İŞKUR Özel Hastanelere 255 Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden kamu ve özel sektör kuruluşlarının güncel personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Son olarak İŞKUR üzerinden çok sayıda özel hastanenin ve sağlık kuruluşunun personel alımı yapacağı duyuruldu. Farklı branşlardan en az ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 255 sağlık personeli alımı yapılacağını açıklayan İŞKUR, bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adayların ön kayıtlarının internet üzerinden yapılacağını açıkladı. Hangi branştan kaç sağlık personeli alımı yapılacağı ve hangi özel sağlık kurumlarının personel alımı yaptığını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

İŞKUR resmi internet sayfası aracılığıyla personel alımı ilanlarını yayınlayan özel hastane ve sağlık kuruluşları toplamda 255 sağlık personeli alımı yaptıklarını duyurdu. İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisi üzerinden sağlık sektöründe iş arayan vatandaşların bilgisine sunulan güncel personel alımı ilanlarına göre bazı hastanelerde en az ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden çok sayıda sağlık personeli alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmayı planlayan adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

İŞKUR 255 Sağlık Personeli Alımı İlanları Detayları

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) açık iş ilanları kategorisi üzerinden personel alımı ilanlarını yayınlayan özel hastaneler ve sağlık kuruluşları, hangi branşlara kaç adet sağlık personeli alımı yapılacağını da duyurdu. Buna göre;

 • Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 79 personel alımı,
 • 115 Hemşire personel alımı,
 • 15 Ebe personel alımı,
 • 1 Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi personel alımı,
 • 1 Hasta Bakımevi Müdürü personel alımı,
 • 3 Hasta Bakım Teknisyeni personel alımı,
 • 10 Hasta Danışmanı personel alımı,
 • 6 Hasta Refakatçisi personel alımı
 • 25 Hasta Kabul ve Kayıt Görevlisi personel alımı

olmak üzere özel sağlık kuruluşları ve hastanelere 255 sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden bu kadro ve pozisyonlarda çalışmak isteyenler için iş başvurularının başladığı duyuruldu. Başvuruların İŞKUR şube müdürlüklerinden ya da resmi internet sitesi aracılığıyla online olarak yapılacağı belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle İŞKUR veri tabanına kayıtlı olmaları gerektiği ifade edildi.

İŞKUR 255 Sağlık Personeli Alımı Yapan Özel Kuruluşlar

 • Doğan Hayat Eğitim Yönetim – Karabük

Bostanbükü’nde bulunan engelli bakım evine en az 1 yıl engellilerle çalışma deneyim sahibi ve bunu belgeleyebilecek müdür alımı yapılacaktır. Sınıf öğretmenliği, özel eğitim öğretmenliği, engelliler öğretmenliği, çocuk gelişimi mezunu adaylar başvuruda bulunabilir. İŞKUR üzerinden başvuru formu alındıktan sonra iş görüşmeleri yüz yüze yapılacaktır.

Son başvuru tarihi: 11 Şubat 2020 Adres: Karşıyaka Mah Çamlıbel Sok No:2 Bostanbükü Safranbolu

 • Kanıt Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği – Ankara

Sağlık meslek lisesi mezunu, hemşirelik, acil tıp teknisyeni, sağlık bakım teknisyeni bölümü mezunu elemanlar alınacaktır. Başvuru şartları işveren ile yüz yüze görüşülecektir.

Son başvuru tarihi: 3 Mart 2020 Adres: Ergazi Mahallesi 1695 Cad.1819.Sokak No:3 /B Yenimahalle

 • Başakşehir Sağlık – İstanbul

En az lise mezunu diş bölümünde çalışacak hasta danışmanı alımı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi: 29 Şubat 2020 İletişim, 902124855780

 • Işıl Mert Sağlık – Ankara

Meddata programını kullanabilen tecrübeli hasta danışmanı alımı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi: 27 Şubat 2020 İletişim, 903123648364

Bu ilanlara ön başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden olup başvuru şartları işverenler ile yüz yüze görüşme ortamında gerçekleştirilmektedir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu