

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu