İŞKUR Üzerinden Yurt Dışına Makine Satışı Yapan Firmaya Personel Alınacak

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden yurt içi iş ilanları dikkat çektiği kadar yurt dışı iş ilanlarına da yoğun talep gösteriliyor. Kurulduğu günden bu yana iş arayan vatandaşlar ile personel arayışında olan kurum ve kuruluşları bir araya getirmeyi başaran İŞKUR, bugüne kadar milyonlarca vatandaşı iş sahibi yapmanın gururuyla yoluna devam ediyor.

Yurt dışında iş arayanları yakından ilgilendiren yurt dışı personel alımı ilanı da İŞKUR üzerinden yayınlandı. İŞKUR aracılığıyla 20 – 45 yaşları arasında yurt dışına sanayi makineleri satan fabrikaya personel alımı yapılacağı duyuruldu. Söz konusu ilanda ayrıca adaylarda aranan şartlara ve başvuru detaylarına da değinildi. Yurt dışı personel alımı başvuru işlemleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Yurt dışındaki çeşitli şirketlere sanayi makinelerinin satışını gerçekleştiren firma İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Alınacak personellerin en az lisans mezunu olmalarının dışında fabrika tarafından belirlenmiş olan başvuru şartları da yine İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden, yurt dışında iş arayışında bulunan vatandaşların bilgisine sunuldu. Online başvurular için izlenmesi gereken yol ve diğer önemli bilgiler haberimizde…

Karaerler Makina Enerji Personel Alımı İlanı

Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Karaerler Makina Enerji firması, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde yeni bir personel alımı ilanı yayınladı. İŞKUR internet sitesinde yer alan “Sanayi Makineleri Satış Elemanı” kategorisi altında iş arayan vatandaşların bilgisine sunulan ilana göre yurt dışında çeşitli şirketlere sanayi makineleri satan Karaerler Makina Enerji firmasına en az lisans mezunu bay veya bayan personel alımı yapılacağı kaydedildi.

Karaerler Makina Enerji firmasında istihdam edilecek olan personellerde aranan başvuru şartları da İŞKUR internet sitesi üzerinden iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların bilgisine sunuldu. Kurum tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı resmi açıklaması şu şekilde belirtildi:

“Karaerler Makina Enerji firmamızda çeşitli yurt dışı operasyonlarında görevlendirilmek üzere sanayi makinası satış elemanı aranmaktadır. Firmamızın iş prensipleri gereği yurt dışı satışları yapılacağından personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların çok iyi derecede İngilizce bilgisinin olması ve adayların 20 – 45 yaş aralığında olmaları gerekmektedir.” Bunun yanı sıra Karaerler Makina Enerji firması sanayi makineleri satış elemanı kategorisinde istihdam edeceği personel için ilana başvuruda bulanacak olan adayların üniversitelerin herhangi bir bölüm mezunu olmasının yeterli olduğunu ve satış konusunda deneyimin tercih sebebi olduğunu aktardı.

Karaerler Makina Enerji Personel Alımı Başvuru Şartları

  • 20 – 45 yaş aralığında,
  • Üniversite ya da lisans bölümü mezunu,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilgisi,
  • Satış konusunda deneyimli,
  • Yurt dışına çıkış için herhangi bir sağlık probleminin olmaması,
  • Yoğun çalışma temposuna uyumlu

Karaerler Makina Enerji Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde Karaerler Makina Enerji firması tarafından yayınlanan “Sanayi Makineleri Satış Elemanı” personel alım ilanına göre adaylar, iş başvurularını İŞKUR sayfası üzerinden yapacaktır. Bununla birlikte başvuru tarihleri 19 Ocak 2020 ile 09 Mart 2020 tarihleri arasında yapılmaktadır.

Karaerler Makina Enerji firmasının adres bilgileri; Ostim Mah. 1253. Sokak No:3 Yenimahalle Ankara, İletişim numarası 905339661237

Adaylar Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinde yer alan kişisel hesaplarını kullanarak Karaerler Makina Enerji firmasının güncel personel alımı ilanına başvuruda bulunabilirler.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu