İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Personeli Alacak

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan personel alımı ilanına göre Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi, kurum bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 7 temizlik personeli ile 8 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacağı açıklanan Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Üniversite bünyesinde işçi statüsünde çalışmak isteyen adayların başvurularının İŞKUR üzerinden kabul edileceği duyuruldu. Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi 7 temizlik personeli ile 8 güvenlik görevlisi alımı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden de duyurulan güncel personel alımları içinde Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan iş ilanları da yer aldı. İŞKUR’un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisi aracılığıyla iş arayan vatandaşlara duyurulan personel alımı ilanına göre Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi bünyesinde daimi olarak görevlendirilmek üzere 8 güvenlik görevlisi ile 7 temizlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan başvuruların Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) il ve ilçe müdürlükleri ile resmi internet sitesi üzerinden kabul edileceği açıklandı.

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısı üzerinde yayınlanan personel alımı ilanında, “Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar İŞKUR internet sitesinden 17/02/2020 – 21/02/2020 tarihleri arasında online olarak veya Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezine şahsen başvurularak yapılacaktır.” ifadesi kullanıldı.

Sürekli işçi kadrosuna yapılacak personel alımında adayların başvuru şartlarını taşımaları gerektiği belirtildi. Başvuru şartlarına uygun olan adayların en geç 21 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR Balıkesir İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezine şahsen müracaat ederek yapmaları gerektiği duyuruldu.

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde yer alan şartları taşımak
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 • Başvurulan meslek için belirtilen okuldan mezun olmak ve istenilen belgelere sahip olmak
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak
 • İşe alınmada öncelikli adayların öncelik durumlarını gösterir belgeye sahip olmak
 • Engellilerin sağlık kurulu raporu ile engel durumlarını belgelendirmek
 • Göreve başlayacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 17 inci maddesi gereğince yapılacak sınavda başarılı olmak

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Sözlü Sınavında İstenen Belgeler

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 3 adet vesikalık fotoğraf
 • Adli sicil belgesi
 • SGK’dan aylık almadığını gösterir belge
 • Öncelik durumunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi
 • Terör olayları sonucu yaralananların durumlarını gösterir belgenin aslı ve fotokopisi
 • Engelli sağlık kurulu raporu (Engelli ilanına başvuranlar için)

Başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların sınavlarının geçersiz sayılacağı ve bu kişiler hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu