İŞKUR Üzerinden 1420 Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) internet sitesi üzerinden yapılan personel alımı ilanlarına her geçen gün yenisi ekleniyor. 21 Ocak 2020 tarihli İŞKUR personel alımı ilanları arasında yeni temizlik personeli alımı ilanlarına yoğun talep gösteriliyor. İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinde açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan 500 farklı temizlik personeli alımı iş ilanlarına başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya ve Bursa olmak üzere 68 şehirde, bay ve bayan toplam 1420 temizlik personeli alımı yapılacak. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Temizlik personeli alımı ilanları İŞKUR açık iş ilanları kategorisinde yoğun bir şekilde talep görüyor. Türkiye çapında 68 ilde çeşitli kurum ve kuruluşlarda istihdam edilecek temizlik personeli iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler başvuru işlemlerini İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecek. Hangi kurumun ne kadar temizli personel alımı yapacağına dair detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

İŞKUR 1420 Temizlik Personeli Alımı İlanı

21 Ocak 2020 tarihli Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) açık iş ilanları arasında öne çıkan ilanlar temizlik personeli olmasıyla dikkat çekiyor. Kurumun resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan temizlik personeli alımı iş ilanlarına göre 500 farklı kurum bünyesinde istihdam etmek üzere temizlik personeli işe alacak. Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Antalya ve Bursa olmak üzere 68 şehirden bay ve bayan olarak toplamda 1420 temizlik personeli alımı yapılacak.

İŞKUR sayfasında yayınlanan temizlik personeli alımı iş ilanlarının detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Bu ilanlara başvuruda bulunmak için İŞKUR’un resmi internet sitesini kullanmanız yeterlidir. Bu sayede İŞKUR şubelerine gitmeden online platformdan iş başvuru kaydınızı yapabilir daha sonra e-devlet kapısı sistemi üzerinden de güncel iş başvurunuzu takip edebilirsiniz.

21 Ocak Temizlik Personeli Alımı Yapan Kurumlar

  1. İstanbul Maviay Organizasyon Güvenlik ve Danışmanlık temizlik personeli alımı ilanı. İlana son başvuru tarihi 19 Şubat 2020. İlana başvuracak adayların eğitim durumunun en az ilköğretim seviyesinde olması, 22-45 yaş aralığında askerliğini yapmış olması gerekiyor. Alınacak temizlik işçi sayısı 4
  • Atapark Konutları Site Yönetimi

İstanbul Ataşehir’de eğitim durumu en az ilköğretim seviyesinde olan 24-45 yaş aralığında 10 temizlik personeli alınacaktır. Son başvuru tarihi 19.02.2020. Çalışma saatleri 08:00-17:00 olup haftada 1 gün izin hakkı vardır.

  • Mapa İnşaat

Wow hotel’de çalışmak üzere eğitim durumu en az okuryazar, en fazla ön lisans olan 18-35 yaş aralığında hijyen kurallarını bilen, güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışan, temizlik ve otelcilik alanında tecrübeli 10 personel işe alınacaktır.

  • Tuğra Temizlik Hizmetleri

Kırşehir merkezli Tuğra Temizlik Firması’nda apartman temizliğinde çalışmak üzere 20-50 yaş arası, eğitim durumu en az ilköğretim seviyesinde olan 10 bayan eleman işe alınacaktır.

  • Yağmur Profesyonel Temizlik ve Organizasyon

Firma bünyesinde 5 yıldızlı otellerde odaların temizliğini yapacak, yatak nevresimlerini değiştirecek, banyoları temizleme işlemini yapabilecek deneyimli 5 eleman aranıyor. Çalışma saatleri 09:00 – 18:00. Cumartesi mesai vardır. Servis yoktur. Yol parası verilmemektedir.

  • EFM Tesis Yönetimi ve Servis Hizmetleri

İstanbul Beşiktaş’ta daha önceden apartman görevlisi veya temizlik görevlisi olarak çalışmış olan 25-45 yaş aralığında askerliğini yapmış 10 erkek eleman aranıyor. Yemek ücreti karşılanacaktır.

  • Handar Çelik Konstrüksiyon

Çanakkale merkezli Handar Çelik firmasında Gelibolu veya Lapseki şantiyelerinde çevre temizliğinde çalıştırılmak üzere tercihen 50 yaş altı erkek engelli 10 personel alınacaktır. Çalışma saatleri 08:00-18:00’dir. Son başvuru tarihi 12.02.2020

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu