Ford’dan Koronavirüs Sebebiyle Özel Satış Fiyatları ve Faizsiz Kredi Kampanyası

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyen vatandaşlar için otomotiv şirketlerinin güncel kampanyaları yayınlanmaya devam ediliyor. Yüzde 0 faiz oranının yanı sıra yüzde 0.49 ve yüzde 0.69 faiz oranlı taşıt kredisi destekleri ile satışa sunulan sıfır model otomobiller Ford yetkili bayilerinde yeni sahiplerini bekliyor. Koronavirüs salgını sebebiyle sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarını yeniden güncelleyen Ford, müşteri memnuniyeti sağlayacak özel satış fiyatları ile otomobil sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Ford mart ayı sonu ve nisan ayı başlangıç otomobil kampanyaları hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Ford tarafından satışa çıkarılan çok sayıda araba modeli için özel kampanyalar kamuoyuna duyuruldu. Ülkemizde koronavirüs salgınının etkileri artarken ekonomik olarak olumsuz etkilenen müşteriler için özel satış fiyatları belirlendi. Ford Türkiye en çok tercih edilen iki modeli için özel kredi kampanyasını da müşterilerine duyurdu.

Ford Focus ve Fiesta Modellerinde Yüzde 0 Faiz Fırsatı

Türkiye’de Ford markasının en çok satılan modelleri Ford Fiesta ve Ford Focus Titatinum model otomobillerinde özel satış fiyatının yanı sıra 60 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Taşıt kredisi kullanarak sıfır model yepyeni bir Ford sahibi olmak isteyen müşteriler yüzde 0 faiz oranı yani faizsiz kredi avantajından yararlanabiliyor. Faizsiz kredi kampanyasında Ford tarafından müşterilere 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

Ford markasının en çok ilgi gören ticari sınıfı otomobillerinden Ford Tourneo Courier Journey model otomobiller için de yüzde 0.49 faiz oranlı kredi kampanyasına devam ediliyor. Mart ayının sonu ve nisan ayının ilk haftalarında geçerli olacağı açıklanan bu kampanyada 72 bin TL’ye kadar kullanılan taşıt kredilerinin geri ödemesinde 36 ay vade seçeneğinden yararlanılabiliyor.

Ayrıca Ford Kuga Ecosport, Focus Trend X benzinli, S-Max Galaxy modelleri için de Ford tarafından 60 bin TL’ye kadar yüzde 0.99 faiz oranlı kredi kampanyasına da devam edildiği bildirildi. Özel satış fiyatlarından yararlanarak yepyeni bir Ford sahibi olmak için detaylı bilgileri Ford Türkiye resmi internet sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu