2023 Yılı ICBC müşteri hizmetleri numarası; 444 00 50’dir. 7/24 bu numara üzerinden ICBC Bank’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilmektedir. Şubeye veya ATM’ye gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin büyük çoğunluğu telefon bankacılığı ile yapılabilmektedir. Telefon bankacılığı ile yapılan işlemlerde alınan işlem ücretleri, diğer yollar ile işlem yapıldığında alınan ücretlere göre daha az olmaktadır.

ICBC Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

7 gün 24 saat işlem yapabileceğiniz müşteri hizmetlerine 444 00 50 numaralı telefon üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri de hizmet veren müşteri hizmetleri böylece hafta sonları da işlemlerinizi yapabilmenizi sağlıyor.

ICBC Müşteri Hizmetlerine Yurtdışından Nasıl Bağlanılır?

Yurtdışında bulunduğunuz zamanlarda ICBC üzerinden işlem yapmak için müşteri hizmetleri numarasının başına “+90” eklemeniz gerekmektedir. Bu durumda yurtdışında herhangi bir ülkeden müşteri hizmetlerine +90 444 00 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ICBC Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli mi?

ICBC müşteri hizmetlerini aramak ücretli olup operatörlere göre farklı ücretlendirme bulunmaktadır. Eğer arama yaptığınız hatta tarife ya da paket bulunuyorsa ücretlendirme bunun üzerinden yapılmakta, tarife ya da paket yoksa dakika üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

ICBC Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Nasıl Ulaşılır?

2023 yılında ICBC müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak şu adımları izleyebilirsiniz;

  • İlk olarak 444 00 50 numarayı arayın.
  • Karşınıza çıkan sesli menü sisteminden “0”a basınız.
  • Bağlantınız kısa süre içerisinde kurulacaktır.

ICBC Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Ulaşmanın İkinci Yöntemi Nedir?

Müşteri hizmetlerine sıra beklemeden hemen ulaşmanın ikinci yöntemi için 444 00 50 numaralı telefonu aradıktan sonra “1”e basınız. 1 numaralı tuşlama “kayıp çalıntı işlemleri”ne sizi yönlendirecektir ama yapmak istediğiniz tüm işlemleri bu yönlendirme sayesinde de yapabilirsiniz.

ICBC Bankası

ICBC Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Telefon bankacılığı konusunda müşterilerine çeşitli kolaylıklar sunan ICBC müşteri hizmetlerinden havale – EFT yapma, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, güncel faiz oranlarını öğrenme, kredi başvurusu, çeşitli kurum ve kuruluşlara ait ödemeleri yapabilirsiniz.

ICBC Müşteri Hizmetleri Müşteri Hizmetleri Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra istediğiniz tutar kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulurken istenen bilgileri doğru olarak söylemeli ve ek belge talep edilmesi halinde ibraz etmeniz gerekmektedir.

ICBC Müşteri Hizmetlerinden EFT Nasıl Yapılır?

Müşteri temsilcisi yardımı ile istediğiniz hesaba güvenli ve hızlı bir şekilde EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz. EFT yapabilmek için hesabınızda tutar bulunması gerekmektedir. Kredi kartı üzerinden EFT işlemi yapılmamaktadır.

ICBC Müşteri Hizmetlerinden Yapılan Ödemeler Nedir?

Çeşitli kurum ve kuruluş ödemeleri başta olmak üzere fatura ödeme, kredi kartı ödeme gibi işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla hemen yapabilirsiniz. Ancak ödeme yapmak için kredi kartınızda bakiye bulunmalı ya da hesabınızda para olması gerekmektedir.

ICBC Müşteri Hizmetleri ile Döviz Hesabı Açılır mı?

ICBC müşteri hizmetlerine bağlantı kurduktan sonra kolay bir şekilde TL ya da döviz cinsinden vadeli ya da vadesiz hesap açılış başvurusunda bulunabilirsiniz. İlgili detaylar ve sunulan faiz oranları hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Aynı şekilde telefon üzerinden hesap kapatma işlemlerini de yapabilirsiniz.

ICBC Müşteri Hizmetlerinden İşlemlere Ücret Alınıyor mu?

Telefon bankacılığında müşterilerine ücretsiz hizmet veren ICBC için sadece EFT – havale gibi durumlarda ücret tahsil edilmektedir. Bunun dışında bilgi edinme ya da benzeri durumlar için işlem talep edilmemektedir.

ICBC Müşteri Hizmetlerinden Hızlıca Şifre Nasıl Değiştirilir?

Hesabınıza ya da kredi kartınıza ait şifreleri 2023 ICBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi sayesinde güvenli, hızlı bir şekilde yapabilirsiniz, bunun için bağlantı kurulduktan sonra “1”e basmanız yeterlidir.

2015 yılına kadar Tekstil Bankası olarak hizmet veren bankanın hisselerinin çoğunluğu Çin kökenli ICBC tarafından alındığında, adı da ICBC olarak değiştirilmiştir.

40’tan fazla ülkede 20.000’e yakın şubesi vardır.

Merkez adresi; Maslak Mahallesi Dereboyu/2 Caddesi No:13 Sarıyer/İSTANBUL olmaktadır.

[email protected] adresine mail atarak ICBC ile iletişime geçebilmek mümkündür.

ICBC müşteri hizmetleri numarası olan +90 212 444 00 50, yurt dışında bulunanların aramaları gereken numaradır.

Editör: TE Bilisim