İBB En Az Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Açıklandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde daimi olarak çalışmak isteyen vatandaşları yakından ilgilendiren personel alımı ilanı yayınlandı. Belediyenin kendi bünyesinde ve iştirakçi kuruluş ile şirketlerinde açık bulunan kadrolara istihdam edilmek üzere yayımlanan personel alımı ilanları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinde yer alan İBB Kariyer sayfası üzerinden kamuoyuna duyuruluyor. Personel alımı ilanlarını yakından takip eden vatandaşlar, müracaatlarını da online platform üzerinden bu internet sitesi üzerinden tamamlayabiliyor. İBB Kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan son personel alımı ilanına göre belediye bünyesinde daimi istihdam etmek üzere en az lisans mezunu memur alımı yapılacağı açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan son personel alımı ilanına göre, en az lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği modern kanal satış yöneticisi kadrosuna personel alımı yapılacağı açıklandı. Dijital ortamdan duyurulan ilana göre başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartlarına da yer verildi. İBB Kariyer sayfası üzerinden yayınlanan modern kanal satış yöneticisi personel kadrosunda istihdam edilecek olan adayların iş tanımı da açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Modern Kanal Satış Yöneticisi Alımı İlanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayımlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları ve başvuru tarihi de açıklandı. İBB Kariyer internet sitesi aracılığıyla duyurulan personel alımı ilanında, “Yıllık anlaşma ve rutin aktivite görüşmelerini yürütmek, Satış, stok, sipariş, sevkiyat ve tahsilat süreçlerini takip etmek,  Modern Kanal-Ulusal Müşteriler ile mutabık kalınan is planları doğrultusunda saha aktivitelerini yürütmek ve uzun vadeli ticari ilişkiler kurmak ve süreçleri yönetmek, Zincir mağazalardaki ürün penetrasyonunu, stok seviyelerini ve sevkiyatlarını takip edecek İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası’nda ikamet eden “Modern Kanal Satış Yöneticisi” ise alımı yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

İBB Modern Kanal Satış Yöneticisi Alımı İlanı Başvuru Şartları

En az lisans mezunu öğretim düzeyinde olan adayların başvuruda bulunabileceği personel alımı ilanında ayrıca adaylarda aranan genel ve özel başvuru şartları da ilan detaylarında şu şekilde duyuruldu:

 • En az lisans öğrenim düzeyinden mezun
 • FMCG (Hızlı Tüketim Ürünleri) sektöründe en az 3 yıl satış süreçleri ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli
 • Modern Kanal Satış is süreçlerine hakim
 • Ulusal Zincir Marketler ile iyi ilişkileri olan ve yeni ilişkiler geliştirebilecek enerjiye sahip
 • Şirketin belirlemiş olduğu satış stratejileri doğrultusunda modern kanal, indirim marketleri, yerel müşteriler ile yıllık müşteri planlarının oluşturulması ve ilişkilerin yönetilmesi konusunda aktif olarak çalışmış
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
 • Ekip çalışmasına uyumlu olan
 • Analitik düşünme becerileri gelişmiş ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşabilen
 • İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların İBB Kariyer sayfası üzerinde yer alan “İlana Başvur” bağlantısını kullanarak iş başvuru formunu doğru biçimde doldurarak müracaatlarını yapabilecekleri açıklandı.

İBB Modern Kanal Satış Yöneticisi İş Tanımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği belirtilen modern kanal satış yöneticisi personelinin yerine getirmesi gereken görevlerden bazıları şu şekilde açıklandı:

 • Yıllık anlaşma ve rutin aktivite görüşmelerini yürütmek
 • Uzun vadeli ticari ilişkiler kurmak ve süreçleri yönetmek
 • Zincir mağazalardaki ürün penetrasyonunu, stok seviyelerini ve sevkiyatlarını takip etmek

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu