İşte Geldik

Son zamanlarda sıkça tekrar edilen “ Bir gece ansızın gelebiliriz. “ sloganı nihayet gerçekleşti. Başımıza musallat olan Suriye’nin kuzeyine konuşlandırılmış Amerika’n beslemesi PKK/PYD terör örgütlerine karşı Kahraman Mehmetçiğimize start verildi ve operasyon başladı. Allah askerimize yardımcı olsun, bir Mehmetçiğimizin burnu kanamadan bu operasyon başarıyla devam ettirilerek sonuçlansın. Tüm iyi temennilerimiz ve dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimiz için.

Operasyon, Suriye’nin kuzeyi ve Fırat’ın doğusu terör örgütlerinden tamamen temizleninceye kadar sürdürülmeli ve ülkemiz bu kahpe örgüt oluşumlarından bir an evvel kurtulmalıdır. Bu fitne yuvalarını onların başına yıkıp dünyayı onlara dar etmeliyiz. Çünkü bu hainler, yoksul aile çocuklarının gencecik yaşlarda şehit olmalarına sebep olmuşlar; pek çok anne-babayı gözü yaşlı, çocukları da babasız bırakmışlardır. Bunun hesabının sorulmasının zamanı çoktan geldi ve geçmek üzeredir. Daha fazla geç kalınamazdı ve kalınamadı da. Artık sabır taşı çatladı.

Türkiye, bu haklı dava için tek yürek. Bu operasyona karşı olan ve eleştirmeye kalkan hain şer odakları vardır ve olacaktır. Bu ihanete TBMM çatısı altında göz yumulmamalıdır. Bu ihanet şebekelerine göz yummak onlarla aynı zihniyeti taşımak anlamına gelecektir ki, hiçbir vatansever buna tahammül edemez. Bugüne kadar, kazanalım, düşüncesiyle verilen tavizlerden ve gösterilen müsamahalardan bundan böyle vaz geçilmeli; bu ihanet odaklarını siyaseten destekleyen, besleyen unsurlar hukuken gerekli cezalarla cezalandırılmalıdırlar. Aksi, vatana ihanettir ve hiçbir ihanet cezasız kalmaz. Vatana ihanetin bedeli ağır olur.

Yoksullaşan halktan alınan vergilerle, bu terör örgütlerinin Meclisimizdeki siyasi ayağına maaş vermek artık gaflet boyutunu aşıp ihanet olarak değerlendirilecektir. Devletimizi yönetmekle mükellef olan hükümetimiz bu konuda gerekli yasal takibatı hukuk çerçevesinde yapıp bu kutsal çatının layık olduğu itibarı sağlamalıdır. Bu, onların ciddiyetle ele alması gereken bir konudur. Topu sahada dolandırıp taca atmakla bu yükümlülükten kurtulamazlar. Gereken bir an evvel daha gecikmeden yapılmalı, hiçbir mazeret ve gerekçe ileri sürülmemelidir.  Bıçak kemiğe dayandı, daha fazla tahammül kalmadı artık.

Bu harekatın bize gösterdiği bir gerçek de “ Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. “ Zira, bu harekattaki haklılığımızı destekleyen başta din kardeşimiz olarak gördüğümüz İslam Ülkeleri olmak üzere hiç kimse yoktur. Bu gerçeği aklımızın bir köşesinde muhafaza etmeliyiz. Biriz, birlikteyiz; güçlüyüz, inançlıyız. Başaracağız, başaracağız, başaracağız, başka bir yol yok bizim için.

Allah’ım kahraman Mehmetçiğimizi korusun ve muzaffer eylesin.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu