İş Bankası müşteri hizmetleri numaraları; 0850 724 0 724 ve 444 02 02’dir. Müşteri hizmetleri aranarak İş Bankası bankacılık işlemlerinin birçoğu müşteri temsilcisine direkt bağlanarak veya bağlanmaya gerek kalmadan işlem menüsünden yapılabilmektedir. Banka ile ilgili soru, görüş, öneri ve şikayetler telefon bankacılığı ile iletilebilmektedir. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isteyenler kendilerini sisteme tanıtırken aşağıdaki yöntemleri kullanabilmektedirler:
  • Müşteri numarası ve şifresi
  • 16 haneli banka kartı numarası ve şifresi
  • 16 haneli kredi kartı numarası ve şifresi
  • 11 haneli hesap numarası ve o hesaba bağlı kartın şifresi

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerinizi yapabilmeniz için 444 02 02 ya da 0850 724 0 724 numaralı telefonları kullanabilirsiniz. Hafta sonları da hizmet veren müşteri hizmetleri böylece işlemlerinize kolaylık sunmaktadır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Yurtdışından Nasıl Erişim Sağlanır?

Yurtdışında bulunduğunuz zamanlarda İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için ilgili iletişim numaralarının başına +90 koymanız gerekmektedir. Buna göre +90444 02 02 ya da +90 850 724 0 724 numaralı telefondan bulunduğunuz ülke fark etmeksizin iletişim kurabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Ücretli mi?

İş Bankası müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden yapacağınız görüşmeler ücretlidir. Hattınızda tarife ya da paket bulunuyorsa, ücretlendirme bunlar üzerinden yapılırken, tarife ya da paketin olmaması halinde dakika üzerine ücretlendirme yapılmaktadır. Yurtdışından yapılacak aramalarda ise bulunduğunuz ülkenin tarifesi geçerlidir.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Ulaşılır?

2020 yılında İş Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak için şu adımları izleyebilirsiniz;
  • Öncelikle 444 02 02 ya da 0850 724 0 724 numarayı çevirin.
  • Sesli yanıt sistemi çıktıktan sonra herhangi bir şekilde yanıt verebilirsiniz; “kart bilgisi, kredi oranı” ve benzeri gibi,
  • Ardından ilgili menüye aktarıldıktan sonra “0” tuşuna basınız. Bağlantınız kısa sürede kurulacaktır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Ulaşmanın İkinci Yöntemi Nedir?

Müşteri hizmetlerine sıra beklemeden hemen ulaşmak için deneyeceğiniz bir diğer yöntem, ilgili iletişim numarasını aradıktan sonra karşınıza çıkan sesli yanıt sistemine “çalıntı kart” sözcüğünü söyleyin. Bağlantınız hemen kurulacaktır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Müşteri hizmetleri aracılığıyla istediğiniz gün ve saat kredi kartı borç ödeme, havale – EFT, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, güncel faiz oranlarını öğrenme, vadeli – vadesiz hesap açılışı gibi işlemleri yapabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için müşteri temsilcisine bağlanmanız yeterlidir. Sizden istenen bilgilere eksiksiz ve doğru şekilde yanıt verdikten sonra kredi kartı başvurunuz tamamlanacaktır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden EFT Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetlerinden EFT yapmak için hesabınızda belirli miktarda meblağ bulunmaktadır. Hesabınızda tutar bulunması halinde gönderim yapmak istediğiniz hesap numarasını girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Ödeme Yapılıyor mu?

Başta kredi kartı borcu olmak üzere çeşitli ödemelerinizi müşteri hizmetleri vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz. Buna göre kredi kartı, çeşitli kurum ve kuruluşların ödemeleri gibi ödemeleriniz hesabınızdaki tutar üzerinden ödenebilmektedir.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Hesap Açılışı Nasıl Olur?

Döviz ya da Türk Lirası hesabı açmak için müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Hesap açılışı ücretsiz olup saniyeler içerisinde hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerindeki İşlemler Ücretsiz mi?

İş Bankası müşteri hizmetlerinden yapacağınız işlemler için ek ücret istenmemektedir. Fakat havale ya da EFT gibi işlemlerinizde işletim ücreti talep edilebilmektedir. Bunun dışında bilgi edinme, hesap hareketlerinizi öğrenme ya da benzeri işlemler ücretsizdir. İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Şifre Nasıl Değiştirilir? 2020 İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkânı ile kredi kartı ve hesaplarınıza ait olan şifrelerinizi güvenli ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz, şifre değiştirme için kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. [sc_fs_multi_faq headline-0="h3" question-0="İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 444lü Olan Nedir?" answer-0="İş Bankası’nın 444lü müşteri iletişim merkezi numarası, 444 02 02’dir." image-0="" headline-1="h3" question-1="Maximum Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?" answer-1="İş Bankası müşteri hizmetleri numarası aranarak Maximum Kart ile ilgili işlem yapabilmek ve bildirimde bulunabilmek mümkündür." image-1="" headline-2="h3" question-2="İş Bankası Canlı Destek Nedir?" answer-2="İş Bankası dijital bankacılık yöntemleri ile 7/24 canlı destek ile anında istenen işlem yapılabilmektedir." image-2="" headline-3="h3" question-3="İş Bankası Telefon Numarası Güncellemesi Nasıl Yapılır?" answer-3="İş Bankası’nın telefon bankacılığı üzerinden bilgi güncelleme menüsü tuşlanarak telefon numarası güncellenebilmektedir." image-3="" headline-4="h3" question-4="İş Bankası Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir?" answer-4="İş Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile müşteri numarası öğrenilebilir ve müşteri şifresi yeniden belirlenebilmektedir." image-4="" count="5" html="true" css_class=""]
Editör: TE Bilisim