LC Waikiki İŞKUR Üzerinden Personel Alımı İlanı Yayınladı!

Türkiye perakende giyim ve mağazacılık sektörünün en geniş müşteri kitlesine sahip firmalarından biri olan LC Waikiki, çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) güncel iş ilanları kategorisinde yer alan LC Waikiki personel alımı ilan detaylarına göre şirketin, birbirinden farklı kadrolara çok sayıda personel alımı yapacağı belirtildi. Hem LC Waikiki kurumsal internet sitesinin kariyer sayfasından hem de İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan güncel personel alımı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Kariyerine özel sektörde devam etmek isteyenlerin yakından takip ettikleri İŞKUR özel sektör personel alımı ilanları, internet üzerinden yoğun talep görmeye devam ediyor. Kurulduğu tarihten ve ülkemizde faaliyetlerine başladığı günden bu yana uygun fiyatlı giyim ürünlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam eden LC Waikiki, ülkenin dört bir yanında bulunan satış mağazalarında da on binlerce gence iş kapısı olmayı da sürdürüyor. Bu bağlamda personel alımı için yeni ilan yayımlanan LC Waikiki, 2020 yılının ilk personel alımlarını yapacağını da hem kurumsal internet sitesi üzerinden hem de Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) internet sayfası üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyurdu.

İŞKUR Üzerinden LC Waikiki Personel Alımı İlan Detayları

LC Waikiki şirketi tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve kariyer sayfası üzerinden personel alımı ilanları yayınlandı. Türkiye çapında bulunan şubelerinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolarda personel alımları yapılacağını açıklayan LC Waikiki’nin güncel iş ilanları şu şekilde belirlendi:

 • Büro Memuru – İstanbul – 15 Açık Pozisyon
 • Manken – İstanbul – 1 Açık Pozisyon
 • Beden İşçisi (genel) – İstanbul – 11 Açık Pozisyon
 • Satış Danışmanı / Uzmanı – Ülke geneli – 50 Açık Pozisyon
 • Beden İşçisi (genel) – Eskişehir – 1 Açık Pozisyon
 • Satış Danışmanı / Uzmanı – Kırklareli – 1 Açık Pozisyon

LC Waikiki Personel Alımı Genel Başvuru Şartları

Türkiye’nin önde gelen perakende giyim mağazaları arasında yer alan LC Waikiki’nin 2020 yılında gerçekleştirdiği personel alımı ilanlarına başvuruda bulunacak adaylarda aradığı genel başvuru şartları da İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyuruldu. Buna göre kariyerine LC Waikiki mağazalarında devam etmek isteyen adaylarda aranan başvuru genel şartları şu şekilde sıralandı:

 • Mağazacılık ve giyim sektöründe kariyer planlayan,
 • Yoğun çalışma temposunda görevini yapabilecek,
 • Müşteri ve insan ilişkileri gelişmiş, sabırlı ve diksiyonu düzgün,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu,
 • Part time ya da full time olarak çalışabilecek

LC Waikiki Personel Alımı Başvuru Şekli

Türkiye çapında LC Waikiki mağazalarında istihdam edilmek üzere aranan personel ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını LC Waikiki’nin İŞKUR üzerinden yayınladığı personel alım ilanı aracılığıyla yerine getirebilir. Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfasında iş ilanları butonuna tıkladıktan sonra, ekrana gelen iş arama sayfasında iş yeri türü yazan kısma “LC Waikiki” yazıp aratın. Daha sonra ara butonuna tıklayarak İŞKUR üzerinden şirketin yayınlamış olduğu tüm güncel personel alım ilanlarına ulaşıp kolaylıkla başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İŞKUR üzerinden yayınlanan LC Waikiki güncel iş ilanları arasında şu kadrolara da personel alımı yapılacağı duyuruldu: Stylist(Dönemsel), Satın Alma Uzmanı, Lojistik Hizmetler Satınalma Grup Müdürü, Kurumsal Hizmetler Satınalma Müdürü, Araştırma Uzmanı, Eğitim ve Gelişim Uzmanı, Bölge Ticari Ürün Müdürü

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu