İŞ SAĞLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİNİN DESTEK ÖDEMESİ HESAPLAMA PROGRAMI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ İÇİN NE KADAR DEVLET DESTEĞİ ALACAKSINIZ? DESTEK ÖDEMESİ HESAPLAMASI İÇİN  AŞAĞIDAKİ AŞAMALARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

1-  https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/   linkine tıkladığınızda karşınıza yandaki ekran çıkacak. Bu ekrandan Türkiye’de yaşayan sigortalıların “T.C.” bölümüne, Türkiye dışında yaşayan sigortalıların ise “YABANCI “bölümününü işaretlemesi gerekmektedir. <<< E-SGM’ye ulaşmak için yandaki resme tıklayınız…

2- Türkiye’de yaşayan sigortalıların aşağıdaki menüden T.C. Kimlik Numarasını, Nüfusa kayıtlı olduğu il, Doğum Yılı, Cilt Numarasını ve ekranın altında bulunan Güvenlik kodunu yazdıktan sonra  “Bilgileri Sorgula” kısmına tıklamaları gerekmektedir.

3- ÖDEME bölümüne tıklayıp “İŞ SAĞLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ ÖDEMELERİ FATURA HESAPLAMA” kısmından işyerinize ait Vergi Numarasını, Fatura Dönemi, Fatura Yılı, Fatura Tipi  bölümlerini doldurarak ne kadar destek ödemesi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu