ING Bank Ticari-KOBİ Şube Yöneticileri Alımı Yapacak!

Türkiye bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalar arasında yer alan ING, kadrosunu yeni personel alımı yaparak güçlendirmeyi planlıyor. Bankacılık sektöründe ING bankası bünyesinde ticari-KOBİ şube yöneticisi olarak başlamak ya da devam etmek isteyen adayların yakından ilgilendiği ING personel alımında adaylarda aranan başvuru şartları ve sınav detayları da açıklandı. ING bankasının kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan ticari-KOBİ şube yöneticileri personel alımı ilanı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

ING Bank, İstanbul’da kurumsal bankacılık faaliyetlerini sürdüren şubelerinde daimi olarak istihdam etmek üzere çok sayıda ticari-KOBİ şube yöneticisi personel alımları yaptığını açıkladı. Adayların banka tarafından belirtilen başvuru şartlarını taşımaları halinde sınav ve mülakat için yeniden davet edileceği belirtildi. Ön aşamalı ve sınavlı bir sistemle personel alımı yaptığını açıklayan ING Bank, aynı zamanda kurumsal internet sitesi üzerinde yayınladığı ticari-KOBİ şube yöneticileri alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aradığı başvuru şartlarına da ilan detaylarında yer verdi.

ING Bank Ticari-KOBİ Şube Yöneticileri Alımı Başvuru Şartları

 • Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, plan ve proje üretebilen
 • Hızlı düşünüp müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretebilen
 • Ekip çalışmasına uyumlu
 • İnsan ilişkileri ve iletişim kuvvetli, ikna yeteneği gelişmiş
 • MS Office (Word, Excel vs) programlarına iyi derecede hakim
 • İletişim, ikna ve satış yeteneklerine sahip
 • Dijital ve yenilikçi çözümler üretebilen
 • 2018 veya 2019 yıllarında lisans mezunu
 • Bankacılık alanında kariyer planlayan

Başvuru şartlarını bu şekilde açıklayan ING Bank, ticari-KOBİ şube yöneticisi personel alımı ilanına başvuruda bulunarak banka bünyesinde istihdam edilecek personelin görev ve sorumluluklarını da açıkladı. Adayların bu başvuru şartlarını taşımadıkları tespit edilmesi durumunda başvurularının iptal edileceği belirtildi.

ING Bank Ticari-KOBİ Şube Yöneticisi Görev ve Sorumlulukları

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan ING Bank bünyesinde ticari-KOBİ şube yönetici kadrosunda daimi olarak çalışmak isteyen adayların son başvuru tarihine kadar başvurularını bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla yalnızca online platform üzerinden yapabilecekleri açıklandı. Bunun yanı sıra ING Bank tarafından istihdam edilecek ticari-KOBİ şube yöneticisi personelin görev ve sorumlulukları şu şekilde sıralandı:

 • Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak uygun hizmet ve bankacılık ürünlerini sunmak,
 • Potansiyel müşterilere ziyaretler gerçekleştirmek,
 • Müşteri sayısı ve işlem hacmini banka hedefleri doğrultusunda artırmak,
 • Yeni müşteri kazandırmak için yaratıcı çözümler ve ürünler üretmek,
 • Kedi teklifleri için gerekli mali hazırlıkları tamamlamak

Adayların yapacakları başvurular, ING Sales Trainee Programı kapsamında kabul edilmesi halinde bankadan geri dönüş maili gönderileceği belirtildi. Bu yüzden adayların banka iş başvurusu formunda iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz yazmaları gerektiği vurgulandı.

ING Bank Personel Alımı Sınavı Detayları

Başvurusu onaylanan adaylara internet ortamında sınav uygulanacağı belirtildi. Banka tarafından yapılan “Kişilik Envanteri ve Yetenek Testi” kapsamında online sınavda başarılı olan adaylar bankanın ilgili çalışanları tarafından aranarak mülakata davet edileceği açıklandı. Mülakatın ne zaman ve nerede gerçekleştirileceğine dair bilgilerin ING Bank yetkili personeli tarafından ticari-KOBİ şube yöneticisi pozisyonuna başvuruda bulunan adaylara aktarılacağı belirtildi.

Mülakat günü 10 kişilik aday grupları halinde ING Bank İnsan Kaynakları Yetkilisi başkanlığında 1 saatlik görüşme yapılacağı ve adayların bu mülakattan başarılı bir şekilde çıkmaları halinde işe alınacağı açıklandı. ING Bank ticari-KOBİ şube yöneticisi alımı ilanına son başvuru tarihinin 27 Şubat 2020 tarihi olduğunu duyurdu.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu