İŞKUR Özel Sektöre 550 Memur Alımı İlanlarını Yayınladı!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden kamu personel alımı ilanları kadar özel sektör iş ilanları da yayınlanıyor. İş arayan vatandaşlar İŞKUR internet sayfası aracılığıyla özel sektör şirketlerinin personel alımı ilanlarına kolaylıkla başvuruda bulunup gerekli şartları taşımaları halinde iş sahibi olabiliyor. Son olarak İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde büro memuru kadrosuna çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu kategoride yayınlanan 255 iş ilanının son başvuru tarihleri de birbirinden farklı olmak üzere İŞKUR üzerinden duyuruldu. Büro memuru olarak özel sektör şirketlerinde çalışmak isteyen kişilerin merak ettiği tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

İŞKUR resmi internet sayfası aracılığıyla personel alımı ilanlarına yoğun ilgi gösteriliyor. Özel sektörde çeşitli kadrolarda çalışmak isteyen kişiler de İŞKUR üzerinden özel sektör şirketlerinin personel alımı ilanlarına başvuruda bulunabiliyor. Son olarak en az ilköğretim ve lise öğrenim düzeylerinden büro memuru istihdam edileceğini açıklayan şirketler bu personel alımı ilanlarını İŞKUR aracılığıyla iş arayanların bilgisine sundu. Her ilanda adaylarda aranan şartlar ve başvuru tarihi yer aldı. Başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle İŞKUR veri tabanına kayıtlı işsiz olmaları gerektiği belirtildi.

İŞKUR Büro Memur Alımı Yapan Özel Sektör Şirketleri

Büro memuru kadrosunda personel alımı yapacak olan özel sektör şirketleri, adaylarda aradıkları başvuru şartlarını ve diğer detayları da İŞKUR üzerinden yayınladıkları personel alımı ilanı detaylarında açıkladı. Buna göre her bir ilanda adaylarda aranan öğretim şartı ve diğer başvuru şartlarının farklı olduğu görüldü. Bu ilanlar arasında bazı büro memuru personel alımı ilanlarının sadece engelli vatandaşlar için olduğu belirtildi. Engelli kadrosu dahilinde özel sektörde çalışmak isteyen adayların, tam teşekküllü sağlık kurumlarından aldıkları engelli sağlık raporuna sahip olmaları gerektiği açıklandı.

Dataglobal Turizm Danışmanlık / İstanbul – Şişli

En az lise mezunu büro personeli ihtiyacı bulunmaktadır. Fotoğrafsız gönderilen CV’ler dikkate alınmayacaktır. Başvuru için aramanıza gerek yoktur. info@dataglobal.com.tr adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları şunlardır:

  • Güler yüzlü ve düzgün diksiyona sahip olmak,
  • İngilizce okuyup anlayabilecek
  • Bür içinde işleri yürütüp gelen aramalara ve email yazışmalarına yanıt verebilecek
  • Müşterilerden gelen kargo evraklarını alıp sisteme kaydedebilecek
  • Gelen dosyaları başvuru işlemine hazırlayabilecek
  • Ofise gelen müşteriler ile ilgilenebilecek
  • MS Office programlarına hakim
  • Gerektiğinde konsoloslukta müşterileri karşılayabilecek

Yıldız Cam Sanayi / Kocaeli

Yıldız Cam Fabrikası’nda çalıştırılmak üzere 20 – 30 yaş aralığında tecrübeli idari personel olarak çalışacak en az lise mezunu, MS Office programlarını aktif kullanabilen bayan personel alımı yapılacaktır. Müracaatlar şahsen yapılmalıdır. Tel: 0 262 317 86 00 Cep.0 554 341 35 01

Happy Tour Group Turizm / İstanbul – Şişli

Firma bünyesinde İngilizce bilen, en az iki yıl tecrübeli, ilgili okulların Turizm ve Otelcilik mezunu seyahat danışmanı alınacaktır. Adayların cvlerini mail adresine 19 Şubat 2020 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. İletişim; salih.akkaya@tr.fcm.travel

Dilek Cam PVC Alüminyum / Kayseri

Fabrikada siparişlerle ilgili program kaydı ve imalat takibi yapacak büro memuru alımı yapılacaktır. Personelin çalışma saatleri 08.00 – 17.00’dir. Cumartesi yarım gündür. Görüşmeye gelecek adayların öncelikle randevu almaları gerekmektedir. İletişim numarası: 903525035503

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden duyurulan özel sektör personel alımı ilanlarını açık iş ilanları kategorisinden takip edebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu