Kuveyt Türk Satış Uzmanı Yardımcısı İş İlanı Yayınlandı!

Türkiye’nin önde gelen özel katılım bankalarından biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, kurumsal internet sitesi üzerinden güncel banka personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Kariyerine bankacılık sektöründe başlamak veya devam etmek isteyen adayların yakından takip ettiği Kuveyt Türk Katılım Bankası güncel personel alımı ilanına göre banka şubelerinde istihdam edilmek üzere “Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere banka personel alımları yapılacağı duyuruldu. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyenler için öne çıkan başvuru şartları ve başvuru tarihi hakkında detaylı bilgileri haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın resmi internet sayfası üzerinden duyurulan güncel banka personeli alım ilanları kategorisinde yer alan ilana göre, bankanın bireysel bankacılık satış uzman yardımcısı pozisyonu için personel alımı yapacağı açıklandı. Bu pozisyona başvuruda bulunmak isteyen adaylar için de öne çıkan başvuru şartlarının detayları, ilan metninde yer aldı. Bankacılık sektöründe milyonlarca müşterisi bulunan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde kariyer hedefleyenlerin yakından takip ettiği ilan detayları da açıklığa kavuşmuş oldu.

Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı Personel Alımı

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından duyurulan ilanda ihtiyaç duyulan pozisyonda görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan personelin hangi şubede görev yapacağı ve sahip olması gereken nitelikler de Kuveyt Türk internet sitesi üzerinden yayınlandı. Bu ilanda yer alan detaylara göre, Kuveyt Türk bireysel bankacılık satış uzman yardımcısı olarak işe alınmak isteyen adayların en az üniversite mezunu olmalarına dikkat edileceği belirtildi.

Bununla birlikte adaylarda aranan diğer şartlar şu şekilde açıklandı:

 • Banka ürünleri satışı konusunda tecrübe sahibi veya satış alanında kariyer hedeflemeleri,
 • Enerjilerinin her zaman yüksek olması ve aktif olmaları,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim kabiliyetlerinin yüksek olması,
 • Satış ekibine en iyi şekilde uyum sağlamaları,
 • Ekip çalışmalarına uygun hareket etmeleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın İstanbul Şubesi için istihdam edeceği bireysel bankacılık satış uzman yardımcısı personel alımında, adaylarda aranan nitelikler bu şekilde belirtilmiş oldu. Başvuruların ardından alınacak olan personelin İstanbul Şubesi Bireysel Satış Servisi içinde görevlendirileceği açıklandı.

Kuveyt Türk Personel Alımı Başvuru Şartları

Öte yandan Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın bireysel bankacılık satış uzman yardımcısı pozisyonuna istihdam edeceği adaylarda aramış olduğu başvuru şartları da şu şekilde adayların bilgisine sunuldu:

 • Üniversitelerin dört yıllık İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi bölümleri ya da İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliğinden mezun olması,
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası olduğu için faizsiz bankacılık alanında kariyer hedeflemiş olması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
 • Etkin iletişim becerilerine sahip olması ve iletişim kabiliyetlerinin yüksek olması,
 • Planlama ve organizasyon işlerinde sorumluluk alabiliyor olması,
 • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olması,
 • Proje yönetimine ve ekip çalışmasına yatkın olması,
 • İkna kabiliyetinin yüksek olması,
 • Kendine güveniyor olması,
 • İstanbul’da ikamet edecek olması,
 • Erkek adaylar için zorunlu askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alımı ilanına son başvuru tarihi 18 Mart 2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Adayların bu tarihe kadar yapacakları başvuru işlemleri sırasında iletişim bilgilerini doğru olarak vermesinin Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemli olduğu belirtilmiştir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu