Gittigidiyor’dan Bonus Kredi Kartı Sahiplerine 75 TL Hediye Kampanyası

Gittigidiyor.com’da Bonus kredi kartınızla tek seferde, taksitli ve tek çekim 500 TL ile 999 TL arası alışverişlerde 25 TL, bin TL üzeri alışverişlerde 50 TL hediye bonus kampanyası devam ediyor. 16 Mart 2020 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar sürecek. Kampanyaya katıldıktan sonra alışverişlerinin ödemesini GarantiPay ile tamamlayan Bonus kart sahiplerine ise 500 TL ile 999 TL arasındaki alışverişlerde 50 TL, bin TL ve üzeri alışverişlerde ise 75 TL bonus hediye edilecek. Gittigidiyor’un Bonus kredi kartı müşterileri için başlattığı avantajlı hediye kampanyası katılım koşulları ve detayları hakkındaki bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Gittigidiyor.com üzerinden başlatılan 75 TL hediye kampanyasına Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kartları dahildir. Kampanya 16 Mart 2020 tarihinde başlamış olup 31 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Gittigidiyor Bonus’a Özel 75 TL Hediye Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılmak için Hemen Katıl butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra kampanyaya SMS ile katılmak isteyenlerin ise GITTIGIDIYOR yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyadan yararlanılması için ilk alışverişten önce bu kanallar kullanılarak katılım yapılması şarttır.

  • Peşin fiyatına 3 veya 6 taksit fırsatından yararlanılabilir. Yapılacak alışverişler otomatik olarak 3 veya 6’ya bölünmeyecektir. Taksit yapılabilen ürünlerde, taksit kısıtlarına uygun olarak ödeme seçeneklerinde vade farksız 3 ve 6 taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan kazanılan hediye bonuslar 16 Nisan 26 Nisan 2020 tarihleri arasında bonus program üyesi işyerlerinde yükleme yapılan kartla yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar 27 Nisan tarihinde banka tarafından geri alınacaktır.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu