Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye bankacılık sektöründe önde gelen özel bankalar arasında yer alan Fibabanka, kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı banka iş ilanları kategorisindeki güncel personel alımı ilanları ile banka bünyesinde eleman ihtiyaç duyulan kadrolara personel alımı yapmaya devam ediyor. Kariyerine Fibabanka bünyesinde devam etmek isteyenleri yakından ilgilendiren personel alımı ilanına göre banka müşteri hizmetleri yetkilisi alımı yapacak. Fibabanka müşteri hizmetleri yetkilisi personel alımı ilanı detayları hakkında bilgi sahibi olmak için haberimizden yararlanabilirsiniz.

Fibabanka kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alımı ilanına göre bankanın müşteri hizmetleri departmanında sürekli ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere banka personel alımı yapılacağı duyuruldu. Fibabanka müşteri hizmetleri yetkilisi alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan genel ve özel şartlar da bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlandı. Buna göre adayların Fibabanka tarafından belirtilen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerektiği belirtildi.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Personel Alım İlanı

Fibabanka’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan güncel personel alımı ilanına göre bankanın Muğla (Bodrum) şubesi için müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonunda açık olduğu belirtildi. Bu şubede müşteri hizmetleri yetkilisi olarak görev yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar da söz konusu ilan detaylarında yer aldı. Buna göre Fibabanka’nın müşteri hizmetleri yetkilisi personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar şu şekilde sıralandı:

 • İletişim becerilerinin yüksek ve insani ilişkilerinin gelişmiş olması,
 • Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olması,
 • Tercihen şube gişe biriminde en az 1 yıl deneyim sahibi olması,
 • Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor olması,
 • Satış odaklı çalışması,
 • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
 • Sınırlarını zorlayan ve düşüncelerini açık bir şekilde ifade edebiliyor olması,
 • Müşteri memnuniyetine yönelik özen göstermesi,
 • Tercihen yabancı dil biliyor olması,
 • Başvuruda bulunacak erkek adayların muvazzaf askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları

Bu başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuru tarihleri arasında Fibabanka internet sitesi üzerinden ya da işe alınacak müşteri hizmetleri yetkilisine ihtiyaç duyulan banka şubesine şahsen müracaat ederek başvurularını tamamlamaları gerektiği belirtildi. Fibabanka güncel personel alımı ilanları arasında yer alan müşteri hizmetleri yetkilisi alımı ilanına başvuru tarihleri de ilanın detaylarında yer aldı. Öte yandan Fibabanka, Muğla (Bodrum) şubesinde istihdam edeceği banka müşteri hizmetleri yetkilisinin hangi görev ve sorumluluklara sahip olduğunu da yayınladığı ilan üzerinde detaylandırdı.

Müşteri Hizmetleri Yetkilisinin Görev ve Sorumlulukları

 • Günlük nakit, nakit yönetim ve gişe işlemlerini hatasız bir şekilde gerçekleştirmesi,
 • Kasa işlemleri ve ATM işlemleri için gerekli kontrolleri sağlaması,
 • Havale, EFT, Swift, çek ve senet işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi,
 • Gişede mevcut bankacılık ürünlerinin satışını yapması,
 • Bloke çek düzenlemesi ve grup transfer evraklarını belirtilen zaman diliminde hazırlaması

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Fibabanka’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlanan müşteri hizmetleri yetkilisi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, başvuru tarihleri içinde banka şubesine şahsen müracaat ederek veya internet üzerinden başvurularını tamamlamaları gerektiği belirtildi. Fibabanka’nın güncel personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 28 Mart 2020 olarak belirlenmiştir. Fibabanka bu tarihten sonra başvuruları değerlendirip iş şartlarına uygun olan adaylar ile irtibata geçecektir. Bu yüzden adayların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde bankaya ibraz etmelerine dikkat etmeleri gerektiği söylenmektedir.

İçerik Yöneticisi

12 yıldır SGK , SSK ve Emeklilik konuları ile ilgili içerik yazmaktayım. Yetkin olduğum konular ile ilgili SGKhocasi.com kullanıcılarını bilgilendirme çabası içerisindeyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu