İŞKUR 1420 Kadın / Erkek Temizlik Personeli Alımı Yapacak !

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden güncel iş ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. İş arayışında bulunan vatandaşlar İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanları sayesinde iş sahibi olabiliyor. 27 Ocak 2020 tarihi itibarıyla İŞKUR üzerinden yeni temizlik iş ilanları yayınlandı. Açık iş ilanları kategorisinde yer alan 500 farklı iş ilanına göre en başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi büyük şehirler olmak üzere 68 şehirden toplam bay bayan 1420 temizlik personel alımı yapılacağı duyuruldu. Temizlik personeli alımı başvuruları hakkında bilinmesi gereken detayları haberimizin içeriğinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan temizlik personeli alım ilanları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. 27 Ocak tarihi itibarıyla kurumun ana sayfasından açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan yeni temizlik iş ilanları kapsamında 68 farklı şehirden toplam bay bayan 1420 temizlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri temizlik personeli alımı başvuruları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacağı belirtildi. Bununla birlikte hangi illerde, hangi kurumların temizlik personeli alımı yaptığına dair detaylı bilgileri de haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

İŞKUR Temizlik Personeli Alım İlanları

Güncel tarih itibarıyla İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 500 farklı temizlik iş ilanı yayınlandı. Açık iş ilanları kategorisi üzerinden iş arayan vatandaşların bilgisine sunulan ilanlara göre başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere 68 farklı şehirde bay ve bayan olacak şekilde toplam 1420 temizlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR’un resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre hangi kurumun kaç personel istihdam edeceğine dair detayları da görebilirsiniz. Bu ilanlara başvuruda bulabilmek için ilanların detaylarında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Türkiye geneli temizlik personeli istihdam edecek olan kurumların başvuru şartları ve başvuru tarihlerine ilişkin detaylar…

  • İstanbul Maviay Organizasyon Güvenlik Temizlik Danışmanlık

Eğitim durumu en az ilköğretim seviyesinde, 22 – 45 yaş aralığında, askerliğini yapmış 4 erkek personel temizlik görevlisi aranmaktadır.

Son başvuru tarihi: 19 Şubat 2020 İletişim, 902126988601 İstanbul / Zeytinburnu

  • Atapark Konutları Site Yönetimi

Eğitim durumu en az ilköğretim seviyesinde, 22 – 45 yaş aralığında, askerliğini yapmış 10 erkek personel temizlik görevlisi aranmaktadır. Çalışma saatleri 08:00 – 17:00 arasında olup haftada 1 gün izin hakkı bulunmaktadır. Tecrübeli adaylar tercih sebebi olacaktır.

Son başvuru tarihi: 10 Şubat 2020 İletişim, 5322576262

  • Mapa İnşaat

Wow Hotel’de istihdam edilmek üzere, eğitim durumu en az okur yazar, en fazla ön lisans olan 18 – 35 yaş aralığında, temizlik ve otelcilik alanında tecrübeli, hijyen kurallarını bilen ve önem veren, verilen işi eksiksiz yerine getiren, güler yüzlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışan 10 personel alınacaktır. İkamet izni bulunan yabancı uyruklu kişiler de başvuru yapabilir.

İstanbul Bakırköy, Son başvuru tarihi: 18 Şubat 2020 İletişim, 902124685000

  • Tuğra Temizlik Hizmetleri

Firma bünyesinde apartman temizliğinde çalışmak üzere 20 – 50 yaş aralığında, eğitim durumu en az ilköğretim seviyesinde olan 10 bayan eleman aranmaktadır. Kırşehir / Merkez

Son başvuru tarihi: 15 Şubat 2020, İletişim 902124685000

  • Yağmur Profesyonel Hizmetler Temizlik ve Organizasyon

Firma bünyesinde 5 yıldızlı otellerde temizlik yapacak, banyoları uygun kimyasallar kullanarak temizleyecek deneyimli 5 eleman aranıyor. Çalışma saatleri 09:00 – 18:00

İstanbul / Bahçelievler Son başvuru tarihi: 15 Şubat 2020

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu