İŞKUR Üzerinden 32 Şehirde 548 Büro Memuru Alımı Yapılacak

Kurulduğu günden bu yana iş arayan vatandaşlar ile personel ihtiyacını karşılamak isteyen kamu ve özel sektör kurumlarını online platform üzerinden bir araya getirerek milyonlarca iş arayan vatandaşın iş sahibi olmasını sağlayan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) faaliyetlerine büyük bir titizlilikle devam ediyor. İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan güncel iş ilanları, iş arayan vatandaşlar tarafından yoğun talep görüyor. Son olarak İŞKUR üzerinden yapılan duyuruya göre 32 şehirde engelli ve engelsiz olmak üzere kamuya ya da özel sektöre KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) şartı olmadan 548 büro memuru yapılacağı açıklandı. Büro memuru personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenlerin merak ettiği tüm gelişme ve detaylar haberimizin içeriğinde yer alıyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden güncel personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Son olarak İŞKUR aracılığıyla yapılan personel alımı ilanına göre büro memuru alımı için Türkiye çapında 250 kurumun iş ilanı yayınladığı görüldü. İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde yer personel alımı ilanına göre 32 şehirde kamuya ve özel sektöre en az lise ve ön lisans mezunu öğretim düzeylerinden KPSS şartı olmadan tam 548 büro memuru alımı yapılacak. Söz konusu memur alımlarının 98’i engelli kadrosuna ait olmakla birlikte, engelli kadrosuna başvuruda bulunmayı planlayan vatandaşların, İŞKUR’a engelli kayıtlı olan adaylar arasında olmaları gerekiyor.

İŞKUR Büro Memuru Personel Alımı İlanı Detayları

KPSS şartı olmadan kamuda ve özel sektörde büro memuru olarak çalışmak isteyenlerin yakından ilgilendiği İŞKUR büro memuru personel alımı ilanı detayları da Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyuruldu. Söz konusu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını yine İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilirler. Hangi kurumların büro memuru kadrosuna personel alımı yaptığına dair listeyi haberimizin devamında bulabilirsiniz. Bu listede ayrıca büro memuru alacak olan kurumların başvuruda bulunacak adaylarda aradığı genel şartları da görebilirsiniz.

İŞKUR Büro Memuru Alımı Yapan Kurumlar

  • Ege Ulaşım Taşımacılık Bursa / Osmangazi

Kargo sektöründe faaliyet gösteren firmaya klavyesi iyi olan, gelen malzemeleri bilgisayarda fiş açma işlemi yapabilecek en az lise mezunu personel alınacaktır.

Çalışma saatleri 13.00 – 21. 30 (Cumartesi 13.00 – 17.00 – Pazar tatil)

Son Başvuru tarihi: 15 Şubat 2020 İletişim 905342712521

  • Aksebzeci Belgelendirme Kayseri / Kocasinan

Patent ve kalite sistem belgelendirme işi yapan firmaya, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, tasarım başvuruları yapıp patent dosyaları hazırlayacak en az ön lisans mezunu personel alınacaktır.

Çalışma saatleri 08.00 – 17.30 Cumartesi 08.00 – 13.00 Pazar tatil

Son Başvuru tarihi: 15 Şubat 2020 İletişim 905444129444

  • Volkswagen Servisi İzmir / Bornova

Alpay Servis firmasında yetiştirilmek üzere, bilgisayar ve ofis kullanmayı bilen, iletişimi güçlü en az lise mezunu personel alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin İŞKUR üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Son Başvuru tarihi: 15 Şubat 2020 İletişim 902324352525

  • Hukuk Bürosu Samsun / İlkadım

Hukuk bürosunda istihdam edilmek üzere aktif araç kullanabilen B ehliyetli, ofis programlarına hakim 20-25 yaş arası, askerliğini yapmış en az lise mezunu erkek personel aranıyor.

Son Başvuru tarihi: 15 Şubat 2020 İletişim 905324703296

  • Yay – San Firması Kütahya / Tavşanlı

Yay-San firmasında insan kaynakları departmanında çalışacak, tecrübeli en az ön lisans mezunu 1 bayan büro memuru aranıyor.

Son Başvuru tarihi: 15 Şubat 2020

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu