İŞKUR Üzerinden En Az İlköğretim Mezunu Personel Alınacak!

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana ülkemizde iş sahibi olmak isteyen milyonlarca vatandaş ile kamu ve özel sektörde personel alımı yapan şirketleri buluşturmayı başaran Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) güncel iş ilanlarına yoğun ilgi devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki il ve ilçe müdürlüklerinin yanı sıra internet sayfasını da aktif bir şekilde kullanan İŞKUR üzerinden yeni bir personel alımı ilanı yayınlandı. Bahçelik Sulama Birliği, en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı. Güncel İŞKUR iş ilanları kategorisinde yer alan Bahçelik Sulama Birliği en az ilköğretim mezunu personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bahçelik Sulama Birliği kurumu, Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak olan personel alımında başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı açıklandı. Bahçelik Sulama Birliği bünyesinde çalışmak ve bu personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 17 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru kayıtlarını yapmaları gerektiği duyuruldu. Ayrıca ilan detaylarında adaylarda aranan başvuru şartları da yer aldı.

Bahçelik Sulama Birliği En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İŞKUR’un güncel iş ilanları kategorisi üzerinde Bahçelik Sulama Birliği kurumuna ait yeni bir personel alımı ilanı yayınlandı. “Kamu iş ilanları” arasında yer alan 2 farklı ilana göre Bahçelik Sulama Birliği bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden 3 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kurum bünyesinde istihdam edilecek personelin Bahçelik Sulama Birliği’nin faaliyetlerini sürdürdüğü tarlalarda “zirai sulama” işlerinde görevlendirileceği aktarıldı. Başvuruları onaylanıp işe kabul edilen adayların daimi olarak istihdam edileceği ve ayrıca adaylara asgari ücret ödemesi yapılacağı açıklandı.

Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü üzerinden yapılması gereken başvuruların aynı zamanda İŞKUR’un resmi internet sayfası aracılığıyla da yapılabileceği açıklandı. Bu personel alımı ilanına online başvuru yapmak isteyen adayların öncelikli olarak İŞKUR veri tabanına kayıtlı işsiz olmaları gerektiği açıklandı. İlan şartlarını taşıyan adayların ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR bağlantısı üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak başvurularını tamamlayabilecekleri belirtildi.

Bahçelik Sulama Birliği Personel Alımı Başvuru Şartları

17 Şubat 2020 tarihine kadar devam edeceği duyurulan Bahçelik Sulama Birliği, en az ilköğretim mezunu adaylardan daimi personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların İŞKUR resmi internet sitesi aracılığıyla başvurularını tamamlamaları gerektiği duyuruldu:

  • E sınıfı ehliyet sahibi olmak (Sulama yapılacak yerlere tanker ile gidileceği için adayların E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları şartı var)
  • Develi ilçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak
  • Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Zirai Sulamacı Sertifikasına sahip olmak
  • Ağır işlerde çalışabilir sağlık raporuna sahip olmak
  • Yoğun iş temposuna uygun olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Başvuru tarihi itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan Bahçelik Sulama Birliği yeni personel alımı ilanında adaylara servis ve öğle yemeği verilmeyeceği, asgari ücret ile ödeme yapılacağı açıklandı. Başvuruları kabul edilen adaylar arasında 28 Şubat 2020 tarihinde saat 10:00’da çekiliş yapılacağı duyuruldu.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu