İŞKUR Üzerinden Belediyeye İlköğretim Mezunu 35 Temizli Personeli Alınacak!

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana gerek internet üzerinden gerekse de ülkenin dört bir yanındaki il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla, milyonlarca iş arayan vatandaşı personel alımı yapan kamu ile özel sektör kuruluşlarıyla buluşturmayı başaran Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) yeni personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. İş sahibi olmak isteyenler, aradıkları kriterlere ve başvuru şartlarına göre kendilerine en uygun işlere İŞKUR üzerinden ulaşıyor. Son olarak Eskişehir Seyitgazi Belediyesi’ne en az ilköğretim mezunu 35 temizlik personeli alımı yapılacağı İŞKUR internet sayfası aracılığıyla kamuoyuna duyuruldu. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyenler için açıklanan başvuru şartları ve ilan detayları hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Eskişehir Seyitgazi Belediyesi bünyesinde çok sayıda temizlik personeli açığı olduğu belirtildi. Belediye tarafından İŞKUR’un resmi internet sayfasında yayınlanan personel alımı ilanı, kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde duyuruldu. Eskişehir’e bağlı Seyitgazi Belediyesi’nin güncel olarak duyurduğu 35 temizlik personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

Eskişehir ili Seyitgazi Belediyesi Temizlik Personel Alımı İlanı Detayları

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası aracılığıyla duyurulan temizlik personeli alımı ilanları iş arayan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Özellikle en az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği güncel ilanlar arasında son olarak Eskişehir iline bağlı Seyitgazi Belediyesi de yer aldı. İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre Seyitgazi Belediyesi’nin kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere temizlik işlerinde görevlendirilecek tam 35 personel alımı yapacağı duyuruldu.

En az ilköğretim mezunu olması gereken temizlik personeli alımlarında adaylarda aranan diğer başvuru şartları da İŞKUR üzerinden yayınlanan Seyitgazi Belediyesi 35 temizlik personel alımı ilanında açıklandı. Belediyenin kurum dışı kamu işçi alımı personel alımı ilanına başvuruda bulunan adaylar arasında, ilan detaylarında belirtilen başvuru şartlarını taşımadığı tespit edilen adayların başvurularının iptal edileceği belirtildi.

Seyitgazi Belediyesi Temizlik Personel Alımı Başvuru Şartları

Belediye bünyesinde çeşitli temizlik faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere daimi işçi olarak istihdam edilecek 35 temizlik personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Eskişehir’in Seyitgazi Belediyesi görev sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
  • En az ilköğretim mezunu olmak ve belgelemek,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak,
  • Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak

Seyitgazi Belediyesi Başkanlığı’nın İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü kapsamında istihdam edilecek olan 35 yeni temizlik personeli alımında adayların belirtilen şartlara uygun olması gerektiği açıklandı. Bunun yanı sıra Seyitgazi Belediyesi bünyesinde daimi temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyen en az ilköğretim mezunu adayların bu ilana ne şekilde ve ne zaman başvuruda bulunması gerektiği de İŞKUR üzerinden yayınlanan kurum dışı kamu işçi alımı ilanı detaylarında yer aldı.

İŞKUR Seyitgazi Belediyesi Personel Alımı Başvuru Tarihi

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan Seyitgazi Belediyesi 35 yeni temizlik personel alımı ilanına başvurular 8 Şubat 2020 tarihinde başlayıp 11 Şubat 2020 tarihinde sona ereceği duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adayların İkiçeşme Mah. Afyon Cad. No:39 Seyitgazi Eskişehir adresine şahsen başvuru yapmaları gerektiği belirtildi. Ayrıca ilanın İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvuruda bulunacak adayların İŞKUR veri tabanına kayıtlı işsiz olmaları gerektiği de duyuruldu.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu