Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Gratis müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 (850) 210 69 00 iletişim numarası kullanılmalıdır. Gratis müşteri hizmetleri arandıktan sonra, Gratis kart numarası ve karta ait diğer bilgiler kullanılarak işlem yapılabilir. Gratis alışverişlerinin detaylarını öğrenmek, Gratis kart işlemlerini gerçekleştirmek ya da talep ve şikâyet başvurusu oluşturmak için Gratis müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir. Müşteri hizmetleri üzerinden işlem talebi oluşturulduktan sonra, SMS ve mail üzerinden taleplerin geri dönüşümleri yapılacaktır. Gratis müşteri hizmetlerine ek olarak, e-posta kullanarak da talep ve şikâyetler bildirilmektedir. Gratis için belirlenen info@gratis.com mail adresine, gerekli konularda e-posta gönderimi yapılabilir.

Gratis İnternet Sitesine Nasıl Giriş Yapılır?

Gratis internet sitesine ulaşmak için https://www.gratis.com/ bağlantı adresi kullanılmalıdır. Gratis internet sitesi açıldıktan sonra, sistem girişi yapılarak ya da giriş yapmadan işlemlere devam edilebilir. Gratis web sitesi üyeliği bulunan kişiler, üyelik bilgilerini kullanarak sistem girişi yapabilirken, üyeliği olmayan kullanıcıların kayıt oluşturması mümkündür. Gratis internet sitesinin sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra, giriş ekranı açılacaktır.

Giriş ekranı seçenek listesinde, “Üye Ol” butonu kullanılarak, yeni üyelik oluşturulabilir. Gratis internet sitesindeki siparişlerin takibi için “Siparişlerim” bölümü kullanılmalıdır. “Giriş Yap” seçeneğine tıklandıktan sonra, e-posta adresi ve Gratis şifresi talep edilecektir. İnternet şifresini hatırlamayan kişiler “Şifremi Unuttum” bölümü kullanarak yeni şifre talep etmelidir. Şifre kurtarma sayfasında, sistemde kayıtlı olan e-posta adresi talep edilmektedir. E-posta adresi belirtildikten sonra “Ben Robot Değilim” butonuna tıklanmalı ve “Gönder” butonuna tıklanmalıdır. E-posta adresine geçerli şifre gönderildikten sonra, Gratis internet sitesi girişi yapılabilir.

Gratis İnternet Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Gratis internet sitesi üzerinden yeni üyelik oluşturmak için www.gratis.com.tr adresi üzerinden, firmaya ait internet sitesi açılmalıdır. İnternet sitesinde yer alan sarı renkli “Giriş Yap” butonuna tıkladıktan sonra, butonun altındaki listeden “Üye Ol” seçeneği tercih edilmelidir.

Gratis üyelik formunda talep edilen bilgiler şunlardır:

 • İsim
 • Soy İsim
 • E-Posta Adresi
 • Güncel Cep Telefonu Numarası
 • “Gün/Ay/Yıl” Şeklinde Doğum Tarihi
 • Cinsiyet Seçimi
 • Şifre

Belirtilen bilgiler doldurulduktan sonra, önemli Gratis kampanyalarından SMS ya da e-posta üzerinden haberdar olmak için seçim yapılmalı ve “Üye Ol” butonuna tıklanmalıdır. Başvuru formunda belirtilen cep telefonu numarasına, kimlik doğrulama işlemi için 6 haneli SMS kodu gönderilecektir. SMS kodu sistemde doğrulandıktan sonra, Gratis internet sitesi üyeliği tamamlanacak ve otomatik olarak sistem girişi yapılacaktır.

Gratis İnternet Sitesinde Hangi İşlemler Gerçekleştirilir?

Gratis internet sitesi üzerinden, 2 farklı türde işlem yapılmaktadır. Üye girişi yapılarak ya da üye olmadan, Gratis internet sitesinden alışveriş yapılmaktadır. Üye girişi olmadan, sadece online alışveriş ve sipariş takibi yapılmaktadır.

Üye girişi yapıldıktan sonra, site üzerinden gerçekleştirilecek işlemler aşağıda sıralanmıştır:

 • İnternet sitesi girişi yapıldıktan sonra, açılan sayfa üzerinden tüm işlemlere ulaşılabilir.
 • İnternet sitesinin sağ köşesinde, kullanıcının isminin yer aldığı sarı bir buton bulunur. Bu bölüme tıklandığı zaman “Hesabım” bölümü açılacaktır. Hesabım bölümü üzerinden “Siparişlerim – Bildirimlerim – Mesajlarım – Favorilerim – Ayarlarım” seçenekleri tercih edilebilir. Aynı bölüm üzerinden “Çıkış Yap” seçeneğine tıklayarak, uygulama hesabı kapatılacaktır.
 • Gratis ana sayfasının en alt bölümünde, “Kolay İade – Mağazalar – Yardım ve Destek – İletişim” seçeneklerinin yer aldığı butonlar bulunmaktadır.
 • Ana sayfa üzerinden, haftanın favori ürünlerine ulaşılabilir, Outlet ya da kampanyalar sayfası açılabilir.
 • Dönemsel olarak büyük kampanyalar yapıldığında, mevcut kampanyaların tamamı sayfada ter alacaktır.
 • Beğenilen ürünler sepete eklendikten sonra, sayfa üzerinden güvenli alışveriş yapılabilir.

Gratis internet sitesi üzerinden, Gratis Kart başvurusu yapılabilir. Gratis kart kullanımıyla, Gratis indirimlerinden faydalanılmaktadır.

Gratis İnternet Sitesinden Alışveriş Yapmak Karlı Mıdır?

Gratis internet sitesi, mağazalarla aynı oranda indirim yapmaktadır. İnternet sitesi fiyatlarıyla, Gratis mağaza fiyatları aynıdır. Gratis internet sitesinin avantajı, indirime giren ürün ve kampanyalı ürünlere anında ulaşım sağlanması ve ürünlerin stokları tükenmeden alışveriş yapılmasıdır. İnternet sitesinde yer alan ürünler, aynı anda mağazalarda da indirime girer ancak mağazalarda bulunan stoklar hemen tükenebilir. İnternet sitesindeki stokların tükenme süresi, mağazalara göre daha uzundur. Bu sebeple, Gratis internet sitesi üzerinden, kampanyalı tüm ürünlere ulaşılabilir ve daha karlı şekilde alışveriş tamamlanabilir. Belirli tutardaki alışverişlerde, ücretsiz kargo imkanından faydalanılacaktır.

Gratis Kart Nedir, Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Gratis alışverişlerinde geçerli olan Gratis kartın özellikleri ve kart kullanımının sağladığı avantajlar, aşağıda detaylı şekilde ele alınmıştır:

 • Gratis tarafından özel günlerde yapılan indirimler, Gratis Kart sahipleri için geçerlidir. Gratis kartı bulunan müşteriler, indirimli tutarlar üzerinden ürünlerini satın alabilirler.
 • Gratis kart olmadığı zaman, ürünler için belirlenen indirimli fiyatlar geçerli olmayacaktır.
 • Gratis kartlar, Gratis şubelerinde yer alan tüm kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, aksesuarlar ve cilt bakım ürünlerinin alımında indirim sağlamaktadır.
 • Gratis mağazalarından alışveriş yapılırken, ürünlerle birlikte Gratis kartın da personellere teslim edilmesi gerekir. Gratis kart sisteme okutulduktan sonra, yapılan alışverişlerden hediye puan kazanılacaktır.
 • Gratis kart kullanımıyla biriktirilen hediye puanlarla, Gratis mağazalarından ücretsiz olarak alışveriş yapılabilir.
 • Sadece Gratis kartlıların faydalanacağı özel kampanya ve indirimler hazırlanmaktadır. Gratis kart sahipleri, belirlenen ürünleri satın alırken kampanyalardan faydalanabilirler.

Gratis Kart Hediye Puan Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Gratis kart hediye puan sisteminin özellikleri ve sağladığı avantajlar, aşağıda detaylı şekilde açıklanmıştır:

 • Gratis kart puan sistemiyle biriken hediye puanlar, ilerleyen alışverişlerde kullanılmaktadır.
 • Yapılan her alışveriş için kullanılan Gratis karta hediye puan yüklenmektedir.
 • Biriken hediye puanlar tutarındaki ürünler ücretsiz şekilde alınabileceği gibi, yapılan alışverişler için puanlar tutarında indirim de kullanılabilir.
 • Gratis kart puanlarını öğrenmek için Gratis kartın ait olduğu e-postayla, Gratis internet sitesi girişi yapılmalıdır.
 • İnternet sitesi girişi tamamlandıktan sonra, Gratis kartta bulunan toplam hediye puanlar öğrenilebilir.

Alışverişler esnasında Gratis kart kullanılabileceği gibi, Gratis kart başvurusunda belirtilen telefon numarasıyla da hediye puan toplanabilir. Gratis satış görevlisine telefon numarası söylendikten sonra, sistemde kayıtlı Gratis kart görüntülenir ve alışveriş tamamlanır.

Gratis Kart Nasıl Çıkarılır, Ücreti Ne Kadardır?

Gratis kart başvurusu yapmak için kullanılan işlemler ve özellikleri, aşağıda tüm detaylarıyla ele alınmıştır:

 • Gratis kart başvuruları, Gratis internet sitesi ya da Gratis şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • İnternet sitesi üzerinden Gratis kart sahibi olmak için Gratis internet sitesi girişi yapılmalıdır.
 • Giriş yapıldıktan sonra, profilin sağ üst bölümünde yer alan “Gratis Kart” seçeneğine tıklanmalıdır.
 • Açılan ekranda “Gratis Kart Al” butonuna tıklayarak, Gratis kart başvurusu oluşturulabilir.
 • Gratis kart başvuru butonuna tıkladıktan sonra, online olarak Gratis kart oluşturulacaktır.
 • Gratis şubeleri üzerinden Gratis kart başvurusu yapmak isteyen kişiler, mağaza görevlilerinin talep edecekleri bilgileri doğrulamalıdır.

Gratis kart için ücret talep edilmez ve kartlar, birkaç saniye içerisinde telefon numarasına tanımlanır.

Gratis Kart Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Gratis kart şifresi almak için www.gratis.com.tr adresi kullanılarak, Gratis internet sitesi üyeliği yapılmalıdır. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” bölümünden “Üye Ol” seçimi yapıldıktan sonra, üyelik işlemleri tamamlanmalıdır. Gratis üyeliği oluşturulduktan sonra, Gratis kartlar kullanılabilir. Gratis kart şifresi, aynı zamanda uygulama giriş şifresi olarak belirlenmiştir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu