İŞKUR Üzerinden Belediye’ye 11 Farklı Kadro İçin Personel Alınacak

20 Ocak 2020 Pazartesi tarihi itibarıyla Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Niteliklerine ve eğitim durumuna göre iş arayanların sık sık ziyaret ettiği İŞKUR ilanları arasında Bahşılı Belediyesi’nin 11 farklı kadroya personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye İş Kurumu’nun kamuya yönelik iş ilanları kategorisinde bugün itibarıyla yayınlanan duyuruya göre, ilan içeriğinde belirtilen kadrolara en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 17 personel alımı yapılacak. İş başvuruları İŞKUR’a yapılacak olup, hangi kadrolara personel alımı yapılacağı ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır.

Bahşılı Belediyesi’nden 11 Farklı Kadroya Personel Alımı

Bahşılı Belediye Başkanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan duyuruya göre belediye bünyesinde çeşitli kadrolarda istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Belediyenin toplamda 11 farklı kadrosuna en az ilköğretim, lise, önlisan ve lisans mezunu öğrenim düzeylerine sahip toplamda 17 personel alımı yapılacağı açıklandı. Bahşılı Belediye Başkanlığı, belediye bünyesinde istihdam edilecek personellerin belediye kadrosunda daimi olarak istihdam edileceğini de belirtti.

Hangi Kadroya Kaç Personel Alınacak?

Başvuruların 20 Ocak 2020 Pazartesi tarihi ile resmen başladığı Bahşılı Belediyesi 17 personel alımı ilanında hangi kadrolara ne kadar personel istihdam edileceği de İŞKUR internet sayfasında şu şekilde duyuruldu:

 • 1 kişi Oksijen ve Elektrik Kaynakçısı
 • 2 kişi Elektrik Teknisyeni
 • 1 Bilgisayar Teknisyeni
 • 1 Bilgisayar Programcısı
 • 3 Elektrik Tesisatçısı
 • 1 Greyder Operatörü
 • 1 Kara Tankeri Operatörü
 • 1 Kepçe Operatörü
 • 1 Bilgisayar İşletmeni (Operatörü)
 • 4 Temizlik Personeli
 • 1 Muhasebeci

Belediye bünyesinde “kadrolu” olarak istihdam edilecek bu personel toplamda 17 adet olarak belirlendi İŞKUR internet sitesi üzerinden söz konusu Bahşılı Belediye Başkanlığı’nın personel alım ilanı hakkında başvuru detaylarına da değinildi. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların uygulaması gereken adımlar şu şekilde açıklandı.

Başvurular Nereden ve Nasıl Yapılacak?

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan Bahşılı Belediye 17 kadrolu personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar için pek çok başvuru yöntemi bulunuyor. İlanda belirtilen kadrolara başvuruda bulunacak olan vatandaşların;

 • İŞKUR il ve ilçe şube müdürlüklerine şahsen müracaat ederek veya
 • İŞKUR’un e-şube servisi üzerinden online hizmetleri kullanarak

iş başvurularını yapabilmesi mümkündür. Belediye bünyesinde kadrolu olarak istihdam edilmek isteyen adaylar için başvuru tarihleri de açıklandı. İlana göre başvurular 20 Ocak 2020 Pazartesi (bugün) resmen başladı. Adayların ilana başvuruda bulunmaları için belirlenen son tarih ise 24 Ocak 2020 günü mesai bitiş saatine kadar olarak açıklandı.

Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Bahşılı Belediyesi Başkanlığı’nın bugün itibarıyla İŞKUR’un resmi sayfasında yayınlamış olduğu ilanları görüntülemek ve bu ilanlara online platform üzerinden hemen başvuruda bulunmak için İŞKUR’un vatandaşlara açık iş ilanları kategorisinde yer alan “işyeri ünvanı” bölümüne “Bahşılı Belediye Başkanlığı” yazarak arama yapabilirsiniz. Açılan sayfada Bahşılı Belediye Başkanlığı’nın 17 personel alımına ilişkin detaylar ve başvuru sayfası bulunmaktadır. Bu sayfaya giriş yaptıktan sonra hangi kadroya başvuru yapmak istiyorsanız o ilanın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

24 Ocak 2020 son başvuru tarihli Bahşılı Belediyesi 17 kadrolu personel alımında adayların eğitim durumlarına göre alım yapılmaktadır. Bu yüzden başvuruda bulunacak adayların gerekli şartları taşımalarına dikkat etmeleri gerekmektedir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu