İŞKUR Hastane ve Sağlık Kurumlarına 174 Personel Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi aracılığıyla güncel personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Kamu ve özel sektördeki pek çok şirketin personel ihtiyacını karşılamak ve işsizlikle mücadelede önemli görevler üstlenen İŞKUR son olarak hastane ve sağlık kurumlarında çalışmak isteyenler için de yeni personel alımı ilanları yayınladı. İŞKUR aracılığıyla bazı hastane ve sağlık kurumları, en az ilköğretim, lise, ön lisan ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapacağını açıkladı. İş başvurularının İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacağı belirtildi. Hangi hastane ve sağlık kurumlarının hangi meslek gruplarından personel alımı yapacağına dair detaylı bilgileri haberimizin içeriğinden öğrenebilirsiniz.

Hastane ve sağlık kurumlarında iş arayanlar için yeni personel alımı ilanı yayınlandı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) internet sitesi üzerinden duyurulan personel alımı ilanında 30 farklı hastane ve sağlık kurumunun belirli kadrolara çok sayıda personel alımı yapacağı duyuruldu. İŞKUR’un resmi internet sayfasında “açık iş ilanları” kategorisinde yayınlanan ilanlara göre 17 şehirde bulunan özel hastane ve sağlık kurumlarına en az ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunu sağlık memuru ve sağlık işçisi statülerinde 174 personel alımı yapılacağı belirtildi.

İŞKUR Aracılığıyla Personel Alımı Yapan Hastane ve Sağlık Kurumları

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) aracılığıyla kamuoyuna duyurulan personel alımı ilanında hangi sağlık kurumu ve hastanenin hangi kadrolara personel alımı yaptığı belirtildi. Ayrıca sağlık kuruluşlarında çalışmak isteyen ve bu ilanlara başvuruda bulunmayı düşünen adaylarda aranan başvuru şartları da ilan detaylarında yer aldı.

İş başvurularının İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online platform aracılığıyla yapılması gerektiği belirtildi. Hangi sağlık merkezlerinin ya da hastanelerin personel alımı yaptığına dair detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz. Ayrıca bu ilanlara şahsen başvuruda bulunabilmeniz için personel alımı yapan kuruluşların iletişim bilgileri de yer almaktadır.

Vega Hastane ve Sağlık Hizmetleri

Tekirdağ – Çorlu’da bulunan hastaneye temizlik görevlileri ve otelcilik hizmetlerinden sorumlu güler yüzlü diksiyonu düzgün çalışma arkadaşları alınacağı belirtildi. En az lise mezunu ve mesleğinde 1 yıl tecrübeli adayların başvurularının kabul edileceği açıklandı. Çalışma saatleri hafta içi 08.30 – 18.00 Cumartesi 08.30 – 14.00 olarak belirlendi.

Son başvuru tarihi: 13 Mart 2020 İletişim: 902826933400

Antalya Yaşam Hastaneleri Özel Sağlık Hizmetleri

Muratpaşa’da bulunan hastaneye Çağrı merkezi elemanı olarak çalıştırılmak üzere 5 engelli personel alımı yapılacağı belirtildi. Görüşmelerin Şirinyalı’da Esra Hanımla gerçekleştirileceği belirtildi.

Son başvuru tarihi: 19 Mart 2020 İletişim: 9024231080803

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi

İskenderun Gelişim Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 2017 yılı öncesi Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu ya da lisans mezunu Hatay – İskenderun civarında ikamet eden bay bayan hemşire alınacağı belirtildi. Detayların işveren ile görüşme sırasında bildirileceği açıklandı.

Son başvuru tarihi: 13 Mart 2020 İletişim: 903266186666

Halikarnas Özel Sağlık Hizmetleri Özel Bodrum Hastanesi

İşyeri yetkilisi ve talep şartlarına uyan adayların arasında açık iş için belirtilen yer ve saatte toplu görüşme yapılacağı açıklandı. Belirtilen toplu görüşme tarihinden önce işyeri ile görüşmek isteyen ve talep şartlarına uyan adayların hizmet merkezi ile irtibata geçmesi gerektiği açıklandı. Görüşme yeri Türkiye İş Kurumu’nun Muğla İl Müdürlüğü Milas Hizmet Merkezi’nde 26 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşeceği duyuruldu.

Son başvuru tarihi: 12 Mart 2020 İletişim: 513 5774

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu