İŞKUR Üzerinden Hastaneye Temizlik Personeli Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarında iş arayan vatandaşlar, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinde ye alan “kurum dışı kamu iş ilanları” kategorisini yakından takip ediyor. Özel sektör şirketlerinin yanı sıra bünyesindeki personel açığını kapatmak isteyen kamu kurumları da bu kategori üzerinden yeni iş ilanları yayınlıyor. Son olarak Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği açıklanan personelin, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi ve inşaat bakım onarımcısı kadrolarında çalıştırılacağı duyuruldu. Dumlupınar Üniversitesi temizlik personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı. İŞKUR üzerinden yayınlanan Dumlupınar Üniversitesi personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü yeni bir personel alımı ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde yer alan “kurum dışı kamu iş ilanları” kategorisinde yayınlanan ilana göre üniversite bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere şu kadro ve pozisyonlara belirtilen sayıda yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu:

 • Temizlik personeli kadrosuna 18 yeni personel
 • Güvenlik görevlisi kadrosuna 5 yeni personel
 • İşletme inşaat bakım onarımcısı kadrosuna 2 yeni personel

Dumlupınar Üniversitesi Personel Alımı İlanı Başvuru İşlemleri

En az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği Dumlupınar Üniversitesi personel alımı ilanına başvuruların yalnızca Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) güncel internet sayfası üzerinde bulunan başvuru bağlantısı ile yapılacağı açıklandı. Bir adayın yalnızca bir kadro için başvuruda bulunabileceği açıklanırken, adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

Dumlupınar Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Özel Şartları

Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından duyurulan personel alımı ilanları içinde güvenlik görevlisi kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru özel şartları şu şekilde sıralandı:

 • 18 yaşından büyük olmak
 • İlana başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak
 • En az ortaöğretim mezunu olmak (Lise ve dengi okul)
 • 24 saat vardiyali çalışmaya müsait olmak
 • Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu ve engeli bulunmamak
 • Kütahya Merkez veya ilçelerinde en az bir yıl ikamet ediyor olmak
 • Geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak
 • Silahlı – silahsız görev yapmaya engel durumu bulunmamak

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden müracaatlarını tamamlayabilecekleri bildirildi. Ayrıca adayların deneme süresinin iki ay olduğu ve bu süreç içinde başarısız olanların iş akitlerinin feshedileceği açıklandı.

Dumlupınar Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları

Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan temizlik görevlisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şunlardan oluştu:

 • 18 yaşından büyük olmak
 • İlana başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak
 • En az ilköğretim mezunu olmak
 • Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Kütahya Merkez veya ilçelerinde en az bir yıl ikamet ediyor olmak

Bu başvuru şartlarını taşıyan vatandaşların da müracaatlarını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan başvuru bağlantısı ile yapacakları açıklandı. Temizlik personeli olarak üniversite bünyesinde istihdam edilenlerin deneme süresinin iki ay olduğu ve bu süre içinde başarısız olanların iş sözleşmelerinin sonlandırılacağı bildirildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Merhaba iskur sayfasından defalarca eşim için başvuru yaptım,yok adres uyuşmadı yok meslek bilgisi uyuşmadı diyor.Ögretmen ama sınavı kazanamayınca ne yapacak?Bekçiler ilkokul mezunu oluyor.Artik ne olur sesimizi duyun,eşim için bekcilige de razıyım.Yaş şartını da kaldırın lütfen.Kendi ülkemde öksüz muamelesi görmek istemiyorum.Sürekli bir iş eşim için istiyorum.Yardimci olmanız dileğiyle.

 2. Artık davetiye gönderseniz çalışmam şu virüs bitsin başka ulkelere gidip boklarını temizleyecegim insan hakkını alınca yaptığı iş mutluluk verir köpek kadar degerimiz yok

  1. Merhaba
   İş başvurularınızı İŞKUR resmi sayfası üzerinden gerekli bilgileriniz dahilinde yapabilirsiniz.

    1. Merhaba
     Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden, ilk işleminiz ise sistem üzerine kayıt olarak başlamaktadır.

  1. Merhaba
   İş ilanlarının detaylarına İŞKUR resmi sayfası üzerinden detaylı olarak ulaşım sağlayabilir, ve hatta kayıt işleminizin ardından tarafınızdan örtüşen ilanlara başvuruda da bulunabilirsiniz.

 3. Hastanelere temizlik personeli alınacakmış 30 yaşını aşmamış olmak diye şarkı getirmiş Peki 40’lı yaşlarda işsiz kalanların günahı ne? 60 yaşında emekli etmesini biliyorsun?

  1. Merhaba Yasemin Hanım,

   Bu konuda çok haklısınız. Bazı ilanların kuralları çok katı. Güncel ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Sizlere uygun bir ilan mutlaka yayınlıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu