Garanti Bankası Bonus Kartlılara 1000 TL Kampanya Hediyesi Veriyor

Garanti Bankası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 40453693-255.01.02-E.1678 sayılı izni kapsamında 1000 TL hediye çekilişli kampanya uyguladığını açıkladı. Bu kampanyadan ise Garanti Bankası kredi kartları sahiplerinin yararlanabileceğine değindi. Garanti Bankası’ndan kredi kartı sahibi olanların, yaptıkları her 10 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanarak, 1.000 TL hediye kampanyasına dahil olacakları açıklandı.

Garanti Bankasının 1000 TL hediye kampanyasını açıklaması ile birlikte Garanti Bankası müşterileri ve kredi kartı sahipleri, hangi kredi kartları ile bu kampanyadan yararlanılabileceğini ve kampanya şartlarının neler olduğunu araştırmaya başladı.

Garanti Bankası’nın 1000 TL’lik Bonus Kampanyasından Yararlanma Şartları

Garanti Bankası tarafından, 1.000 TL’lik kampanyadan yararlanmak isteyenlere yönelik şartlar şu şekilde sıralandı:

  • Garanti bankası müşterisi olma,
  • Garanti bankası bonus, bonuz classic, bonus gold, bonus platinum, bonus flexi, bonus genç, Altın bonus kredi kartı ürünlerinden her hangi birine sahip olma,
  • Kampanya çekilişine katılmaya hak kazanmak için kredi kartı ile minimum 10 TL lik alışveriş yapma,

Bu şartlara uygunluk sağlayan Garanti Bankası müşterilerinin yapacakları her 10 TL’lik alışveriş kapsamında 1000 TL’lik bonus kampanyası çekilişine otomatik olarak dahil edilecekleri açıklandı.

Garanti Bankası’nın 1000 TL’lik Bonus Kampanyasında Çekilişe Nasıl Dahil Olunur?

Garanti Bankası, 1000 TL’lik bonus kampanyasına dahil olunması için kredi kartı sahiplerinin 10 TL’lik alışveriş yapmaları gerektiğine değindi. Bu açıklama kapsamından, Bonus kredi kartları çeşitlerinden genç, classic kart tipleri sahiplerinin her 10 TL alışverişte 1, gold, flexi, sanal kart tiplerine sahip olan müşterilerin, her 10 TL alışverişte 2 çekiliş hakkı kazanacakları açıklandı. Bonus kart çeşitlerinden altın, platinum, bamex, business, kart sahiplerinin ise her 10 TL’lik alışverişlerinde 3 kez 1000 TL kampanya çekilişine kazanma hakkı sağlayacakları belirtildi.

Yapılan çekilişler kapsamında 1.000 TL kampanya bonusu kazananların çekiliş sonunda açıklanacağı, telefon numaralarına SMS ile bildirim sağlanıp, 1.000 TL bonus bakiyelerinin kartlarına tanımlanacağına değinildi.

Garanti Bankası’nın 1000 TL Bonus Kampanyası Tarihi

Garanti Bankası tarafından, 1000 TL bonus kampanyasının 1-31 Mart tarihleri süresi boyunca devam edeceği açıklandı. Garanti müşterileri 31 Mart tarihine kadar, kredi kartları ile yaptıkları her 10 TL’lik alışverişlerinde kredi kartları tiplerine bağlı olarak 1, 2 veya 3 kez kampanya çekişline katılma hakkı edinmeye devam ediyorlar.

Garanti Bankası’nın 1000 TL Bonus Kampanyası Hakkında Detaylar

Garanti Bankası’nın 1000 TL bonus kampanya şartlarını açıklaması ve kampanya süresinin 31 Mart’a kadar devam ettiğini belirtmesi üzerine kampanyanın detayları banka müşterileri tarafından merak edilmeye başlandı. Kampanyanın detayları hakkında bilgiler ise şöyle sıralandı:

  • 1000 TL bonusu kazanmak ve çekilişe dahil olarak kampanyadan yararlanmak için kredi kartı harcamalarının internet alışverişleri ile yapılmasının da kabul edileceği bilgisi sunuldu.
  • Çekiliş için gerekli olan minimum 10 TL’lik alışverişin yurtiçi ve yurtdışı harcamalarını kapsadığına değinildi.
  • Kazanılan 1000 TL’lik bonusun nakde çevrilemediği, sadece kredi kartı üzerinden harcanabildiği bilgisi kampanya şartları bilgileri kapsamında sunuldu.
  • Bir müşterinin çekiliş kapsamında bir kereden fazla bonus ikramiyesi kazanamayacağına ve kazananlara SMS yoluyla bildirim sağlanacağına kampanya açıklamaları kapsamında değinildi.
  • Kampanyadan kazanılan 1000 TL bonusun, Garanti Bankası’nın farklı müşterileri ile paylaşılamayacağı detaylar arasında yer aldı.
  • 18 yaşından küçüklerin kampanyaya katılamayacakları, bonus genç kredi kartı sahibi olan 18 yaşını doldurmuş müşterilerin kampanyadan yararlanabileceği yansıyan detaylar arasında yer aldı.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu